Som v tom! Pochváľte sa

zrzuska
31. júl 2007

takze babulky na jankinu ziadost otvaram novu temu 🙂
takze sup sup rychlo vsetky pridte sem 😉 bocianov je vsade viac nez dost 😵

butrus
1. aug 2007

jani a ako sa tvrdnutie bruska prejavuje?

lolka
1. aug 2007

ahojte kocky, nove tema, supeeeeeer. este sem sice podla nazvu nepatrim, ale dufam, ze coskoro budem 🙂 bocianky, bocianky vsetky snazilky na vas cakaju 🙂
lucy27 - drzim palce, aby to vyslo 😉
zrzuska - s mesacnym oneskorenim (boli sme na dovce a potom nebolo casu) ti prajem vsetko najlepsie k narodkam....hlavne vela zdravia tebe a babatku 🙂

butrus
1. aug 2007

vsetky snazilky, sup sup na slniecko a snazilkovat sa. Slniecko pomaha vyplavit hormony radosti a tie urcite pomozu k otehulkovaniu 😉

lolka
1. aug 2007

petruci6 - gratulujem k // a posli ten virus aj ku mne.
inak, my sa snazime 2,5 r. ☹ 😒

peja
1. aug 2007

lessie,
mali sme kratku dovolenku tu na SK, kupujeme bytik, tak musime byt stale v pohotovosti ... Ak sa zadari, tak mozno v septembri, ked uz vsetky vybavovacky budu za nami, niekam vybehneme 😉

jani, ty sa pekne setri, kasli na pracu!! 😉

karaa
1. aug 2007

Ahojte a tehulkam gratulujem 🙂
Tiez som "v tom", ale akurat tak v poriadnej depresii, vcera dorazila mrcha, takze ani jedenasty mesiac nic 😠 😠
Katy a drzim palce u lekara 🙂

jana21
1. aug 2007

Butrus, ten termín je super, ale zas na Vianoce v nemocnici, veď uvidíme, kedy pôjde mimko von, lebo reálny termín je od 10.12.-7.1.08, takže tak. A to tvrdnutie, to poznáš, je to nepríjemné, z ničoho nič sa ti stiahne bruško a je celé alebo len niekde tvrdé, mňa to aj trošku bolí. Za chvíľu volám dr, som zvedavá, čomi povie.

petruci6
1. aug 2007

dakujem 🙂 virusiky uz posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTT 😉 😉

butrus
1. aug 2007

jani, no uz rozumiem, tak dufam ze budes ok
Moja segra mala termin tiez na vianoce, a porodila 20.12. takze pri stromceku boli uz aj s malym batozkom. To prajem aj tebe 😉

lolka
1. aug 2007

jani - setri sa, babo ma prednost 🙂
karaa - presne viem ako sa citis, ja som takto depkovala minuly tyzden. boli sme na dovci, ktora bola uplne supis, boli aj plodne dnicky, sexikovali sme....tak som si bola "ista" ze mrcha nedojde a ked v utorok dosla, riadne som depkovala.
ale ako presla mrcha, presla aj depka, hlavu hore 🙂 😉

lessie
1. aug 2007

petruci-blahoželám k //.
peji-som zabudla, že si spomínala, že kupujete bytík. Tak to je dosť časovo a aj finančne náročné.
karaa-ahoj, neviem, či si ma pamätáš z témy otočená maternica. Tak ešte ani vám sa to nepodarilo? Ja už mávam tiež riadne depky. Aj ste boli ešte na nejakých vyšetreniach? My sme si povedali, že keď do septembra nič, ideme to riešiť. Chceme ísť v septembri niekam k moru, tak keď už ani to morské prostredie nepomôže, tak už sa dáme do rúk odborníkom.😔

lucy27
1. aug 2007

petruci aj ja sa pridavam k blahozelaniam 😉
ja som vysadila HAK pred 5 mesiacmi, tak snad nastala doba, kedy by sa nam mohlo podarit...
lolka a neriesila si to so svojim dr. ci je vsetko ok? ja som mala pred 4 rokmi cystu a preto sa trosku obavam....

zrzuska
autor
1. aug 2007

jeeeeeeeeeeeeeeej kocky tak rada vas vidim 😵 😵 😵 😵

dakujem za gratulacie. dufam, ze tato temicka prinesie stastie ostatnym 😉 lebo je tu vela tehu virusikov 😀

petruci to je supeeeer. strasne moc ti gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janka veru si radsej oddychni. ja som mala vcera akcny den. vsetko som doma riadila a tak. no a nemala by som, kedze som bola v nemocnici ale tak postupne pomaly som si robila. vecer som bola taka unavena aj brusko ma pichalo, tak dnes len oddychujem 🙂

skoda, ze dnes tu s vami nemozem ostat dlhsie. draheho boli zub, tak je doma a isto pojde k pc aby na to tak nemyslel. no a zajtra idem k dr na krv (budu mi robit tie prve vysetrenia co sa robia) a potom idem s kamoskou do mesta. ale v piatok dojdem 😅

petruci6
1. aug 2007

dakujem babulky,ste zlate 🙂

tessa
1. aug 2007

baby, tak aj ja sa pridavam k vam 🙂 // som mala uz na 3 testikoch, len je este skoro ist k doktorovi a ani vlastne dokyho este nemam...musim si najst 😖

a2303
1. aug 2007

Ahojte 🙂

Ja som sa Vás ale nahladala 😀 😀 😀

Konečne mám pár minút voľna a možem Vás prísť pozrieť 🙂

Mrchujem, takže umňa nič nové... ☹

Ale mala som dovolenku a ešte aj koncom Augusta budem mať, takže som aspoň tomu rada.

Ako sa darí tehulkám???

katy2
1. aug 2007

babenky, chcem sa spytat, krv na hcg mozu zobrat kedykolvek cez den alebo len nalacno?

butrus
1. aug 2007

ano katy kedykolvek

karaa
1. aug 2007

lolka, dakujem za povzbudenie 🙂 snad to aj mna prejde...
Jeej lessie, ahoj 🙂 ano, pamatam si ta. Nie, nic sa nepodarilo. Uz som z toho dost mimo, ale tak snazim sa mysliet pozitivne, aj ked neviem, ci sa mi to dari ☹
Vysetrenia zatial len spermiogram - ten je v norme. No a ja som bola na ultrazvuku, ci prebieha ovulacia, a vraj vzorova... tak neviem kde je problem ☹ A vy s vysetreniami zatial ako?
Ale asi by sme mali ist do inej temy, nie? Nech tu nedepkujeme cerstve tehulky 😉

petruci6
1. aug 2007

katy kedykolvek,
kedy ides?som strasne zvedava na teba 😉

tessa
1. aug 2007

baby, tak ma napadlo... tie, co sa vam nedari otehu, neskusali ste Dr. Jonasa??

peja
1. aug 2007

tessi, este nie
ja tomu velmi neverim
ani kadejakym bylinkarom, vesticiam, astrologom a pod. ...
nehovorim, ze to nikdy nevyskusam, ale stale verim, ze
sa zadari aj bez toho vsetkeho 😉

katy2
1. aug 2007

butrus, dakujem...
petruci, idem dnes poobede, robi od 13,30, dufam, ze nam dovolenku

karaa
1. aug 2007

tessa skusali, no podla jeho vypoctov je plodny u mna kazdy mesiac tak 27-28 den cyklu a podla doktora mam ovulaciu 14-15 DC... tak neviem, ci je to realne, ci sa da otehotniet 13-14 dni po ovulacii ☹
ale vdaka 🙂

petruci6
1. aug 2007

super katy a vysledky budu hned?

karaa
1. aug 2007

a akurat citam ze bude druhe babatko tessa, tak gratulujem a zelam bezproblemove tehotenstvo 🙂

katy2
1. aug 2007

petruci, ja vobec neviem, ci mi bude brat krv... ja chcem aby nieco so mnou robil... inak nadej si nedavam ziadnu, ze to vyslo, len uz to chcem prenechat na odbornikov.... rok je dlha doba a nic... a 37 rokov je uz tiez dost 😔

lolka
1. aug 2007

tessa - gratulujem k //
lucy27 - zacali sme to riesit pred 0,5 r., manzel ma horsi SPG 😒 ☹ ale nie je to beznadejne, otehotniet sa mi podarilo v 1/07, ale skoncilo to MA ☹
babulky, idem papat. dobru chut aj vam 🙂

lucy27
1. aug 2007

katy nebojki, moja sesterka otehotnela v 42! mala za sebou niekolko spontánnych potratov a podarilo sa ked to najmenej cakali 😎

bublinkajasminka
1. aug 2007

kočky - veľmi vám želá vytúžené bábenká do bruška.....som šťastná že včera mi doki povedal že mu bije srdiečko...viete aj my sme si prežili svoje - 8 mesiacov snaženia a hlavne to odporúčanie na UO....bolo to ťažké.....aj som revala ako pavián...3 mesiace som sa v duchu zmierovala s tým UO a presne vtedy ked som to každému začala hovoriť - bola som s tým UO vyrovnaná som otehotnela - všetci na mňa kukali ako na blázna.......
preto vám veľmi prajem túto radosť..... 🙂

lessie - mne sa tehulkuje tak dá sa...jeden deň mi je blbo a druhý v pohodke - je to striedavo - oblačno.... 😉 hlavne nech je malinkému dobručko v brušku..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre