Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
6. mar 2010

fuuu, alebo žeby niečo vo vzduchu???? Však ty negrcavaš, nie???? ČI?
No tak si oddýchni dnes nech trochu sil naberieš. My sme dnes boli v meste kupiť niečo svokrovi zajtra oslavuje tu 50. A potom sme boli aj u starkých ale ma trocha vytočila starká. LEbo vkuse mi vyhadzuje na oči že som pribrala a aká som baba. A už mi to vážne leze na nervy. VEd mne to stačí povedať raz nemusí mi to opakovať za každým ako tam idem. Potom ma to už ani nebaví tam chodiť 😔

lenocka84
6. mar 2010

to su starke, neries
ja dnes len cely den spim, mm isiel dokonca do lekarne zhanat co si mozem dat, bo bol hotovy ako mi je zle
nieco sa to uz upokojilo, tak snad to uz bude ok

matulienka.d
6. mar 2010

ahoj vefi, no tedaaaaaaaaaa..............tak ty už máš Miška pri sebe....ako ti je len dobre..... 😉
ani si sa nepochválila v III.trimestri.... 😉 ale som ťa našla, tak to je podstatné....hehehe.....
Miško je krááásnučky, joj, už aby som aj ja mala drobčeka pri sebe.... 🙂

vejula
6. mar 2010

no ved už nejdem riešiť, ja len že mi to fakt zle padlo.

A čo mm ti našiel niečo v teh lekárni či ako pochodil???? No len pekne pospinkávaj, ved je víkend tak si oddýchni 😉

matulienka, vidíš ma ani nenapadlo napísať do vašej temičky že vefi už porodila 😅

lenocka84
6. mar 2010

doniesol probiotika na upravu crevnej mikroflory
a asi ucinkuje, bo uz nehnackujem
a dokonca som uz aj zjedla kuraci vyvar

vejula
6. mar 2010

😒 ty aj hnačkuješ??? hmmm, no snad je to len taká jednorázovka keby neprestávalo tak šup k doktorovi...

lenocka84
6. mar 2010

to len doobeda, teraz uz nie, cca 4x, ale teraz je klud
tak klop klop aby som nezakrikla

vejula
6. mar 2010

no leni tak fajn že sa to ukludnilo, len teraz iba taku dietku že suchar a nesladený čaj, alebo suche zemiaky ryžu, nech sa ti dá žaludok dokopy 😉

lenocka84
6. mar 2010

to aj robim
a este cierne ribezle, mnamky, trosku maskrty
idem si lahnut, ked takneskor

vejula
6. mar 2010

jj lenoička tak bruu noc teda prajem 😉

lenocka84
6. mar 2010

halo halo kde ste bruska?

janefonda
6. mar 2010

Leni Caukoooo, presne to som sem isla napisat, co aj ty. Ze kde zasa vsetky ste??? Ako sa mas? Citala som ze ti nebolo dobre, uz je lepsie dufam 😉

jjana17
6. mar 2010

ahojte, no dnes sa to tu moc nepohlo,,,ako ste sa dnes mali??

janefonda
6. mar 2010

cau jani, no dnes to tu moc neslo. Ja som bola v skole, prisla som okolo stvrtej domov a potom som si lahla a spala som asi pol hodku 😉 a dnes som si este konecne kupila boty do terenu s poriadnou podrazkou a nepremokave, tak som ich hned naimpregnovala 🙂 som si povedala, ze kocarovat budem chciet aj ked bude mokro, tak nech mam poriadne boty a nie take, kde ma clovek hned mokre nohy 😉
a co ty? ako sa mas?

janinna11
6. mar 2010

Cavte baby, ako sa mate?? Dnes je tu nejak sucho, nikto nepise.... Skoro som dnes rano odpadla, vstanem, v kuchyni odtiahnem zaluzie a sup, 15 cm snehu, chapete???? 😲 😲 😲

janefonda
6. mar 2010

Janina, ja som vcera odchadzala z AT a tiez nam tam uz snezilo a zajtra idem spät domov tak som zvedava kolko snieziku uz budeme mat 😉 Zima bude vraj do polovice marca a potom sa zacne oteplovat...aspon tak to tu bolo povedane v pocasi 😎

gali
6. mar 2010

ahojte, dievcata 🙂
Ja som cely dnesok prespala. 😀
Leni, dufam, ze ti je uz lepsie.

liv1
6. mar 2010

cauteeeeeeee 😉

janefonda
6. mar 2010

Ahoj Gali, no konečne to tu ožíva 🙂 taký pekný deň si prespala? Teda u nás bolo dnes slniečko, ale zimaaaa!

jjana17
6. mar 2010

jane no presne tak ja mam rovnaky nazor dobre boty su zakladom, neznasam clapkanicu, ked vytiahnem nohy z bytu a po par krokoch mat uz mokre nohy co su kaluze okolo baraku, no brrr,

ja dnes som poskadala s mm postielku lebo sme potrebovali pozriet ci je v pohode kedze je to postielka este po mm, ale je v super stave len ju trosku prelakujeme

baby pozerali ste spravy? co nechali to babatko na smrt vyhladovat? ako to je strasne co sa deje.Ze boli zavisli na PC hrach a ze dieta umieralo od hladu to ich netrapilo!

mirka12011
6. mar 2010

liv jejeejej teba svieti dievcatko pri mene az teraz som si vsimla hih gratulujem.... 😅

janefonda
6. mar 2010

jani presne, hlavné je mať poriadne botky...ja sa teraz z tých mojich vytešujem 😉 Tak super, že ste zložili postieľku, môžete ju postupne zrekonštruovať 🙂
Liv čau, ako???

mirka12011
6. mar 2010

jjana my s mm sme dnes kociar skladali :D

liv1
6. mar 2010

ja som dnes skoro stale pod perinou na gauci pri telke. rano na nakupoch, potom som varila a stale kukam tv. mm je chory, uz stvrty den a tak mne sa samej nikam nechce 😠 . tiez je taky tvrdohlavy, namiesto toho aby to riesil prvy den, necha to takto prepuknut.

ale inak pohodicka, aspon ze v tv idu normalne filmy.

jjana nieco som zapocula, tak uplny brutal teda 😒

janefonda
6. mar 2010

Keď sa tu tak dívam na naše termíny tak som najtehotnejšia 😀 no paráda! Vejula kde siiiii, ty jediná si ešte ďalej 😝

liv1
6. mar 2010

mirka dik 😉 uz by som ju najradsej len elka volala, tak uvidime ako to s tym menom nakoniec bude. ale mm hovori, ze radsej Ela ako Ella, lebo potom stale niekomu vysvetlovat ze je s dvomi l 😀

jane dik velmi dobre, papam si a papam a neskutocne sa z toho vytesujem. ty si dobre urobila ze take dobre boty si kupila, na kocikovanie veru vsetky budeme potrebovat. s tymi drobcami treba ist v case aj necase 😅

uz sa velmi tesim na tu brniansku vystavu na buduci tyzden. snad aj my nakupime uz nejake veci 😝 🙂

mirka12011
6. mar 2010

no janefonda presne veji a tak ides uz len asi ty 😅 a tak asi lenka a ja 😀 a myslim, ze ostatne babenky az po nas ked som ovsem na niekoho nezabudla az sa bojim ze hej a dostanem zdrba 😝

liv1
6. mar 2010

jejda jane ty uz si 31tt to je ale pokrok 😀 . Natalka má termín 3 dni pred mojimi narodkami 😉

jjana17
6. mar 2010

janefonda, no ved a naco budeme kupovat ked mame, ja toho nebudem drobcovi vela kupovat , sestra ma 4 mesacneho chlapca a vecicky po nom mi podava , takze uz mam nachystane novorodenecke vecicky, tak som rada, nejake drobnosti kupim ale ked som videla tie co mi odlozila, tak to jak uplne nove, kedze jej maly rastie velmi rychlo tak niektore nemal ani raz oblecene
tak z tej postielky mam taku radost, juj, stale ju chodim pozerat, uz som pozerala taky ten mantinel okolo postielky - este tak vediet co to bude

Liv no ja som to o tych dvoch blbcoch citala na bleskovkach a teraz to bolo v spravach ukazali tak z dialky to babo, no to bola kost a koza precurane pampersky , ze skysnute mlieko co mu davali, a dudliky, flasky malo uplne plesnive, hlavne ze denne sedeli 8 az 12 hodin za PC ze aby sa odreagovali od reality,

liv1
6. mar 2010

miri tusim este dugyna je tak ako vy nie? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre