Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
28. feb 2010

tak to mas lepsie ako my co tu chodime
my mame len cvicenie

lenocka84
28. feb 2010

baby ta vy kde ste dnes?
☹ ☹ ☹ samaaaaaa som tu

vejula
28. feb 2010

ahoj lenočky asi všetky smutia kvôli hokeju 😢

lenocka84
28. feb 2010

ahoj veji
sak to bolo jasne ze prehrame, uz prehra s kanadou to dala jasne najavo ze ich sebavedomie je otrasene, a su unaveny

vejula
28. feb 2010

no ale tak myslím že fíni boli určite otrasený viac z tej prehry s USA však prehrali 6:1 a my 3:2 to je celkom so cťou.... Ale tí debilní rozhodcovia dali na konci zápasu tri presilovky pre fínov... To je nejaké čudné, mi to pripadá ako keby to bol celospoločenský záujem aby boli fíni tretí 😠

lenocka84
28. feb 2010

nepozerala som, takze nemozem posudit

pochvalim sa prave som zvladla sama odber tej krvi, bez mm, lebo je v praci, a kedze ja som hladna, musela som sa pichnut sama, zobrat krv, a ide sa jest
a potom za 90minut zase

vejula
28. feb 2010

jaj leni tak vidíš aká si silná žena 😉 Človek ani nevie čo sa v noim skrýva, že????

lenočka idem ja preč, lebo mm ma už ahána že som sa nejako rozpísala tak zatial... Neskôr sa určite ešte ohlásim 😉

lulu4
28. feb 2010

ahojte kočky, tak hokejisti prehrali, co uz, mohli sme mat aspon brondz ale ked nevydalo tak nevydalo 🙂

co ste papali dobre na obedik? my sme mali len parene buchty kupene a inak sme o 15tej pozvani ku svokrovcom na obed 😀

lenocka84
28. feb 2010

ahoj lulu
ja som stihla len polievku a zemlu kedze masko som si dnes nejako nechala zhoriet
a musela som jest kvoli odberu krvi
a ten som dnes zvladla sama

lulu4
28. feb 2010

ahoj lenocka, tak to som si teda sikulka, ze si si sama zobrala krv, fiiiha, to ja by som s tym mala teda problem... a to kolko krat za den ti kazali brat tu krv? a to im mas zajtra odniest ci ako? to si pichnes do prsta a do nejakej skumavky si nechas natiect ci ako?
uz aby si mala tie vysledky dobre ti zelam a tejto pliagy sa bojim aj ja lebo starke sa objavila teraz na starobu cukrovka a moja mama s nou zapasi asi posledneho pol roka a dovtedy nikto nic, tak hadam ja nebudem mat tu tehu cukrovku...
no esteze nemusim dnes vyvarat, lebo tu boli na skok svokrovci a ze idu domov a varit polievocku slepaciu a kuriatko pecene s ryzou ze ci neprideme? tak coby nie 😀 a vecer ideme do Polusu zhanat hodinky pre svokru k okruhlemu vyrociu, lebo sa chysta velka oslava buducu sobotu

lenocka84
28. feb 2010

pichnem a tlacim aby co najrychlejsie do skumavky natieklo
dufam aj ja ze uz budu dobre, leo umriem od hladu a bojim sa ze tym padom je aj maly slabo vyzivovany

lulu4
28. feb 2010

leni: tak to mas teda vela sil pozerat sa na vlastnu krv ale co ma clovek robit, ked musi tak musi.... veru veru nech to uz mas fajn, zelam ti to velmi, a to ti uz v pondelok hned povedia ci je to dobre?
ale tak hadam maly je dobre vyzivovany, ved lekari ti najlepsie povedia ale verim ti ze ked si ma tehotna zena este davat pozor na to co ma jest, ziadna sranda 😢

lulu4
28. feb 2010

leni: pozerala som tvoj albumik a mas tam krasne fotecky zo sona maleho Patrika, to ti robili vzdy 3D ultrazvuk ked ho tam vzdy tak pekne vidno?? lebo na tych normalnych nie je tak dobre vidno babenko.... od 16tt sa uz moze robit aj 3D ultrazvuk alebo aj skor nevies?

lenocka84
28. feb 2010

lulu 3D su tie viac hnede a tie tmavsie su 4D, resp. morfo ked mi robili
a odvtedy som maleho nevidela
ale zajtra uvidim, bo musim ho merat

elko69
28. feb 2010

lenocka84 tak asi kazde to cvicenie je ine...a ja som zalomila jak babo,som bola uanvena tak som si zdriemla trosku...

lenocka84
28. feb 2010

elko tak to urcite ano

krish
28. feb 2010

ahojte babulky, chcela by som sa len spytat aku tabletku si mozem dat od bolesti zubov, mam kaz, treba mi vybrat nerv zo zubu ale do utorku musim vydrzat a uz ma z toho boli az ucho. bola som aj na pohotovosti zubnej s tym ale tam mi to len rozvrtala a nic viac mi s tym vraj nemoze urobit a zabudla som sa spytat co si od bolesti mozem dat. neviete mi poradit prosiiiiim? ☹ dakujeeeeeem. 🙂

lenocka84
28. feb 2010

kkrish tak v tomto ti ja poradit neviem
nastastie lieky nemusim

btw baby kde ste?????

garonka
28. feb 2010

lenka čavesssssssssssss

som tu nakukla maly mi haja, drahy sa bavka na pc a babka kuki film na markize 🙂

lenocka84
28. feb 2010

cau lusyyyyyy
aky mas veget no parada

garonka
28. feb 2010

no leni zatiaľ maly dnes skoro cely deň chrape v noci bol hore od druhej do pol šiestej nevedel si najsť miesto len na rukach chcel zaspavať a ako sme ho položili do postieľky už bol hore, tak sme sa s mm striedali a toho ešte chrbat bolel, som nadavala na neho, nech sa premôže tak čo a konečne aj maleho prebalil

ako ti idu dnes odbery? da sa to zvladnuť?

lenocka84
28. feb 2010

lusy pomaly sa nauci vsetko, okrem krmenia

tie odbery sa daju, len z pravej ruky to je horsie, ale inak sa to da

lenocka84
28. feb 2010

a zase som tu sama, to je hrozneeeeeeeee
baby ved uz je vonku tma tak kde steeeee???

elko69
28. feb 2010

teraz som tu aj ja na skok :D

lenocka84
28. feb 2010

a co porabas ze na skok?

elko69
28. feb 2010

a sak nejako mi oci zase padaju,rano do prace musim takze je to take...este som poriadne nedospala vikendove hokejove rana

elko69
28. feb 2010

ok padam do postele papa babulky a dobru nocku...

lenocka84
1. mar 2010

bre ranko
baby vy sa hnevate ze tu nechodite?

jjana17
1. mar 2010

dobre ranko lenka

lenocka84
1. mar 2010

ahoj jani
ako sa dnes mas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre