Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

gali
26. feb 2010

leni som na tom podobne, kazdy chvali tuniaka a ja ho ani citit nemozem, brr
drzim palce, nech ti to uz zrusia, lebo si neviem predstavit, ze lajster vyveseny v kuchyni a co mozes, co nie a potom este z toho co mozes vybrat co mas rada a co sa da aj zjest....

mimi21mimi
26. feb 2010

V ktorom tyzdni sa robia testy na cukrovku?
Mne dnes zasa brali krv kvoli protilatkam, pretoze mam RH neg a partner RH poz. ..... ruky mam pekne dopichane. 😔

jjana17
26. feb 2010

jaj boze keby sa dala nejako inak brat ta krv a nie tymto sposobom, ja vzdy mam taky strach z odberu neviem preco ale normalne srdce mi bije az v malickoch,,,,aj ked to neboli ale je mi to strasne neprijemne

lenocka84
26. feb 2010

mimi do 24 o 28tt

gali dakujem, je to o nervy
hlavne ked v jednom dovolia,a v druhom to iste zakazu, tak sa teraz rozhodni

mimi21mimi
26. feb 2010

lenocka, ak ti zistia cukrovku, musis dodrziavat tu dietu az do porodu? 😲

aaaaa s tou krvou mi ani nehovorte.... mam jednu jedinu zilu, ktora je ako tak vidiet na lavej ruke, tak mi zakazdym trafaju ju. 😝

jjana17
26. feb 2010

no ale ja mam taku sestricku ona je uz taka starsia a kedysi robila na inom oddeleni u ineho lekara kde nebolo potrebne aby vedela brat krv, proste napr, zubar a teraz je v tejto ambulancii a to keby ste videli ako berie krv....no tak to je normalne zazitok,,,pol hodinu hlada, pol hodinu picha a aj tak jej nic netecie!!!!! a ja idem dom ako z frontu

elko69
26. feb 2010

lenocka84 ja idem na nu teraz 11.3. tak hadam mi ju nezistia...lebo sak drzat diety to nieje moja oblubena cinnost....

mimi tak to je super,nieje nic lepsie kao pocut ze je dietatko zdrave...

mimi21mimi
26. feb 2010

Moj doktor ma dve sestricky a minule mi brala krv ta, ktora zvycajne na poradniach nie je.... vobec som nevedela, kedy mi zobrala krv, zaregistrovala som az to, ze mi prelepila ruku. 😀 take odbery by som brala.

elko69
26. feb 2010

mimi no mne to vychadza teraz na 26 tt...

baby a u zubara ste uz boli??kedze sme tehu mame narok na 2 preventivky ale ja osm zatial vyuzila len jednu a ke dpovedal ze je vsetko ok bez kazu tak uz na druhu neplanujem..hehe

lenocka84
26. feb 2010

mimi viac menej ano, podla toho ci sa ti hladiny upravuju alebo nie
ale vacsinou ano

elko tak snad nie, je to pekna otrava

lenocka84
26. feb 2010

inak baby mate v tehu aj peciatku ze ste boli u obvodneho lekara?
na preventivku?

mimi21mimi
26. feb 2010

jaaaaj ja sa tak bojim zubarky, ze som sa rozhodla ist na preventivku az v III. trimestri.... v prvom som mala dobru vyhovorku, ze mi bolo zle. 😀 Neznasam zubarov.

lenocka84
26. feb 2010

mimi to aj ja
bezim do obchodu na diabetologicky nakup

mimi21mimi
26. feb 2010

Lenocka, tak vela stastia, nech natrafis na nieco dobre, ak sa to da....
Ja pojdem za pol hodinku na nakup nejakych elastickych nohavic, lebo okrem tehotenskych rifiel neobleciem nic. 😕

elko69
26. feb 2010

lenocka84 ja len od zubara a teda z EKG papier iba zalozeny v knižke...

mimi napodobne tak sa mi zaludok chvel ked som tam sla...

mimi21mimi
26. feb 2010

Ked mi bude chciet vytrhnut zub a poviem jej, ze az po porode, lebo ja som taky "kolapsovy" typ, co sa tyka zubarky, myslis, ze sa s nou da dohodnut?

jjana17
26. feb 2010

baby moja segra ma strasny strach zo zubarov a na preventivke ani nebola, proste nemala ani razitko nic,,,,a v porodnici jej ani nic nepovedali, vsetky vysetrenia mala ale zubara neabsolvovala

na ekg ste boli kedy?

elko69
26. feb 2010

mimi no neviem,ja osm zatial ten problem nemala...ale segra ta ma bolesti zubov jak maria a uz je aj trhali lebo museli a myslim ze to slo bez injekcie...au... 😖

jjana na EKG som bola niekedy v I. trimestri a este v III. ma caka dalsie myslim...

mimi21mimi
26. feb 2010

Mna zatial "poslala" sestricka len obvodnej a k zubarke....

EKG mi odporucili len pri vysetreni stitnej zlazy, ale aj tak mi ho ta doktorka neurobila.

jjana17
26. feb 2010

no super mna neposlali nikde, ako ekg nemam este, ale obvodneho to viem ze mam ist ale ze tam iba tlak zmeria a ze ci nepuchnu nohy, a zubar, no to bude este aj pre mna hrozneee

jjana17
26. feb 2010

mimi, preco si mala vysetrenie stitnej zlazy

mimi21mimi
26. feb 2010

Ja mam vyrasteny zub mudrosti, takze k tomu zubarovi sa raz dokopat budem musiet... :(

No teraz idem vybavit prijemnejsie veci - doriesit svadobne menu a vyzdobu do hotela a kupit nieco na seba. Tak zatial zelam pekny den. 😵

elko69
26. feb 2010

mimi al epokial sa ten zub mudrosti nepokazi nemusi ist von,ja ich mam vsetky 4 a v pohode zatial...

ja som zase nebola vobec u obvodnej,tlak mi meriava gynekolog a tak isto pozera opychy noch on...tak ja nevim uz

jjana17
26. feb 2010

ja pojdem ze obvodak spravi len tieto vysetrenia tlaku a opuchy a da razitko a dovidenia

elko69
26. feb 2010

mna tam totiz to ani nik neposielal...

jjana17
26. feb 2010

no ani ja by som to nevedela kam mam ist keby mi sestra nepovie

lucy1990
26. feb 2010

Ahojte kocky 🙂

vefi89
26. feb 2010

čau ty erotická fotka 😀 😀 😀 😀

vefi89
26. feb 2010

inak bola som u lekára, bola som na prietokoch, ešte je to oki, malý má málo miesta, preto sa toľko nehýbe...v pondelok idem znova dohadovať postupové kroky, tak znova len musím čakať 😅

jjana17
26. feb 2010

vefi, to myslis vazne? ved to je sila ako ze ta nechavaju takto na vikend a uz ked prenasas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre