Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sissy27
16. feb 2019

@veronika4495 a čo by mu na tom malo škodiť? Samoopaľovací krém vytvára len farebný film na pokožke, neopaľuje naozaj.

veronika4495
autor
16. feb 2019

@sissy27 ja neviem len sa pýtam keď niekto ani vlasy nefarbi tak ma zaujímalo ci to neobsahuje nejaké chemikálie co sa vstrebávajú a môžu ublizit...

sissy27
16. feb 2019

@veronika4495 takto... Čisto teoreticky môže uškodiť úplne všetko - vznikne silná alergická reakcia a jej liečba môže poškodiť plod. Ja viem, niektoré ani vlasy nefarbia, nechty nelakujú, žiadne chemické čistiace prostriedky nepoužívajú, nejedia 90% bežných potravín, vodu 7x filtrujú počas splnu mesiaca a za doprovodných zvukov harfy a podobné kúsky, ale naozaj je nutné ísť do extrémov? 🙄
Samozrejme ak je žene z niečoho zle, tak je vhodné sa tomu vyhnúť, ale inak normálne prebiehajúce tehotenstvo nie je choroba a nie je nutné sa nijako špeciálne obmedzovať. Ja každej jednej prajem zdravé dieťa a hlavne zdravý vlastný rozum a úsudok nezastretý hormónmi.
Mimochodom, nikdy mi tak parádne nechytil melír na vlasy ako práve v tehotenstve.

veronika4495
autor
16. feb 2019

No vlasy si tiež farbim stále ja som to nejako neriešila ani potraviny som neriešila co môžem co nie zatiaľ som žiadne problémy nemala až na priberanie :D a tiež si myslím ze sa netreba všetkého stranit 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli