Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
19. mar 2010

hmm to je divne
ja som tiez mala dlho nizku hladinu hcg, ale teraz to uz ani dr. neriesi
a ano aquapark som mala na mysli, tak uvidim ci ju ukecam, lebo chce malovat, tak uvidim kto bude sikovnejsi

liv1
19. mar 2010

a si predstav ze jedna zena dnes u dr predomnou robila totalne hisaky, ja ze tak snad tej dieta zomrelo, alebo niekto blizky, tam vzlykala, plakala a neviem co este, potom zachvat u dr az von ju bolo pocut, potom tam grcala ze ju do cakarne bolo pocut, no ja som myslela ze odpadnem, a potom dr hovori. ze a viete co jej bolo? je v 6tt je jej len zle a nechce ist do nemocnice kam som ju poslala... Hysterka trapna fakt. Tak brutalne ma vystresovala. 😠

aquapark v senci je velmi fajn, tiez by som sa sla niekam kupat keby nebojim infekcie. lebo pred tehu sme s drahym par krat boli a... tak teraz radsej davam pozor.

vejula
19. mar 2010

ahojte kočky... Konečne fungujeme 😉 Mne sa celkom nová verzia lubi, aspon zatial...

liv moja mamina ked bola 8 rokov dozadu tehotná tak tiež jej prvé výskledky tak že je sestrička povedala že ako keby ani nebola tehotná, druhé výsledky jej vyšli uplne ináč a tretie zas uplne ináč 😖

Inač včera som to trochu prehnala s upratovaním a umývaním a som trochu špinila 😒 Volala som dokimu tak vraj to nieje nič hrozné, tak snad je všetko OK. Maličký sa hýbe tak som pokojnejšia.

A ako vy?

liv1
19. mar 2010

Tak ono sa hladina HCG stale meni, takze s odbermi musi byt hodnota stale ina. No ale urcite nie taka ako moja 😠 .

Veji pekne pomalicky, sa tolko nepremahaj lebo sup sup a za chvilku tu bude Dominik ani nevies ako 😉

lucy1990
19. mar 2010

Ahojte 😀 co mate noveho?

vejula
19. mar 2010

Liv neboj ja si myslím že v našom zdravotníctve nieje nič nemožné... Podla mna ich mohli aj zameniť. Maju tam bordel, a ak máš ostatné výsledky v pohode, uvidíš že sa to vysvetlí..

No a máš pravdu s tým šetrením, už musím ak nechcem ešte porodiť 😕

Ahoj lucy 😉

lenocka84
19. mar 2010

ahoj veji
tak ako ty sa moc nepretazuj, aj ked zase malemu mozno bude treba pomoct, ale vsetko s mierou

ahoj lucy
co nove? verzia konika 😀

lucy1990
19. mar 2010

Boze, vypadol mi kon nachvilu 😒 no tak to vidim, ze trosku zmena 🙂

lenocka84
19. mar 2010

trosku lucy? myslim ze dost
vidiet ze to ma este muchy, snad nie dlho

lucy1990
19. mar 2010

Mne sa to paci, mam rada raz za cas zmenu...ved bola tu uz dost dlho vycapena ta nova verzia, tak som neni nejaka prekvapena...a muchy sa urcite vychytaju 🙂

lenocka84
19. mar 2010

tak snad ano
mne je to jedno, hlavne ze to funguje, a mozeme si pisat

lucy1990
19. mar 2010

Presne tak 😉

lenocka84
19. mar 2010

aky si mala dnik?
ja som bola rano na krv, a ostatok dna doma
nudaaaaa, kedze nesiel net, az do nejakej 7mej vecer

lucy1990
19. mar 2010

Ja som bola na 11tu objednana do poradne a potom som cely den behala po vonku a tesila sa z pocasia 🙂

lenocka84
19. mar 2010

ja som bola hned rano, a potom uz len doma

lenocka84
20. mar 2010

dobre ranko
no co tehulky kaslete na kona ci ako?

janinna11
20. mar 2010

Cavte Kinderka, mne vcera total konik blbo, a nedalo sa mi prihlasit ani s novym heslom, proste nic, tak som rada, ze dnes tro uz ako tak funguje, co mate nove?? Ja som uz po tej amnio... 😉

mirka12011
20. mar 2010

ahojte babenky co noveho za tie 2dni hmm

garonka
20. mar 2010

ahojteeeeeeeeeeee

prišla som vas pozdraviť 😀

budím maleho ten chrape tvrdo ako dudok ideme k babke na lokše mňam mňam 😝

tak sa vam tu zobrazím večer 🙂

mirka12011
20. mar 2010

garonka tak si daj aj za nas tych loksi 😝

lenocka84
20. mar 2010

lucik tak posli zopar loksi aj mne, mnam mna

jani a kedy budes mat vysledky?

mirka ahoooj
nove? okrem kona? asi ani nic

mirka12011
20. mar 2010

lenka a ty uz si zdrava?
no ten konik je teda ale zvykneme si 😝
vonku je krasne, pratala som vo stvrtok size mam fajront 😝

lenocka84
20. mar 2010

mirka viac menej ano
uz som mala aj kontrolu, tak zatial to je ok
este sice kaslem a soplim, ale oproti tomu co mi bolo to je ok
tak aspon ze to
je krasne, akurat sa chystam na mini prechadzku do obchodu, aj ked sa mi vooobec este nechce

mirka12011
20. mar 2010

ja som bola na dvore hih krasne vonku vcera fukal trosku vietor ale bola som sa prejst po sidlisku a super mi to padlo to pocko je zazracne 😝
no este ze uz ti je lepsie, tym padom aj maly sa ma lepsie 😉

lulu4
20. mar 2010

ahojte kočeny 🙂) no poviem vam, ze ten novy konik nic moc teda, lepsie sa mi pacilo ked si clovek klikol na foto a tam bolo vsetko podstatne napisane, teraz neviem ani najst kto co caka a ake mena ste vybrali detickam, ci som slepa?

mirka12011
20. mar 2010

lulu ahoj pise to pri fotke ale nie farebne 😉

lulu4
20. mar 2010

ahoj Miri no bud som blba alebo tu mam nieco zle nastavne, ako ked si kliknem napr. na tvoju foto tak ma to hodi k tebe do albumov a tak, ale nikde tam nevidim ze cakas dievcatko a bude sa volat Timea 🙂 pri tvojej foto je iba tvoj nick a ze cakas babatko vtedy a vtedy ako to mame kazda napisane....ach jaaaj pokial sa tu zorientujem...

mirka12011
20. mar 2010

neklikaj moja len tam daj akoze sipku a ti ukaze aj tt aj pohlavie aj meno daj sipku na moju fotku ale neklikaj 😉

lulu4
20. mar 2010

Miri, mala som tu nieco zle nastavene, ze mi to nezobrazovalo, ten java scirpt ci co to 🙂 hlavne, ze to uz ide....
ako budes vikendovat, mate nieco na plane, ja akurat zeniem mojho do toho ze idem napustit vodu do vedra a zacnam umyvat okna, a ze mi bude pekne asistovat 😝 ale ked som videla ten trpitelsky vyraz na jeho tvari tak neviem neviem 😀

mirka12011
20. mar 2010

no ja som mm povedala ze by som mala okna umyt kukol namna ze isto nebudes umyvat okna teraz v 30tt hihi tak uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre