Reverz v 39. týždni

horvathova218
2. mar 2019

Dobrý deň chcela by som sa opýtať môžu ma pustiť domou na reverznej ces vykend? ďakujem

lindusss2016
3. mar 2019

@kacena4 no ja vobec neslovickarim. ak podpise reverz na akomkolvek oddeleni, musia ju prijat naspat, ked to bude potrebne. tot vsio.

zuzi0911
3. mar 2019

Závisí prečo ta prijali... Ak by to nebolo vážne po 3 dňoch by ta pustili aj sami a nedrzali ta tam zbytočne. Podpísať reverz môžeš ale keď sa niečo stane si za to zodpovedná ty.. A určite sa muž dokáže postarať o synčeka. S týmto ste museli počítať, keď ste plánovali druhé dieťatko. Vždy sa niečo môže udiať takže určite to zvládne. Veľa žien je napr cele tehu v nemocnici a iná možnosť nie je.

janulka2811
3. mar 2019

Reverz mozes podpisat a ist domov,no ver tomu,ze ak sa vratis o dva dni opat do nemocky,budu sa aj tak chovat k tebe ... no a inak taka pripomienka ta tvoja gramatika je zabita.

mmoni89
3. mar 2019

A kvoli comu ta prijali?reverz podpisat mozes,na to mas pravo.Ak teba a dieta to nijako neohrozuje tak chod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre