Sme konečne tehuľky

nivejka
10. mar 2010

čakanie po transfere sme úspešne prešli a teraz rýchlo do novej témy tehulky
týmto vás všetky vítam... 🙂

strelka11
10. mar 2010

jej tak uz si to zalozila,tak vdaka za uvitanie,no hadam sa nas tu zide co najviac a dufam,ze na nezamknu 😠

nivejka
autor
10. mar 2010

vitaj ...strelka................ 😀 to dúfam aj ja,že nás nechajú a bude nás tu,čo najviac 😉

lusinkaj
10. mar 2010

Pripajam sa aj ja....ahoooooooooooooooojte 😉 🙂

nivejka
autor
10. mar 2010

lusinka ajooooj...super a pomaličky môžeme začať 😀

strelka11
10. mar 2010

ano mozme zaca,t ale kde by sme zacali alebo s cim ???? 😅 😅 😅

nivejka
autor
10. mar 2010

ešte sme tam nechali koho krivku...a dalej ešte kto tam zavadzia?mne akosi neslúžia mozg.bunky

lusinkaj
10. mar 2010

neboj nivejka ostatne sa pridaju ak zabdaju tuto temu.... 🙂

nivejka
autor
10. mar 2010

zase som dnes toľko toho pojedla a žiaden pohyb...baby so mnou to vyzerá zúfalo na takých 40kg navyše 😠

lusinkaj
10. mar 2010

nivejka az tak....tak ja jem tak akurat....nivejka sexujes teraz???

strelka11
10. mar 2010

este su tam cukotka,brmbolcek,kamka, tie su tiez tak na zaciatku a vychadza im porod na jesen,presne ak budu chciet tak pridu 🙂
nivejka to nevadi,hlavne ze malemu chuti 😀 😀 😀

strelka11
10. mar 2010

no to som sa chcela aj ja opytat lusi 😕 😕 😕

nivejka
autor
10. mar 2010

zajtra idem aj ženskému a popýtam sa ho aké vitamíny mám ešte užívať..zatiaľ som len na kyseline listovej + B-komplex,ale ten musím asi vysadiť predtým, ked som ho užívala som pribrala 4kg

lusinkaj
10. mar 2010

co strelka ohladom sexu?tak mi mame raz za tyzden taky 5-10 min.ale to nieje sex len take obtieranie... 😀 😝
ale ked som min.tyzden trosku spinila tak muz povedala,no tak sme skoncili...uz nebudeme 😀 a ja chcem 😵

nivejka
autor
10. mar 2010

jasne,že keksíkujeme síce už nie každý deň ako predtým,lebo nemám až takú chuť na to...ale manželovi dám v pohode 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusinkaj
10. mar 2010

nivejka tak ty sa nezdas....ja by som aj ale tiez mi staci tak raz za tyzden...ale ako som pisala to nieje sex... 😅

nivejka
autor
10. mar 2010

tiež to teraz vychádza tak raz za týždeň..teraz je to najlepšie ako lyžica 😉

strelka11
10. mar 2010

my sme mali do vysledkov z krvicky pauzu,lebo manzel sa bal aby nieco nepokazil a ja som tiez nechcela aj tak ma dost bolelo brusko a prsia,ale teraz ked uz je to potvrdene chceme na to skocit a dobehnut to,lebo mne sa teraz obcas aj o sexe sniva,takze uz je najvyssi cas s nim znova zacat 😀 😀 😀

nivejka
autor
10. mar 2010

náš prví keksík bol taký divný,lebo sme sa obaja báli a po et to nebola nejaká dlhá doba,ale teraz je to v pohode...

nivejka
autor
10. mar 2010

tak to veru je najvyšší čas dosť dlho ste to aj strelka vydržali 😀 😀 skús tú lyžicu

lusinkaj
10. mar 2010

tak mi cez et sme vobec nesexovali...potom po potvrdeni z krvi uz tak trosku pomaly...ale bojim sa aj teraz...ale teiz sa mi obcas sniva o tom... 😀

strelka11
10. mar 2010

holki dosla svokricka ku nam,tak sa na nejaky cas odmlcim,ale potom sa tu na vas kuknem ako vam to tu ide 🙂

nivejka
autor
10. mar 2010

mne sa sníva asi tak 2-3noci a to znamená,že mali sme dnes niečo vymyslieť.....
zajtra tu baby nebudem idem s malou na vyšetrenie

strelka11
10. mar 2010

niivejka to je ako na lyzicku????myslis vankus pod zadok?

nivejka
autor
10. mar 2010

ok strelka 😉 ...mne zachvílku pride drahý,tak zase bude jeho nootbuk ach jaj ☹

nivejka
autor
10. mar 2010

trdlo....nie keksík...ty ležíš na boku a drahý za tebou tiež na boku a to je lyžica a tá sa v tehotenstve odporúča najviac

lusinkaj
10. mar 2010

ach baby uz aj polohy preberate? 😀 😉

nivejka
autor
10. mar 2010

lusinka aj to treba trošku poradiť 😉 😉

lusinkaj
10. mar 2010

jasne treba aj to... 😉 ty si teraz v ktorom tt?

nivejka
autor
10. mar 2010

no ja som v 9.týždni 🙂 a vieš,že som sa teraz chcela opýtať ja tebe to isté???--to je fakt telepatia 😀 😀

lusinkaj
10. mar 2010

hej??tak ja tiez...tak isto... 😉 ale asi tento tyzden uz som zacala 10tt 😉