Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
11. mar 2010

liv horkyže slíže 😉 uplne super pesnička 🙂

gali, no človek by si niekedy aj rád sadol niekde len tak na čaj, a to všade nahulene, fuj, nemám to rada... Ale nakoniec sa dozvieš že my nefajčiari diskriminujeme chudákov fajčiarov 😠

Fajčiar nech si fajčí a zadrbava si pluca doma na balkone, ale ked ja sa chcem chrániť nemám možnosť 🙄

gali
11. mar 2010

pocuj, liv, keby som ja zacala malemu spievat tak chudacisko sa narodi ako Bethoven (neviem presne ako sa to pise), ale uz v pokrocilom stave hluchoty... 😀

gali
11. mar 2010

vejula, asi tak ako pise liv, kaslime na to... zbytocne sa rozculovat a nebudeme si tu predsa kazit ovzdusie 😉

vejula
11. mar 2010

gali 😀 😀 😀 ja mojmu občas spievam ale fakt len občas, ked si spomeniem 😅

gali
11. mar 2010

idem dievcata, rano vstavam o 5h. Paa, vam aj bruskam. 😉

liv1
11. mar 2010

veji tak tak. 😉

gali skoro som zo stolicky spadla jak sa rehocem 😀 😀 😀 😀 😀 a co sa tyka gramatyky 😀 😀 tusim je tam este o jedno e naviac. Beethoven

ja spievam stale, hlavne v aute jacksona. bude ho mat rada ked sa narodi podla mna 😀

liv1
11. mar 2010

Ze o piatej och 😀 tak bru nocku aj tebe aj malemu, alebo malej? 😀

vejula
11. mar 2010

jj gali, ja ale nepíšem na fajčiarov, ale na tie zákony, ktoré sa tu akosi stále nemôžu uchytiť 😒

kočky al kde ste všetky prídem raz za čas a tu nikeho 😕

liv1
11. mar 2010

janka zdrhla. kde siiiiii 😀

vejula
11. mar 2010

fuuu gali, tak to ti nezávidím 😅 ja mám čo robiť ked idem s havkačom o 9-tej vyvwenčiť 😝 ani to sa mi nechce 😅

janinna11
11. mar 2010

Liv sprry, zehlim a popritom som robila este drahemu polievku, cestuje za mnou prave a ze ma chut na nejaku polievocku, tak som este varila a zehlim na zajtra veci, ideme spat na SK na oslavu 😀

janinna11
11. mar 2010

Dnes som bola na genetike na odberoch na 2. scr. a na kontrolne sono a malyicky ma uz 160 gramov a 16 cm, a ma teda riadnu vybavu!!! Po tatkovi .... videla som celeho pipika... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejula
11. mar 2010

jeeej jani tak to máš riadny zážitok za sebou 😵 Riadny clapina vravíš z neho, a pindura tiež riadneha 😀 😀 Takže žiadny hamblivec z neho nebude, ten môj si ho skrýval jak keby sme mu ho utrhnuť chceli alebo čo 😅

liv1
11. mar 2010

jani no toto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liv1
11. mar 2010

jani a nejdete na tu vystavu teda asi.

a aku polievocku variiiis?

my sme dnes skoro kupili pusinke nejake veci, ale nakoniec sa este zdrzujem, aby som potom nemala doma kopu nepotrebnych veci... 😀

janinna11
11. mar 2010

Liv nejdeme asi na tu vystavu, lebo zajtra popoludni ideme na oslavu, draheho babka ma 90-tku a na SK ostavam az do stredy, to budem od rana v BA a potom spat do Plzne...
Ja by som aj sla, ale uz mame program, je to az do nedele, ze?? mne sa tak nechce cestovat, na SK nieco take nebyva??A vy idete, alebo ste uz boli, nie je to uz od vcera, resp. od dnes - jedenasteho do 14-teho??

janinna11
11. mar 2010

Polievocku som varila zeleninovu s hubami - kuriatkami 🙂) Mate rady?? 😝

liv1
11. mar 2010

My sme este neboli, ideme v sobotu. je to od 11 do 14. teda do nedele. na SK som zatial nieco take nevidela ale neznamena to, ze to tu nie je. vzdy som pocula ale len o tom brne. Ale strasne nakupime v tu sobotu 😀 😀

liv1
11. mar 2010

Ja milujem polievocky mnaaaaam 😀

janinna11
11. mar 2010

Liv ja mam tiez rada polievky, ale uplne ma chytili az v tehu, to som frcala tyzden an koprovej, potom na paradajkovej, kapustovej, spenatovej, zeleninovej a tak dookola... a na kremovu sampinonovu so zemiakovou slamou chodievam pravidelne s kamoskou... 😝 😝
A teraz ficim na kyslej kapuste, s ryzou.....

janinna11
11. mar 2010

Liv nevies co je s Dugy, kedy ma tie statnice??

vejula
11. mar 2010

jaj kočky idem sa ja osprchovať a letim do postele, som akási unavená 😒

Tak dobru nocku vám aj babatkam 😵

liv1
11. mar 2010

jani chodis na zemiakovu slamu ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
neviem co je s dugy, zda sa mi len ze okolo 15teho to ma...

romy31
11. mar 2010

ahojte 🙂

som tu prvýkrát....momentálne čerstvá tehuľka 😀 dneska mi test ukázal // tak sa z toho radujem 😀 😎
a chcem sa vás spýtať, že kedy ste išli k dokimu na krv...mne teraz mešká deň, tak asi zajtra je ešte skoro, nie?

janefonda
11. mar 2010

caute dugy to ma tusim 16. ale potom do konca marca musi este diplomovku nacmarat! tak jej budeme drzat palceky 😉 ja som mala prave salatik, mnam a teraz sa idem pobalit, zajtra zasa cestujem na SVK.

janefonda
11. mar 2010

romy ja som na krv nebola vobec, isla som az v 8tt tusim a rovno mi robila vaginalne sono a uz tam bolo aj srdiecko 😉 sama mi povedala, ze ak mam dva testy pozitivne, mam prist rovno na potvrdenie tehu sonom.
veji dobru nocku 😵

liv1
11. mar 2010

veji dobru nocku aj malemu 😉

romy vydrz este, lebo este by nemuselo vidiet srdiecko maleho na sone, vydrz aspon tyzden. lebo ti asi aj tak este krv nezoberie, ako hovori jane, asi az v 8tt ti bude brat 1. krat krv. resp. mne brali na prve testy.

cau jane 🙂

janinna11
11. mar 2010

Romy ja som bola v 6tt, cize na konci prveho mesiaca podla PM, ale to uvidis len bodku, ale urcitechod, aspon Ti potvrdi, ze je to vnutromaternicove a budes kludnejsia 🙂 🙂 a blahozelam k // 🙂

romy31
11. mar 2010

ďakujem 🙂 no tak vydržím aspoň týťdeň a potom uvidím 😀 ale pochybujem, že zvládnem dlhšie čakať 😀
no to bude u nás doma 😀

liv1
11. mar 2010

romy zabudla som, tiez blahozelam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre