Rast bruška počas druhého tehotenstva

veroonickaa
14. mar 2017

Ahojte,maminky 🙂 čakame druheho drobčeka a mna by zaujimalo kedy Vam začalo rast bruško pri druhom drobcovi ?Som teraz v 13 tt a bruško nikde,už ma to trocha začina znepokojovat 😨

evittam
14. mar 2017

@veroonickaa Pri prvom tehu az nejak v 6.mesiaci som mala nejake to brusko. Pri druhom skor ale aj mi kolegyna stale hovorila,ze len vyzeram akoby som sa viac najedla.

veroonickaa
autor
14. mar 2017

@evittam ja som pri prvej dcerke mala na začiatku 6 mesiaca až..ale každy ma tu pombarduje že pri druhom je bruško hned vidiet tak mam obavy hm..

evittam
14. mar 2017

@veroonickaa Nerieš, nečítaj internetové "kvákanice" a užívaj si tehu. A máš po "probléme", ktorý ani neexistuje.😉

veroonickaa
autor
14. mar 2017

@evittam Asi maš pravdu,snad je všetko ako ma byť 🙂

bibina224
14. mar 2017

Ono kazde tehu prinasa zo sebou nieco ine. Aj keby si mala 4 deti, budu tie tehotenstva ine. Ono ti moze brusko vypucat na zaciatku a uz potom sa to ustali. To je tazko takto predpovedat. A v neposlednom rade, kazde dietatko je ine. Moze byt medzi nimi v konecnom dosledku aj vacsi vahovy rozdiel

bienennest
14. mar 2017

@veroonickaa Ahoj, v 13tt este nemusi byt nic vidiet.. babanko je este malilinke a ani maternica tak obrovska nieje. Vacsinou ale pri druhom tehotenstve zvykne byvat brusko vacsie ako pri prvom pretoze brusne svalstvo uz nieje tak pevne ako predtym. to vsak vidno az v poslednych mesiacoch tehotenstva.. nie hned na zaciatku. Vychutnavaj si tehotenstvo a skus sa neporovnavat.. kazda z nas je ina a aj kazde tehotentsvo je ine.

PS: pri druhom som zacala mat brusko az v 6. mesiaci.. dovtedy vobec nikdo netusil ze som tehotna

veroonickaa
autor
14. mar 2017

@bienennest Jej hrozne si ma ukludnila dosť som sa bala či je všetko v poriadku a vlastne stale nad tym rozmyšlam 🙂 a kedy si začala citit pohyby pri druhom babetku?

kahh
14. mar 2017

@veroonickaa len nestresuj, urcite je vsetko v poriadku. Mnoho zien takto zacne panikarit. Ale nebyva pri kazdom tehotenstve vsetko rovnake. Pri druhom uz moze neskor zacat rast brusko

bienennest
14. mar 2017

@veroonickaa Ak si dobre pamatam tak okolo 15. tyzdna. Najneskor v 20. tt by si uz mala babanko citit. nezabudni vsak, ze aj babanka v brusku su rozne temperamentne.. niektore tancuju cely den a ine sa len obcas v brusku pomrvia 🙂

veroonickaa
autor
14. mar 2017

@bienennest Mne sa prave zda že citim nejake to jemnučke mrvenie hlavne ked sa najem,len neviem naisto hm nieje to ešte skoro?Som teraz presne 13+2 tt 🙂 pri dcerke som citila pohyby v 16tt

veroonickaa
autor
14. mar 2017

@veroonickaa bruško pri prvej dcerke v 6 mesiaci 🙂

elizita
14. mar 2017

@veroonickaa ak by ta frustrovalo nahodou male tehotenske brusko, pozri si moj album.. 🙂 do polky tehotenstva som nemala ani co fotit 😀 a mam krasnu zdravu dcerku

veroonickaa
autor
14. mar 2017

@elizita Tak to nema chybu teda kde sa tam ten drobček zmestil malinke bruško 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre