Šanca otehotnieť pri nepravidelnej menštruácii

atka1989
13. mar 2015

Chcem sa opýtať či sa tu nájdete kočky ktoré ste malý problém s cyklom a ste otehu. Alebo ist na IUI umele oplodnenie .?

alexia11
13. mar 2015

Ja mam cely zivot nepravidelnu MS a otehotnela som v pohode na prvy sup co sme si povedali ze do toho ideme a neratala som ani plodne dni ani nic.....

alexia11
13. mar 2015

Urcite to hned netreba riesit cez umele oplodnenie a ziadny doktor ta nan ani neposle ak sa vam aspon jeden rok nebude darit prirodzene.....az potom poriesi nejake tabletky na podporu ovu atd.umelemu oplodneniu predchadza kopec vysetreni od spermiogramu cez priechodnost vajcovodov a pod. Ale ist k doktorovi s tym ze mam nepravidelnu MS chcem ist na umele oplodnenie s tym neuspejes.....

minto
13. mar 2015

Ja mam tiez nepravidelnu menstruaciu a s otehotnenim sme mali problem.Po roku snazenia sme navstivili Iscare v Martine,lekar mi urobil sono,predpisal inj.,ktoru som si v ten den pichla a na druhy den sme mali mat pohl.styk a tak som otehotnela.Takze bolo to celkom jednoduche,len trebalo,aby to zobral do ruk odbornik.Dnes mam 15 mes.syna,ktory je velmi zivy,ale som stastná,ze ho mame.

monhla
13. mar 2015

Ja som mala aj malé aj veľké problémy s cyklom a v pohode sa mi podarilo plánovane otehotnieť 3x. Prvý krát takmer hneď, 2x "až" po 3 mesiacoch a teraz naposledy po vyše roku /ale to skôr pripisujem už veku 😀 /

malabiba
13. mar 2015

@atka1989 mala som cyklus od 27 do 37 dní ako kedy, myóm, endometriózu a deti mám ani neviem ako

katuska284
13. mar 2015

@minto ahoj, prosim ta a bol na vysetreni aj tvoj mazel? A kolko ta vysla ta injekcia?

minto
13. mar 2015

@katuska284 Ano,musi prist s Tebou aj Tvoj manzel.Jemu urobia iba podrobny spermiogram,stal okolo 16 eur.Musia ho robit vzdy,aby sa vedeli odrazit.Ta inj.stala nejakych 11 eur.

atka1989
autor
13. mar 2015

@minto co to bola za injekcia ? ako sa vola

oladuna
13. mar 2015

@alexia11 na umele oplodnenie moze ist kazda zena 18-45 rocna.samozrejme,zalezi o aky typ oplodnenia sa jedna. Netreba ziadne odporucanie od lekara ak sa jedna o sukromnu kliniku. Netreba ziadny spermiogram ved oni si tam sami vedia preskumat spermie na kazdej klinike. Na umele oplodnenie su idealne nepriechodne vajcovody ale to nie je podmienka.

merulka
13. mar 2015

@atka1989 snazili sme sa dva roky, vysetrenia u mna ok, u manzela ok, nakoniec sa podarilo po 2 mesiacoch pravidelneho uzivania femibionu, dokonca prvykrat mi dosla ms po 28 dnoch a dalsi mesiac uz neprisla 🙂

gapre
13. mar 2015

ja mam nepravidelnu.Kupovala som si ovulacne testy a do 4 cyklu som otehotnela,poradila som aj sestre a ona do 2 cyklu tehu,takze ja verim tomuto.

ivana6685
13. mar 2015

@atka1989 no ja som ukážkový prípad nepravidelnej menštruácie. Niekedy som mala raz za tri mesiace. Niekedy mi len par dni meškala. No u mňa doktor nastavil liečbu takú že som brala klasika duphaston a chodila som na folikulometriu kde Dr sledoval ako cca rastie vajíčko a kedy asi príde k ovulácii. A tiež sa nám to podarilo na druhý cyklus 🙂 a dnes mám dvojročné dievčatko 🙂 držím palce

kimina7
13. mar 2015

Ja som mala cely zivot nepravidelnu len pri uzivani antibaby som mala pravidelne. Velmi lahko otehotniem napriek nepravidel.cyklu 🙂 ci :(

minto
13. mar 2015

@atka 1989 Na stimulaciu vajecnikov,aby sa zacalo tvorit viac vajicok a tym je vacsia sanca otehotniet.Nazov presne neviem,musela by som hladat v papieroch,mam zalozene.

aneta_knezovicova
13. mar 2015

Skúš Inofolic. Ja som mala cykli aj tak, ze 45-50 dni a miernu nadváhu... ako som začal brať inofoic 2x denne po mesiaci a pol užívania som otehotnela 🙂

atka1989
autor
15. mar 2015

@aneta_knezovicova diky inofolic som pila už a nezabral teraz skúšam gynex uz tretí cyklus.

betka28
28. máj 2015

Ahoj, každá žena, každý organizmus je iná....preto by som radšej odporúčala sledovať tvoj cyklus. Moja sestra tiež mala podobné problémy a do dnešného dňa má nepravidelnú menštruáciu. A jej som odporúčala sledovať plodné resp. neplodné dni a podarilo sa mu. Už má 11 mesačnú dcérku 🙂 Ona to robila pomocou prístroja cyclotest, jej používanie je veľmi jednoduché. Treba iba merať bazálnu teplotu tela. Teraz už používajú ako prirodzenú antikoncepciu. Máme veľmi pozitívne skúsenosti s minipočítačom 🙂 Môžem iba odporúčať! 🙂

ivka707
28. máj 2015

Aj ja mam nepravidelnu... prvého syna sme sa snažili 4 mesiace bez ms a podarilo sa... druhe ked sme chceli tak som isla na vyvolavačku a predpísal mi doktor dufhaston tabletky .. tie sa beru od 16.DC. a podarilo sa na druhy cyklus... ked je ms nepravidelna ale je ovulka tak otehotnies, sexik každe dva dni a zadari sa... horšie je ked ovulka nieje, to je už skôr otazka na lekara...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre