Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
18. feb 2010

mirka sak ty nemas ziadne brusko, kde mas drobca??

mirka12011
18. feb 2010

elko ja idem v pondelok ale ze to mi vezmu len krv a objednaju na glukozku tak budem lietat ako pipina...

lenocka84
18. feb 2010

baby lucim sa,idem za rodicmi, a juchuuuu smer zilina

veji tesiiiiim

mirka12011
18. feb 2010

lenka je to asi postavenim a ked ide vonku nozkami tak vies ze brusko je ine ako ked ide hlavickou aspon si myslim...

mirka12011
18. feb 2010

lenka pekny den a pozor na cestu...

janinna11
18. feb 2010

Baby aku super akciu som nasla, hned to idem objednat!!

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/lahve/3285-l...

elko69
18. feb 2010

miska no to dufam,jako vcera mi jedna tehulka na cviceni hovorila ze tiez sa strasne bala ake je to hnusne,ze jej to kazdy opisoval take strasne a ze sa to dalo v pohode vypit,ze jak presladena sirupova voda :D tak hadam to bude znesitelne...

mirka to aj ja,jako z boku sa mi zda ze uz ma riadny kotlik ale tak z predu to neni az take moc viditelne :D tak sa nechame prekvapit

elko69
18. feb 2010

mirka tak potom napis ake to bolo...

lenocka papa a stastnu cestu...

liv1
18. feb 2010

jani ty uz mas prehlad o tom aj co stoja flasky?? 😀

miska1981
18. feb 2010

baby idem k tej dr.drzte palce a ak sa tu ukaze este nejaka odbornicka /dugy...../ budem rada ak mi date este nejake info o tej cukr,
dakujem,
prajem krasny den 😉

liv neboj za mesiac uz aj ty budes mat prehlad o akciach, budes nakupovat, objednavat vo velkom 🙂

papa............

janinna11
18. feb 2010

ahoj Liv!! No ja uz pomaly sondujem, kolko budem potrebovat financii na nakup vybavicky do nemocnice, extra vela toho dovtedy kupovat nebudeme. Ale viem, ze avent su drahe, a toto som nasla super cenu, tak to objednam a bud bude pre mna, alebo ako darcek, sesterka je totiz teiz v tom a presne ako ja v 13tt!! A inak mna najviac oslovili okrem aventu aj Difrax antikolikove flasky, ale nas SK som ich nevedela najst na ziadnom e-shope, takze ak by ste nejaka mali zaujem, viem objednat z CR a ked dojdem na SK, poslem vam to z SK, za lacnejsie postovne🙂) 😀

janinna11
18. feb 2010

Miska ty si kedy zacala nakupovat???

liv1
18. feb 2010

miska neboj ta cukrovka, kamoska to mala a svokra gynekologa, a kludne jej povedal nech si da obcas zmrzlinu ked chce. neznamena to ze si nemas davat pozor, ale pekne dodrzuj dietku a vsetko bude ok. Urcite, uvidis.

Jani ty uz mas take velke brusko?? 😀 Ja mam stale lievik 😀

A to s tou antikolikovou flaskou je dobry napad, nepocula som o tom ale zda sa mi to fajn. A kedy si to asi budes objednavat?

janinna11
18. feb 2010

Az niekedy buduci mesiac, asi marec, pripadne april, kym tu este budem, poslem Ti link, aby si to videla🙂

http://www.babywelt.cz/cs/kategorie/lahvicky-hr...

liv1
18. feb 2010

Jani dik, kukla som si, tak ked to budes objednavat prosim daj vediet, mala by som tiez o to zaujem... 😉 potom sa dohodneme ako, poslem ti peniazky dopredu...

mirka12011
18. feb 2010

babenky ja som pozerala na tie baldachyns a nic moc jedine ten sampano je tak krasny...inak som este nestihla pokukat co tam maju...

liv1
18. feb 2010

jani nechapem preco ma na ten ultrazvuk objednali tak neskoro. lulu bola uz minuly tyzden, ty tento a ja az na buduci 😒 . jak mam vydrzat do kelu...

janefonda
18. feb 2010

cauteee,
vidim, ze nam sem neustale pribudaju nove tehule, super vsetky vitam medzi nami 🙂
Ja stale hutam nad tym kocarom , uz mam dve znacky, ktore zvazujeme s mm, zajtra si ideme pozriet este jeden a potom sa uz rozhodneme, ktory kupime. Dnes so mnou moj mm pil tehotensky cajik, aj jemu chuti 😀 no co ved su tam same vyzivne latky 😝
Liv ako sa dnes citis?

janinna11
18. feb 2010

Jasne Liv, nie je problem, ze tie flasky vyzeraju fajn..??

liv1
18. feb 2010

ahoj jane, a ktore znacky mate na vyber? 🙂 ten jane tusim ze, a ten druhy?
ja rano zle, ale teraz ako som sa naobedovala tak lepsie. dik z a opytanie 😉

jani tie flasky vyzeraju dobre. ak naozaj maju ten ucinok co tam pisu, tak to by bolo super 🙂

vejula
18. feb 2010

ahojte kočky tak som si trošku zdriemla a idem s havom cik vonku...

inač elko myslím tu foto čo máš pri mene... A ja som nemyslela tie kvapky tie sa môžu ale u mastičku 😉

a kukam žerozoberáte bruška, mirka ty sí vážne štíhla, ale aspon nebudeš mať tolko roboty po pôrode.. To ja mám + 14 kg takže asi tak... A to moje megabrušisko ani nejdem komentovať, ked vidím ako sa vy sťažujete že ste velryby a porovnám to somnou 😅 Tak radšej som tíško....

No idem ja babule 😎

janefonda
18. feb 2010

Liv ten jane slalompro a bumbleride indie 😉
naozaj pevne verim, ze sa uz zbavis nevolnosti, ale je dolezite pravidelne jest, aj mne pomahalo, ze aj ked nasilu, ale nieco som zjedla a bolo lepsie 😉

liv1
18. feb 2010

jane NEVERIM 😀 😀 . tak vcera som sa pytala ci niekto nema skusenosti s tym bumbleridom, ale nikto mi neodpovedal v teme kocikove maniacky. No povedz. Ty mas nejake dobre skusenosti od kamosiek alebo tak? Velmi sa mi na tom kociku paci, ze sa dieta da dat vproti smere aj vsmere jazdy, to som zatial u ziadneho ineho kociku nenasla, i ked je mozne ze to maju.

a tlacim vsetko nasilu, malokedy mam na nieco chut. mala som ked som bola s vami a bolo mi velmi fajn 😉
idem kuknut este ten tvoj druhy 🙂

juj ale teraz si spominam, ze som sa pytala na bumbleride queeen b a to mi nikto neodpovedal. na ten druhy su tam vseliake info, ze sa aj jednej babe zlomil. ale tak kazdy kocik ma svoje kusky ktore su zle, ako s autami...

janinna11
18. feb 2010

Liv ohladne USG: Ja som bola az teraz 1x v poradni a az teraz som obdrzala tehu knizku, ale to som uz pisala. Sucastou prehliadky bol aj screening - kombinovany, to znamena, ze pozostava u UZ a krvnych testov, vysledky UZ mi hned lekarka povedala a krvne budu do tyzdna. UZ na screening je fest dolezity- absolvovat by sa mal medzi 11tt a 13+6tt, cize do 14tt, vtedy je lepsia moznost NT, cize sijoveho prejasnenia (nuchalna translucencia), dalej sa hlada nosni kustka, a ked je vsetko v poriadku, caka sa na vysledky krvnych testov, a potom sa este screening robi v druhom trimestri, v kolkom tyzdni +di budes presne, ked tam pojdes??

janefonda
18. feb 2010

Liv ja som si citala toto forum https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... tak a nie su tu zle reakcie ...pojdem si ho zajtra este pozriet , pochytat, poskusat 😉 a rozhodnem sa. Hej a ta vanicka sa da dat a vproti a vsmere jazdy...len ta vanicka je mensia ako u jane, tak este to zvazujeme 😒 a jane ma v nemeckom teste z 28 testovanych sedaciek jednotku ohladom bezpecnosti a dosiahli to len dve. Ale aj vajicko v bumbleride ma dobre crashtesty takze aj to by malo byt fajn. Lebo ja chcem trojkombinaciu aj vanicku, vajicko, bugynu...nech mam pokoj.

elko69
18. feb 2010

vejula nie to je normalna foto,to som v praci na gauci odfotena,som tu bola sama a nudila som sa tak nech ma pamiatku na pracu..hehe...no neviem poradit ak s tou mastickou ale tak malo by to mat nejaky podobny ucinok ako tie kvapky,no hadam mu tym nemozes ublyzit,myslim ze by sa to asi zhorsovalo ak by hej a vlastne zlepsuje sa to???

janinna11
18. feb 2010

Kocky kde ste zmizli?? Co dobre ste mali na obed?? 🙂

elko69
18. feb 2010

no ja som si dnes objednavala papu tak som si objednala kuracie prsia so sunkou a syrom a ananasom s ryzu a prilohu,tak sme sa nazrali az nam ide zaludok prasknut :D :D a ty?

liv1
18. feb 2010

Jani ohladne tychto vysetreni uz viem co to vsetko je a znamena, ja tam idem 13+2. Len nerozumiem preco ma objednali az tak neskoro ked sa to moze urobit skor 🙄 .. sa hnevam ze musim tolko cakat a nervozna som z toho prave preto ze su take dolezite...

Jane ja tiez chcem trojkombinaciu a tiez uvazujem nad viacerými, a jeden z nich je bumbleridom indie. hovorim len 1 zla reakcia tam bola, aspon pokial som to este citala 🙂 , no a proste na kazdom kociku sa moze stat ... taky podobny je aj casual play, nad tym si nerozmyslala?

elko69
18. feb 2010

baby tak mne sa celkom paci aj tento kocik... http://www.e-kociky.sk/?132,jumper-x-piratz aj v tej zelenej aj v tej bledunko fialovej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre