Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
29. júl 2009

garonka sama sebe- ake zlate😀😀...

garicka mozno ta garonka prekona v rychlosti skladania😀

garicka
29. júl 2009

snazilka
mňa spanie chytá až teraz nejako v druhej tretine tehu 🙂 .

mirka si na izbe ktorá má aj net?

snazilkant
29. júl 2009

dievcata neviete co znamena skratka YS?

miroslava89
29. júl 2009

gari a mam vlastny net😉

garicka
29. júl 2009

snazilka
YS neviem čo znamená ☹

mirka
som sa pýtala preto lebo aj ja som mala notebook so sebou ale nemala som svoj net, ale odniekiaľ mi nabehlo wifi a zapojilo ma na skype ale net som otvoriť nevedela, tak som si myslela či si náhodou nebola na tej izbe kde je len 1 posteľ 🙂

garicka
29. júl 2009

mirka
a už ti do tretice nerobili triple test?

garonka
29. júl 2009

baby kde steeeeee?

už neskladam lebo puzzle vidím všade 😀

zazalienka
29. júl 2009

ahoj, ja som odpadla normalne, 2 hodky som si schrupla jak babo..

garonka
29. júl 2009

jaj ty si hajala? 😀 a ja že kde si zmizla 😀 ja sa trošku bojím na zajtra 😔

zazalienka
29. júl 2009

neboj, lekari vedia co je najlepsie pre babatko.. ja som stastna ze mi nic nie je.. lebo asi by som sa zlozila.. lekar Ti povie, co bude najvhodnejsie a Ty posluchni, nie ze utecies.. som Ti pisala predtym niekde hore.. ze krpata zazracne vyzdravela🙂 dnes rano ..

garonka
29. júl 2009

hej som čítala, fakt obrovsky zazrak klobuk dolu 😀 aj nadcha prešla tak to je parada, zazrak 😀 tak ako si písala, z Vatikanu 😀
nie nie neujdem, len sa bojím aby ma tam nenechal, babo je v poriadku len mne stupol tlak, z toho čakania.

zazalienka
29. júl 2009

no vidis.. nebude to take hrozne.. ja nez som zaspala tak som si drzala brucho, som nejak dufala ze sa pomrvi a ze som si tym stresom neublizila.. a hlavne malinkemu.. a zazdalo sa mi, ze sa tak jemnulinko vlni.. ale to by som asi moc chcela..

garonka
29. júl 2009

he he, my sa na pohyby babenka načakame 🙂 moje sa včera tak smiešne vrtelo, ani fotku sa doktorke nedarilo urobiť ale keď ho poštuchla, prestalo ale i tak rozmazane na fotke je a otočene zadkom 😀 zlate to bolo.

zazalienka
29. júl 2009

no uvidime.. vies, ja idem naozaj vzdy so strachom k lekarovi.. dnes tam bol moj manzel na krvi, kvoli krvnej skupine.. tak som sa pytala ze co v 16 tt budu robit.. povedala mi vlastne tie triple testy, a trosku sa zacinam obavat.. mam 35 a dufam, ze to dopadne dobre..

garicka
29. júl 2009

ahojte baby
konečne niekto na chate 😀

zazalienka
29. júl 2009

garicka ja som si 2 hodky schrupla, manzo mi urobil leco z cerstvej zeleninky, tak som teraz zbodla, zapila kolou a tlacim orechovu zmrzku.. neviem aky efekt to bude mat ale urcite nie dobry🙂))

garicka
29. júl 2009

ja som dojedla výživu a idem si dať jogurt 😅

garonka
29. júl 2009

zazi

neboj a pokiaľ sa citíš dobre aj babenku je dobre a maš pekny vek na babenko, suseda porodila v 42 krasneho zdraveho nezbedníka, otehotnela a myslela si že je v menopauze.

garicka
29. júl 2009

garonka si tu?

garonka
29. júl 2009

vam je hej, ja radšej nemiešam nič aby som rano bola fit 😔

garonka
29. júl 2009

garička

jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

garicka
29. júl 2009

som sa ťa chcela opýtať že či budeš ráno čakať na dokiho na ambulancii. keby že sme náhodou sedli vedľa seba a čakali 😀

zazalienka
29. júl 2009

jeej, moja 42 rocna kamoska ma dve male deti, 2,5 r a 3,5 r a furt rozpravala ze je asi v prechode no a termin ma tyzden po mne.. jej sestra zije v USA ma 6 deti a brat tiez caka tretie.. chuda babka, 12 vnucat🙂

garonka
29. júl 2009

jaj, 😀 idem na tretie poschodie, priamo do ambulancie, a musím byť v pohode, vysmiata 😀 a ty na ktorom poschodí budeš? bola by sranda, keby sme sedeli vedľa seba 😀

garicka
29. júl 2009

inak baby aké máte chute? ja som nemala nejaké špeci len údená domáca klobáska mi nejako nejde pod zuby 😨 . ale inak miešať mi nerobí problém...

garicka
29. júl 2009

ja tiež na treťom na ambulancii 😅 . ako vyšetrujú doktori a prijímajú aj tam pacientky na oddelelnie a je tam na konci chodby aj vecko

garonka
29. júl 2009

veru chuďa babka neutiahne finančne ale je krásne mať toľko vnučat nie? moja mama ma len 5 a šieste je na ceste, moje 😀 a vo februari skrachuje, jej smiešny dôchodok, brat a sestra maju narodky, neter ma narodky a aj nam sa narodi babo. 🙂

garonka
29. júl 2009

garička

ja som tam ešte nikdy nebola, no neviem či mam čakať či čo, ale brat mi vravel, že mam isť rovno za primarom, no mne je trapne hneď sa tam vtrepať keď budu tam aj ine pacientky

garicka
29. júl 2009

zazi
a to potom vieš v noci spať keď si takto predvečerom ešte schrupneš? ja by som asi nevedela, ráno vstávam skoro už okolo pol šiestej a večer chodím skoro spať. asi ma už mimi trénuje na skoré vstávanie 😀

zazalienka
29. júl 2009

rozmyslam ze idem pokracovat v spanku.. tiez vstavam pred siestou rano a do stvrtej-pol piatej som v praci.. vcera jak som sa najedovala tak som moc nespala.. normalne mi padaju oci..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre