Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
10. mar 2010

snezi? coooooooooooooooo nieeeeeeeeeeeeeeee 😒
tak babky neviem mozno kazdy doktor v iny tt posiela...

garonka
10. mar 2010

leni ja som bola na prietoky až v 36tt 🙂

janefonda
10. mar 2010

Mirka, ale ved v pohodke , ja malu citim, cize nemam strach 😉 prietoky kludne mozu pockat.
Mirka, ale ja som v AT, cize na SVK mozno nebude snezit, lebo hlasili tak, ze hlavne Cesko, Nemecko, Rakusko by to malo schytat, ale tak kto vie 😅

janefonda
10. mar 2010

garonka, ako sa mate? Tobik stale tak pekne spinkava? 😉

garonka
10. mar 2010

tak u mňa bolo šecko v poho tak sme na prietoky šli v 36tt
ale v 30tt mi robila dokina ježibaba utz a ani mi nepovedala vahu maleho skratka nič len že je všetko ok
ale keby som jej šupla do vrecka eurače tak malemu i vlasky na monitore by spočítala

garonka
10. mar 2010

janeeeeee čauko

mame sa fajn, teraz mi haja od deviatej na vankušiku
od pol 7 do 9 bol hore nevedel si najsť miesto tak od unavy zaspal
a občas ma take dni kedy si pomyli dni s nocou
cez deň cely čas prespí ale v noci je hore
no odkedy je snami na posteli zazračne spinka, lebo mne sa tak zle vstava ku postieľke a sem tam ma ta jazva zaštípe 😠

garonka
10. mar 2010

joj nech nesneží ja už chcem jar 😕

mirka12011
10. mar 2010

garonka aj mne hovoril ze je vsetko OK aj ta co sla predomnou mala vsetko OK nestras ma normalne bo mu zavolam 😕

mirka12011
10. mar 2010

hih a taka otazka co su vlastne prietoky? hihi

garonka
10. mar 2010

mirka to len kukaju či je babo cez pupočnikovu šnuru dobre vyživovane a aj odvažia ho robí sa to cez utz
i ja by som mala isť od toho 30tt ale ako vravím moja ježibaba je lajdak
tak mi primarko ktory ma odrodil robil prietoky v 36tt a vtedy mi povedal, že je maly o 2tt popredu skoro som tam odpadla

janefonda
10. mar 2010

garonka, moja mala ma noc s dnom pomileny uz teraz v brusku 😀 v noci nespim, lebo hrooozne kope, aj tuto dnesnu, asi cakal na ocka kym prisiel z prace, lebo zazracne rano o 5 zaspala, ked ju pohladkal 😠 Mne coraz castejsie tvrdne brusko, ale myslim, ze v ramci normy. Uzivam to magnezko, tak je to snad ok. To ti verim, ze sa ti moc nechce vstavat z postele 😖

mirka12011
10. mar 2010

juj tak ma nestraste bo dostanete na zadok hihihi
no nevedela som presne co to je len som vedela ze sono a nieco pozeraju dufam ze mi potvrdia aj pohlavie a nepovedia ine pohlavie hihih
gari ako krstiny sa chytaju? uz budes chodit na prechadzky a havo ako si zvykol na maleho?

janefonda
10. mar 2010

vidim , ze robim chybu za chybou, prosim ospravedlnte moje chybajuce pismenka a nejake y,i 😝 asi som nevyspata... 😅

mirka12011
10. mar 2010

janefonda v pohode ani som si nevsimla 😀 ked nenapises mylujem tak je to OK hihi

garonka
10. mar 2010

mirka havo je oki nejak si maleho nevšíma a haja na chodbe a straží nam dvere do spalne zlaty je
krstinky mame 27.3 čo sa teším teším 🙂

janefonda
10. mar 2010

garonka tak to uz mate za rohom 🙂
Mirka dik za pochopenie 😀

mirka12011
10. mar 2010

juj sak to o chvilocku hihi no vidis havo sa zacne hrat s malym ked ho zacne nahanat a havo sa bude skryvat hihi to bude sranda hlavne pre tobiho hihihi 😀 😝 😉

garonka
10. mar 2010

no tak to som zvedava ako bude u nas vyzerať cely byt a suseda pod nami sa zblazni od nervov
😀 😀 😀

janefonda
10. mar 2010

no budete to mat doma vesele! 🙂 Pockaj sa tvoj Tobik spriahne proti tebe aj s chlpacom a bude...bordeeeel 😝

mirka12011
10. mar 2010

ajajajajajaj 😀

lusa889
10. mar 2010

Ahojte babule ako sa dnes mate?

janefonda
10. mar 2010

lusa cau, ty sa pochval, co noveho? Ozaj ty si uz bola teraz na utzv???

garonka
10. mar 2010

leniiiiiiii ahojček ja sa mam oki
chystam sa do kuchyne variť ale sa mi nechce 😀

lenocka84
10. mar 2010

jane ta vyhovorka ani nie, som bola na nervy bo ani robit som nenohla

lusy ved ja som v pohode, uvidime, kazdy lekar je indi vindi

a pohodka 🙂

snezit by uz nemuselo, ale zima ako v ruskom filme tu je
a ja dnes nejako smrkaaaam, a hlas stracam

lusa889
10. mar 2010

jane nie nebola, ved akurat pozeram ze asi aj moja doki je tak trocha lajdak. poradnu mam najblizsie az 23. tak predpokladam ze az potom ma objedna, ... som zvedava.
Inak dnes mam pomerne akcny den aj tu som len chvilku, potrebujem postihat mm navarit, poprat, popratat lebo idem na tyzden k nasim si oddychnut ..... jooj ako sa tesim 🙂
pozeram Jane ze ty uz mas z vybavicky dost vela, tak sa budem musiet aj ja nejak zobudit lebo poriadne zaostava, 😒

akdarka
10. mar 2010

ahojte tehulky a maminky, citam vas, ale mam za sebou asi najhorsie 3 tyzdne v zivote takze som nemala "naladu" pisat. pred 3 tyzdnami do nas celne napalil jeden chlapik, ktory utekal pred policiou (my sme isli okolo 60 - 70 km/hod a vraj okolo 180 km/hod tak si viete predstavit ten "masaker" ) auto na srot, manzel tyzden na ARO, teraz po tretej operacii na ortopedii, ja pomliazdeniny, odreniny, babo zazrakom OK - ani tommu lekari, policjati a hasici nechceli verit. kazdy nam zdoraznuje, ze sme sa 2.krat narodili...co ste mali debatu o pasoch pred par dnami - priputavajte sa, my sme boli a zachranilo to muza, mna aj babo! brusku sa nic nestalo - iba hrudnik, v slabine od pasu drobne pomliazdeniny..ani neviem co viac napisat, sme s manzlom vdacni, ze zijeme a babatko prezilo...nozaj su babatka v brusku krasne chranene 😵 uz sa neviem dockat dalsej poradne ci sme uplne OK...drzkajte sa dievcata

happy8051
10. mar 2010

janefonda, ty by si asi toto mala vediet 🙂 potrebovala by som zistot ze ked si budem nahlasovat v AT trvaly pobyt, ci je potrebne podat ziadost aj s nejakym odvovodnenim alebo to ide automatisch 🙂 teraz tu mam prechodny 🙂

onellyo
10. mar 2010

ahojte baby,, moja lekarka vobec nerobi prietoky,,,a ako sa tak vypytujem kamosiek tak ich nerobila
ani jednej,,,

mirka12011
10. mar 2010

adkarka to je strasne videla som nieco podobne v spravach ale to kamion narazil do auta ci co a tehulka bola v 8mesiaci a babo je OK..
mm nech sa rychlo vyzdrav a chytili toho.....idiota?

lusa889
10. mar 2010

akdarka hlavne ze ste v poriadku, verim ze mm budes mat za chvilku doma a vsetko bude ok, drzkam vam palce aby ste sa co najskor dali dokopy a aby aj poradna dopadla dobre, mozno by ste mali ist uz teraz to co sa stalo je hadam dovod zmenit termin podane, nie. Vsetko dobre drzte sa !!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre