Som tehotná na PN. Príde mi kontrola zo sociálky?

elinka27
3. júl 2007

ahojte,som uz od aprila zatvorena doma,nemam ziadne problemy len som mala stres v praci a kedze sa citim fit ubija ma byt zatvorena doma v takom teple.Vychadzky sa snazim dodrziaviat,ale cez vikend by som rada isla aj niekam na dlhsie kedze rodinu mam mimo mesta bydliska.Ake mate skusenosti s kontrolami?Mne zatial ziadna nebola,ale bojim sa ze pride prave ked sa omeskam co i len o par minut.Budem rada ak mi date vediet ake mate skusenosti

bapi1
3. okt 2011

@sykorenka áno, bolo. Ja som písala raz na poradňu a odpísali mi, že ak sa jedná o nevyhnutný prípad, tak môžeš. A okrem toho, ak ti dá pediatrička papier, tak nie je o čom.

sykorenka
4. okt 2011

@bapi1 veľmi pekne ďakujem za odpoveď.Ufff, tak už sa nemusím stresovať, keď pôjdem s ním k lekárke, super. Vidím, že aj Vy čakáte v decembri bociana ako my, tak držím palčeky, nech všetko dobre dopadne 🙂

emogeon
10. okt 2011

kocky a ak som na pn a idem k lekarovi a pride kontrola ako viem ze ma hladali?....

tina7729
11. okt 2011

ahojte,no toto by aj mna zaujimalo, ako viem že ma hladali?

strihalka
11. okt 2011

@emogeon
@tina7729 budete mit listek ves chrance, ze jste nebyli zastizeni....

tina7729
11. okt 2011

aha,dakujem 🙂

pimpulienka
11. okt 2011

Ja som bola na PN od 5 mesiaca tehu, lebo som bola stale chora, ale musim povedať, že zväčša som sa tie vychadzkové časy čo som mala predpisane snažila dodržiavať, no nie vždy samozrejme.. Byvala som vonku, alebo na navšteve dlhšie.. Ale teda ani raz mi neprišli, ani som si v schranke nenašla papier, že boli 🙂

nana80
13. okt 2011

ahojte baby ste niektora s Nitry? a mate skusenosti ako je to s kontrolami tu? chodia kontrolovat aj tehotne? dakujem za odpovede

dajna11
13. okt 2011

@nana80 u mna nikdy neboli.....ani som nenašla papier žeby ma hladali🙂

tinna13
13. okt 2011

@nana80 ahoj. som z NR a PN som bola od zaciatku tehotenstva a kontrolu som nemala ani raz

lisjanka
13. okt 2011

ahojte ja som bola PN počas tehotnosti prvýkrát v živote a boli mi na kontrole trikrát....raz ma nenašli doma ale to som bola pri lekárovi tak som mala papier....tak mi dali lístok do schránky...tak som chodila len von v čase vychádzok... 😉 no bol to des len stres....a že buď v pohode keď si tehotná...

tina7729
13. okt 2011

Ahojte tak mne akurát včera bola prvý krát kontrola. Mam strach tak ja radsej dodrziavam vychadzky. aj ked to je len prvý mesiac co som doma,tak neviem si to uplne predstavit ci to vydrzim 😒

leeenka26
13. okt 2011

ahojte, existuju aj celodenne vychadzky?

tetapetra
13. okt 2011

@leeenka26 mam pocit, ze nie. Potom by to nebola PN. 🙂

leeenka26
13. okt 2011

@tetapetra tiez som sa cudovala ked mi to lekarka povedala :O

tetapetra
13. okt 2011

@tina7729 som doma skoro mesiac, zatial nikto nedosiel a keby aj, tak nemame meno na zvonceku a do vnutra sa nik nedostane 🙂 Dosli Ti v normalnom case? Mam napisanu diagnozu O 20, co je gyn. krvacanie, tak verim, ze nebudu otravovat 😀

tetapetra
13. okt 2011

@leeenka26 chcela Ti dat celodenne vychadzky?

pici
13. okt 2011

@leeenka26 neexistuju... zvacsa sa davaju 9-11 a 15-17... ked si na rizikovom, nemas cadrat po meste :D

leeenka26
13. okt 2011

@tetapetra ale nesuhlasim ze to nemoze byt v takom pridade pn 🙂 lebo ty do prace predsa nemozes s roznych dovodou, v praci pracujes, t.z. ze vyvijas nejaku namahu, alebo robis v ,,skodlivom" prostredi (moj pripad). To ze ta zavru doma a daju ti obmedzene vychadzky? Tym ti nepomozu, praveze zenu unudia a sfrustruju. Moj nazor. Skusim sa na to opytat lekarky.

leeenka26
13. okt 2011

@tetapetra hej 🙂

leeenka26
13. okt 2011

@pici a preco? 😅 pn ako pn

tetapetra
13. okt 2011

@leeenka26 na nete som si nasla, ze celodenne vychadzky a to len vo vynimocnych pripadoch maju psychiatricky pacienti.

leeenka26
13. okt 2011

@tetapetra neviem, no musim sa na to este opytat, tiez tomu nerozumiem, lebo som o tom este nepocula, chcela som sa len uistit, ci to tak je alebo nie.

leeenka26
13. okt 2011

@tetapetra no pekne 🙂 takze psychiatricki pac? 🙂))) hm, tak to ja nie som.

maartinkaa
13. okt 2011

@leeenka26 mne moj doktor povedal, ze tehotnych sa kontrola boji 😀 😀 😀 , ze nechodia, a ja som bola na rizikovom zo vsetkymi a nikdy nikto neprisiel 😉

bastyna
13. okt 2011

ahoj, mne prišli zo sociálky, keď som bola v siedmom mesiaci tehotenstva a to PN som mala už od tretieho mesiaca. A prišli 5 minút po skončení vychádzky. Takže... 😵

leeenka26
13. okt 2011

@maartinkaa preco sa nas kontrola boji? 🙂))

tetapetra
13. okt 2011

@leeenka26 robim v chemickom labaku 😉 , pre krvacanie maraodujem, preckame do buduce tyzdna, to by som mala ukoncit 1. trimester a ked bude vsetko Ok, idem do prace. Ten mesiac som nejako prezila, unudena, az som sa prihlasila do MK 😎 Chyba mi praca, makam 13 rokov a tak dlho bez prace??? Pre mna hroza 😝

tetapetra
13. okt 2011

@maartinkaa stastna to zena, bez kontroly 🙂

maartinkaa
13. okt 2011

@leeenka26 to neviem, to mi povedal ako srandu, ale ja so od levic a tam vraj tehotne nekontroluju 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre