Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
7. feb 2010

lulu, postielku a tu oranzovu zavinovacku mam z tej stranky, co si pisala, druha zav. je z obchodu na medenej a hniezdo je z http://shop.evenit.sk/
vsade som nasla len cele sady hniezdo+zavinovacka+baldachyn a neviem co este tam davali, ja som chcela iba hniezdo 😉

lulu4
7. feb 2010

no snad mi uz do polhodinky dojde drahy z tej roboty, lebo by som uz aj spat isla ale cakam na neho... to bude zase noc, ked pojdem tolko krat na wc ako vcera tak sa tesim, to bolo tusim kazdu hodinu a pol... 😀

dugyna
7. feb 2010

drahy uz je za chvilku doma..len volal ze mam byt kludna..aze co pocuval tak ze som mu dobre nalozila..len som mu hovorila aky arogantny ksicht mal..a uskrn..a ze hovoril ze sm esa nemali nastahovat do panelaku..ked som na nervy zo zvukov..tak drahy povedal..ano no sak dobre sak ich poriesime..

jaj som si dala sumive magnezko..a kukam na skrecka ako sa umyva 😉

lulu4
7. feb 2010

rogi: tam ale maju vsetko mozne na tej stranke, dobre vediet...v dnesnej dobe je to dobre ze uz si mozeme vela veci objednat takto cez net...

rogerka
7. feb 2010

dugy, si mi pripomenula, ze mam zajacovi klietku umyt, sa mi nechce ☹

rogerka
7. feb 2010

lulu, je to dobre, a velakrat to vyjde lacnejsie. ma sokovalo, ked som nasu postielku videla v obchode za 85€!!!
my sme ju mali za 50 aj s dovozom priamo do domu

lulu4
7. feb 2010

hih tak o zvieratka sa treba aj starat.... ja som mala s byvalym dve korytnacky boli to moje zlaticka, po rozchode si ich nechal on aj ked ich kupoval mne, sebec jeden... a som sa dozvedela min. tyzden ze ta mladsia z korytnaciek co mohla mat tak 2 roky uz nezije... tak mi prislo luto....

lulu4
7. feb 2010

rogi: tak to je pekny rozdiel v tej cene postielky ved za to ste kupili este ine vecicky co ste usetrili, ale to je tak ze clovek musi toho viacej pokukat kym nieco objedna alebo kupi, v dnesnej dobe je to tak...

rogerka
7. feb 2010

chuda korytnacka ☹
no, idem mu tu klietku umyt, nech sa tam neudusi, uz tam ma riadne nasmradene 😀

lulu4
7. feb 2010

ved prave chudateno korytnacka... len pekne vycisti zajkovi nech sa citi lepsie

dugyna
7. feb 2010

juj inak super ma ucela ta kadernicka a vypitala len 15eur..este teraz mi drzi uces..trochu rozcuchany. 😉

a ples..tak pokracuj po ceste z wc som na chvilu pustola rameno draheho lebo som chcela uhnut tan cujucim..a tak som sa smykla ze som skoro spravila rozstep a bruchom narazila do stolicky..ale stihla som sa zachytit..tazke tak super lesklu navoskovanu podlahu tam mali..
tak mit o pokazili naladu..som sa skoro rozrevala..drahy ma len ukludnoval..
na stolicke sa mi strsne sedelo uz som si nevedal najst polohu..a to zname je v 28tt..takze ta este duplom..
hudba..a tance pri plnom svetle v celej sale...az skoro pre polnocou sem tam zhasli a boli tie svetielka farebne
no hrali len polku..a v roznom rytme..ale vacsinou tu rychlu..takze to som netancovala..drahy ba ma aj uddrzal na to smyklavom..ale bolo to pre mna namahave..takze ja som si dala vzdy 2pomale polky jedna stredne rychla a isla sadnut..a cakal na dalsie tancene kolo..kym boli 3 mojho tempa...

lulu4
7. feb 2010

dugy: a kde ta to cesali, niekde v Petrzalke?
tak to bolo dost na prd zorganizovane aj tie stolicky aj ta podlaha aj osvetlenie, vcera boli draheho rodicia v dubravke na Dubravskom plese v dome kultury ze najlepsi ples aky zazili, ze vsetko bolo super

dugyna
7. feb 2010

rogi takto neskoro?? ja musim zajtra vtactvo vycistit a umyt..

som si dala jedno sumive magnezium

rogerka
7. feb 2010

dugy, on na to caka uz 3 dni 🤐

garonka
7. feb 2010

babky idem do perín dobru nocku vam

rogi a myslím na teba a daj potom newsky čo a ako jo? 😉

dugyna
7. feb 2010

lulu to ma mrzi stou korytnackou to boli vodne?

no v petrzalke ale ma aj salon vo vrakuni..a fakt som spokojna..lebo ja mam vlasy az pod zadok..a to je problem aby drzali..

lulu ale to bola dedinksa zabava len ju nazvali ples a pken sa poobliekali...lebo valcik ani nehrali..2krat bola tak melodia ze sa dalo zatancit valcik..ale inak vsetko..ako original viedensky nehrali...

takze trosku som zatancila..polku ani moc nemusim..ale ako moj drahy povedal mam to zobrat tak ze s nadhladom..ze ti ludia sa raz za rok nahodia a takto vyplesajua cely rok zase nikam nepojdu..
a podla mna sa aj na druhy den pekne poohovaraju ze kto bol ako ozraty a co mal kto oblecene a ucesane..sak dedina..
ako inak ty ludia tam bolo velmi mily a prijemny..
drahy hovori ze sme sa na jednu noc vratli do roku 1979..ale do filmu vesnicko ma strediskova
a ja zase ze do flimu slunce seno a par facek..
hrali tam repete a take veci

dugyna
7. feb 2010

garonka dobru nocku

neboj rogi ma moje cislo tak keby nieco bude pisat 😉 a ja vam napisem

dugyna
7. feb 2010

a tombola no my sme mali 30listkov znamy 20 anic sme nevyhrali..a s nami pris tpole mal 120 listov a len tri krat vyhral aj to len alkhohol/a dal ako sponzor do tomboly telku/..
no ale 2stoly vyhravali stale..a este od ineho stolu jedne pan bol az 6krat pre vyhru..a zaujimave ze vyhravali pismenka take..co sme ani nemali pri nasom stole zakupene..a to sme fakt brali vsetky tipy...
chcela som vyhrat take gycove ruzove prasiatko../neviem ci bolo len gumene alebo sporkaska/ a viete co to bolo..to bola len akoze maketa a ten co ho vyhral vyhral zive prasiatko...juj skoda ze sme ho nevyhrali ☹

lulu4
7. feb 2010

ahojte aj ja uz idem buvat, uz mi prisiel drahy konecne...

rogi ty sa drz zajtra na tom prijme a ked nic tak sa pytaj domov, ved lezat mozes aj doma... hlavne nam daj vediet...nech vsetko dobre dopadne... papa

dugyna
7. feb 2010

lulu a oni su z dubravky ci tam len isli ze skusia?
pes kontoluje zase ksrecka 😀 😀 😀

no a nakoniec ms eisli o tretej este odtial..a posedeli hodku u znamych..a kedze som vobec nebola unavena..tak sme sa rozhodli ist domov..lepsie sa nam bude spat doma a zobudzat doma ..je to ine ked sa zobudite o 13 h doma ako u znamych..kym by sme od nich vypadli boli by 15h a kym dojdeme domov..tak by bol prec cely den

tak drahy ma navigoval..lebo mimo ba nezvyknem soferovat..a ja som isla pomaly domkov s nami troma..pre pol 5 sme vypadli a o 6 sme uz zaspavali

dugyna
7. feb 2010

lulu dobru noc..inak este otazocka kde si davas robit tu kyticu? lebo nakoniec z ruzi o priemere 20cm pytaju za nu 100eur,,co je prehanka

dugyna
7. feb 2010

a skus este esho: www.babyport.sk , www.prisababy.sk dobre ceny

rogi este prides?

rogerka
7. feb 2010

dobru gari, a dakujem 🙂 aj ja budem mysliet na teba a na tobika 😉

rogerka
7. feb 2010

dugy, som tu 😀

dugyna
7. feb 2010

rogi a ty mi daj zajtra veidet keby si tam ostala ok??

rogerka
7. feb 2010

dugy, som sa rozhodla, ze tam ostanem dobrovolne. uvidime, na ako dlho, ale nejdem sa trepat domov, nech mi urobia aspon uzv a tak, lebo na tom som bola naposledy pred 3 tyzdnami, co sa mi zda dost dlho, aj ked si myslim, ze drobec je ok. a chcem sa poradit s lekarom, ze ako to s nami bude. minimalne do utorka tam budem urcite a kedze je drahy pozvany v utorok vecer na ochutnavku vin, tak ak by sa nic nedialo, pockam do stredy do rana a ak ma sami nepustia, podpisem papiere a idem domov 😉
ozvem sa ti asi az v utorok, ze co nove, ok?

rogerka
7. feb 2010

velmi som chcela babo a chcem prenho len to najlepsie, ak je toto cesta, ako to dosiahnut, tak nech sa paci 😉

garonka
7. feb 2010

rozlučim sa ale sa mi nechce spať

rogi jo ja budem na teba myslieť 😉

rogerka
7. feb 2010

mne sa uz aj chce, len keby ma niekto vycikal a odniesol do postele... 😀

garonka
7. feb 2010

rogi a ty niesi v posteli?

ja mam na nohach notebook ale furt ho prekladam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre