Som tehotná a na prvýkrát

emmushka
16. okt 2012

Ahojte tehulky a snazilky a maminky a proste vsetky vo ste tu 🙂 Sedim si teraz v praci a ja som stale mala taky divny pocit od dovolenky, menzes nikde uz 5 den, reku spravim si test (inak som tu uz jednu temu zakladala nedavno ze ci mozem byt uz tehu?) ocikala som CLEAR BLUE a vyslo ze PREGNANT 2-3 tyzden!
My sme sa 1x v zivot ena dovolenke pokusili otehotniet a nejako to asi vyslo! Ja to nechapem! Ja som uplne v soku baby! Mne je zo seba zle ked si rpedstavim ze som doteraz pila (nie vela, no na dovolenke dost, lebo vsak all inclusive) a fajcila (nie nejako prehnane vela, tak max. 4-5 cig denne) Za posledny tyzden som mal asi tak pohar vinka denne. Za to na dovolenke (kde sa to zrejme stalo) som celkom slusne toho popila aj pofajcila ☹ do kelu bojim sa teraz...Ja som nemala sajnu ze to vyjde hned na 1x! Myslite si ze to zanecha nejake stopy na babatku? Co ked som mu nejako mega ublizila? Normalne mi je zo seba zle....ale kto to mal vediet ze na PRVY KRAT v zivote otehotniem????

ella_joy
17. okt 2012

@emmushka lietat mozes v pohodeeee,niektori neodporucaju vobec, niekto ak tak, v 2 trimestri, ja som lietala od zaciatku az v 33tt som letela poslednykrat. Lietala som hore dole cca 1x mesacne a pohoda..tak je to na tebe a ako to budes brat a citit sa 🙂

emmushka
autor
17. okt 2012

@lalinko2010 Tebe az tak velmi asi nerozumiem, ale tak nevadi, stava sa. Ale pokial ti to tu pripada teda take nerealne a vymyslene tak naco prispievat dalej? Ved kasli na mna a chod prispievat niekam, kde je to pre teba zaujimave a hlavne realne!

emmushka
autor
17. okt 2012

@ella_joy Dakujem, toto som si potrebovala precitat 🙂 Mala som tehotnu kolegynu a ta zrusila vsetky dovolenky letecky, lebo sa velmi bala lietania v tehu, tak som nevedela... Reku ale asi to bude indi-vindi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre