Som tehotná po sterilizácii

bandurka1979
15. sep 2011

Ahojte babenky tak stala sa mi taka vec ,že som po troch sekciach podstupila sterilizaciu zo zdrav. hladiska 😒 a moj mily pan doktor si za to vypytal peniazky /toto už neriešim môže sa hanbit/ ,ale po troch rokoch po sterilizacii som zostala tehotna ....viem že ste tu mudre a skusene žienky chcem sa poradiť či nemate niektora takuto skusenost a či ste to nejako riešili potom s tym "odborníkom" ktory si svoju pracu odflakal,,, jednoducho či dat na neho niekam sťažnosť alebo niečo ... poviem vam trocha sa toho tehotenstva obavam ... ved ta moja maternica je už taka oslabena 😢 vdaka za radu

kiki09876
12. júl 2019

@bandurka1979 Lebo aj ja som skoro 4 roky po sterilizácii,3 cisárské a mam podozrenie,že by som mohla byt tehu.Bolesti krížov,pichanie v podbrušku,časté močenie,strašná chut na sladke,čudné pachy velmi rýchlo vicítim,unava a tak.Ms som mala tento mesiac Prveho,ale len 2 dni

bandurka1979
autor
12. júl 2019

@kiki09876 tak jedine test spravit neviem ti ine poradit , mne vtedy meskal menzes par dni a citila som ze som tehu aj ked v podvedomi som si vravela: ved nemozem byť

kiki09876
12. júl 2019

@bandurka1979 To iste je aj mna

mamina06
2. aug 2019

@bandurka1979 ahoj(môžem tykať?) Našla som tvoj starší príspevok, najskôr ti chcem pogratulovať ku princezničke a že vám to všetko v poriadku dopadlo.Pri prečítaní tvojich príspevkov som mala zimomriavky a slzicky ako ta malinká princezná chcela ísť silou mocou za vami. Aj mne sa v tom roku narodila dcérka 👧 tiež mam tri sekcie a pri poslednej mi odrazu zadarmo podviazali vaječníky, že zo zdravotných dôvodov to robia. Podpisovala som aj papiere, že to není na 100%a nenesú zodpovednosť, ak náhodou.... Bolo mi pri tom povedané, že ak otehotniem budem musieť ísť na potrat, lebo plod bude určite poškodený, čo ty si dôkazom, že otehotnieť sa aj dá a aj mať pri tom zdravé dieťa. Mam na teba otázku. Prosím ťa, koľko rokov si mala podviazane vaječníky, keď si otehotnela? Ďakujem pekne za odpoveď

bandurka1979
autor
2. aug 2019

@mamina06 2008 mi podviazali a 2011 som otehotnela

mamina06
2. aug 2019

@bandurka1979 ja mam v 2016 podviazanie, prosím ťa a nepovedali ti, či sa ti to vstrebalo ako tu niekto písal alebo to bolo stále podviazanie a predsa sa tam malinká dostala? Ja myslím, že mi skôr robí galiba cista na vaječníku, preto som nedostala, nikdy mi nemeskali jedine, keď som bola tehu, skôr mam problém, že mi chodia aj po troch týždňoch, ale meškanie nie,... Ale už premýšľam aj o takejto možnosti, či sa nezadarilo, ale že by nás bolo toľko na Slovensku 🤔😀 šikovných? Teba nikto nenahovaral na potrat, že to bude poškodené alebo podobne?

mamina06
2. aug 2019

@kiki09876 ak sa môžem opýtať, ako si na tom, potvrdilo sa tehu?

bandurka1979
autor
2. aug 2019

@mamina06 tvarili sa ze nechapu ako je to mozne /ze akoze je to tam ako ma byt po zakroku/ nie nikto ma neodhovaral ani nik ma nestrasil zeby mohlo byt postihnute

mamina06
2. aug 2019

@bandurka1979 ďakujem, prajem veľa zdravíčka...

floren
2. aug 2019

@bandurka1979 mojej mame sa stalo to isté, sestra má už 25 a je to miláčik celej rodiny😀

kiki09876
2. aug 2019

@mamina06 Chvalabohu nie,nepotvrdilo sa

mamina06
2. aug 2019

@kiki09876 tak super, dúfam že to nebolo nič vážne, keď ti meškali, prajem veľa zdravíčka...

barbellka
2. aug 2019

@bandurka1979 ahoj, citala som od zaciatku tvoju temu a jedine ti chcem zagratulovat k zdravemu dievcatku. Velmi ma potesilo, ze si dala vediet ako to krasne dopadlo 🙂

bandurka1979
autor
3. aug 2019

@barbellka veru zbehlo to už má 7 rokov nezbednica naša ,stale sa smejem ,že od samého začiatku bola priebojná 🤣 dúfam ,že aj v budúcnosti bude

robodracica
4. aug 2019

@bandurka1979 ak sa smiem spýtať... Takže po tom všetkom si plodná, nie sterilná. Podstúpila si sterilizáciu ešte raz, alebo plánovanie rodičovstva ste poriesili inak?

angyalka8226
2. apr 2020

ahojte. aj ja by som sa chcela opitat k tejto teme. aj ja som bola sterilizovana po pôrode sekciou v roku 2018, august, 7. ked sa mi narodilo druhe dieta. a teraz po 1,5roku mam podozrenie ze môzem byt tehotna? meska mi uz aj menstruacia 3den. mam cudne pocity, mavam pocity na zvracanie. a pobolieva ma podbrusko ako pred menzesom a aj krize. ale ved som bola sterilizovana po akutnych cisarrakoch. ani neviem co by som teraz robila keby som tejto dobe ostala zas tehotna😔

justuna1989
2. máj 2021

@bandurka1979 ahoj prepáč že ty tak neskoro píšem ale ja som podvuazana už 9 rokov a neviem po skončení pms sa mi nafukuje brucho a bolia ma sem tam prsia a páli na zaha a ty ja som čítala ako to vlastne je

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelikdianka
21. nov 2021

@bandurka1979 Prajem vela zdravia,určite bude všetko v poriadku a porodíte krásné zdravé dieťatko.Dieťatko Vás vybralo za rodičov a určite silno chce byť s vami ked aj napriek sterilizácie k vám prišiel.❤️

vanda323
21. nov 2021

@bandurka1979 Mojej susede sa to stalo po 5 rokoch. Po sterilizáciu . Tiež.za to normálne zaplatila a bum šok. Neviem ako to dopadlo lebo je v Anglicku ale tak viem že Pán doktor dostal vynadane

bandurka1979
autor
21. nov 2021

@anjelikdianka naša dcérka má už 9 rokov ☺️

anjelikdianka
21. nov 2021

@bandurka1979 Super!!Tak prajem vela ,vela zdravička.❤️,❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Nepozerala som dátum príspevku🤦

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariabangova
9. nov 2022

Dobrí deň žienky chcem vás poprosiť o vašu radu mám 3razy cisársky rez a mám sterizaciju či bi som mohla otehotnieť kebi som si kúpila gél na otehotnenie ďakujem za radu

zacharovi
1. dec 2022

@anjelicek26 Ahoj, mna caka 4. Sekcia (+sterilizacia zo zdrav.dovodov pocas nej) a chcem sa spytat, v ktorej nemocnici robili kamoške tie jemne sekcie? Tiez som o tom pocula, ze aj tak sa to moze robit. Tiez mam obavy...chela by som tiez to roztlacanie.

makodob
2. dec 2022

@bandurka1979 ahoj, sterilizácia nie je 100%tná, ani to medicína nezaručuje. Je tam síce drobné percento, ale je. Ani vazektómia nie je 100%. Nič s tým nemožeš urobiť a ani lekár nepochybil, len si o tom trochu naštudovať. Bábatko podľa mňa je úplne zdravé. Boh ťa požehnal bábatkom, prajem Vám veľa radosti, teším sa, že si dieťatko necháš.

robodracica
2. dec 2022

@makodob plod lásky už má 10 rokov.

makodob
2. dec 2022

@robodracica vďaka, už som sa dočítala 😊 je to super ❤️

hanka_april
2. dec 2022

@makodob preco by vasektomia nebola 100%na? davaju cerifikat, ze si neplodny na 100% preto sa robi 2x test, ak by bol zdvojeny kanalik, tak to odhalia...

makodob
2. dec 2022

@hanka_april no už som počula kedy zlyhala a žena otehotnela, ale je to ojedinelé. No stať sa može a certifikát je len papier, ten znesie všetko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre