Röntgen u deti

mimja12
9. jan 2017

Ahojte. Chcem sa spytat, kolkokrat ste boli s detmi na rtg vysetreni? Myslite, ze to moze mat nejake nasledky?

terezka1947
9. jan 2017

@mimja12 bola som so skoro rocnym synom,spadol a bala som sa....lekar ma poslal na rtg,nic neukazalo....ale ja som bola kludnejsia
a jasne,ze mi vsetko jedno nebolo,lenze....zbytocne to clovek nerobi,musi mat aj rtg dovod,nie len u deti,ale aj u dospeleho

moni244
9. jan 2017

No moja mala zlomenu ruku, cize najprv rtg, potom sadra, znova rtg, ci je to dobre, o 2 tyzdne mala znova rtg a o dalsie 2 znova, cize behom mesiaca bola na rontgene 4 krat

galka1985
10. jan 2017

moja ma zapal pluc, RTG 27.12 potom 10.1. dr nam vravela ze ju nechce tolko davat na RTG, tak mozno to ma nejaky dovod.ale tiez to cloveka stve, ked vie ze jedine RTG to ukaze co tam vlastne je :(

googlinqa
10. jan 2017

Keď to nieje nevyhnutné nedavaj jasné že skodi všetko skodi

jana_eyre
10. jan 2017

s mojim najstarsim /bude mat 5/ sme uz rtg absolvovali 3x.. 2x kvoli urazu hlavy a 1x kvoli neustalemu zabiehaniu, vypil kontrastnu latku aby bolo vidno, ci ma v poriadku prehltanie..

a nasledky to moze mat a nemusi.. tak ako vsetko, ked je nevyhnutne vysetrenie rontgenom, je dobre ho absolvovat a ziaden lekar podla mna neprezenie jeho uzivanie tak, aby to dietatu ublizilo..

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vulka
6. dec 2019

Syn absolvoval 4x RTG ešte v pôrodnici. Dnes žiaria jeho pubertálne prejavy a nie on, ako by asi niekto očakával po toľkých ožiaroch 🙂

anita1978
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz