Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
17. feb 2010

idem sa prejsť do obchodu, musím kúpiť mlieko a ovocie, dnes si spravím palacinky 😝 😀 a ovocnú tortu 😝 😀 a do večera budem mať cukrovku 😀 😀 😀

vejula
17. feb 2010

no takže len čakať, tak pekne....
Mnam palacinkyyyy, no ja ešte neviem čo dnes, ked je ta poplocová streda tak čosi bez maska, bo by ma strka vyťahala za uši 😀 😀 😀

lenocka84
17. feb 2010

cista provokacia pre niekoho kto tu cukrovku ma ☹
ale pockajte porodim a dam si sladkeho kolko bude syn vazit, aby som si to vykompenzovala 😀 😀 😀

lucy1990
17. feb 2010

Dobree ranko 🙂 mnam hned zrana ste mi urobili brutalnu chut na palacinky 😵 mnam! Fiha veji to je uz popolcova streda? Vefi, teda, drzim palce nech sa ti to co najskor rozbehne...hadam pomoze ta prechadzka do obchodu 😒 uz to musi byt neprijemne...no a rogi prajem, nech to ma co najskor za sebou a uz ma pri sebe malickeho 🙂 a tesim sa na foto maleho Tobiho 😵

lenocka84
17. feb 2010

lucy fotka bude ked jej ho donesu, dnes este to stastie nemala, ale uz nelezi na JISke
tak snad sa docka

a zela vsetkym babam nech rodia normalne, lebo ze ten cisarak je hrozna bolest ked koncia ucinky liekov

lucy1990
17. feb 2010

Dufam, ze jej ho donesu na papkanie 🙂

vejula
17. feb 2010

ahoj lucy, no už popolcová streda, ale to beží... A pre má teraz ten pôst 2násobný význam lebo na velku noc by som už mala pomaličky rodiť 😵

leni napisala som IP, už som tam volala 😉

lenocka84
17. feb 2010

lucy tak maly nejako extra nechce papat, bo nie je co
ze vcera to skusali ale nic z toho
zatial

lucy1990
17. feb 2010

Leni, viem, citala som..ale nemali by to nechat tak...neviem ci sa nemylim, ale myslela som si ze sa ma babo prikladat aby sa mliecko spustilo... 😕

lenocka84
17. feb 2010

lucy verim ze dnes sa uz nieco poradi
uvidime, drzim jej v tom prsty

andreaerdna
17. feb 2010

Ahojte, tak sme sa dožili 🙂 Včera večer sme boli na prvé sono, potvrdili nám 6w5d, videli sme fazuľku a srdiečko bilo ostošesť! Tak sme šťastní, že je tam, kde má byť a že bije a dúfame, že všetko bude ok. 🙂

lucy1990
17. feb 2010

Gratulujem 🙂

lenocka84
17. feb 2010

andrei tak gratulujem, drzim palce nech je vsetko ak oma byt

lubka89
17. feb 2010

ahojte baby:(

lubka89
17. feb 2010

dneska som bola na internom a doktor povedal ze mam strasne visoky tlak tak mam ist lezat do nemocnici:( ☹

lenocka84
17. feb 2010

ahoj lubi
to fakt? a co ti ho dviha?mm?
ak ti to ma pomoct, tak treba, snad nie na dlho

lubka89
17. feb 2010

ano fakt :( na zaciatku tehu som tam bola tyzden a stacilo mi:(a neviem ale od zaciatku mam vysoky ☹

lenocka84
17. feb 2010

co je to vysoky tlak? aky si mala?

andreaerdna
17. feb 2010

dakujem 🙂

lubka89
17. feb 2010

140 na 100

lenocka84
17. feb 2010

este vyssi mala garonka den pred cisarskym

lubka89
17. feb 2010

no som zvedava kolko tam zase budem:(vobec tam nechcem ist:(

lubka89
17. feb 2010

a uz mala maleho pri sebe?

vejula
17. feb 2010

čááávte kočky...

Jeej andrea gratulky ku srdiečku, je to krasny pocit 😵 A ty si priamo zo ZA??? AJ ja som zo Žiliny 😀

lubka mojaaa, neboj všetko bude OK a tu nemocku vydržíš... Hlavne nech je maličké v poriadku, tam ťa budu mať pod kontrolou aspon...

andreaerdna
17. feb 2010

vejula - adresu mam zatial na solinkach, ale uz byvam v Rosine, len kolaudujeme az v marci. Ty kde byvas?

lenocka84
17. feb 2010

lubi vcera na 15minut
a dnes este nie
hned ako ho bude mat, posle fotku

vejula
17. feb 2010

ja bývam na hlinách ale celé detstvo som bývala na Solinkách, chodila som Na gaštanku základnu.... Možno sa aj z videnie poznáme 🙂 A v rosine nepoznáš náhodičkou Kaisovcov, Galankovcov, alebo KAveckých????

andreaerdna
17. feb 2010

Ja som chodila 1-4rocnik na Gastanku a potom na Limbacku. V Rosine byvame len od septembra, takze tam nepoznam nikoho, len susedov z jednej, druhej strany. Ktory si rocnik? Ja 85´.

vejula
17. feb 2010

ja tiež 85 🙂 Z Limbovej nepoznáš náhodičkou Lucku Manišovu???? Ona je tiež náš ročník, možno ste boli spolužiačky 😉

lenocka84
17. feb 2010

veji ty si 85?
ja ze si starsia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre