Sucho v ústach v 10 týždni tehotenstva

1safirka1
13. mar 2012

ahojte kocky, mam taký problem.Trapi ma sucho v ustach a som v 10tt je to normalne???

lucinocka
13. mar 2012

aj mna :( a ked vypijem poharplny vody tak mi je zle:(
@1safirka1

1safirka1
autor
13. mar 2012

@lucinocka aj mne ☹ je to hrozne neprijemne ked mam tak sucho v ustach, myslis že je to normalne??na internete som sa o tom nic nedozvedela.

tea333
13. mar 2012

ja som sa niekde na nete dostala k info, ze je to bezne. niektorym zenam nedostatocne pracuju slinne zlazy v tehu, inym tehulkam sa moze tvorit nadprodukcia slin. nie je to nic neobvykle,

@lucinocka ak je ti zle, nikdy nepi a nejedz vela naraz, lebo si to zhorsujes. tak ako o jedle aj o piti plati, ze pri nevolnostiach iba po troske.ono je to skor o pocite v ustach ako o skutocnom smade

lucinocka
13. mar 2012

@tea333 uz mam tak stiahnuty zaludok, ze jem menej ako moj maltezak🙂 len vody sa snazim pit vela, kvoli mojej trombofilii, ale cim viac sa snazim tym horsie..

tea333
13. mar 2012

@lucinocka treba pockat, nevolnosti coskoro prejdu a kludne sa najes a napijes. Vody mozes pit vela, ale postupne. po malickych duskoch, pit stale. Neviem ako tvoj maltezak, ale moja 2,5 kilova fenka zvladne 2 kuracie nohy do 5 min 😀

1safirka1
autor
13. mar 2012

@tea333 a kde presne si to citala? asi nie na nete že?

lucinocka
13. mar 2012

@tea333 :D 😀 ja mojej len granule, lebo civavu sme drzali na kuracich nozkach a ma 6 kg :D uz aj ten vody pijem menej, len mam hned vycitky svedomia...vydrzimee, pre babo vsetko🙂

nibiru
13. mar 2012

ja som mala podobne a dokonca stale som mala pocit akoby som mala v ustach vlasy a sto ma napinalo trvalo to cca mesiac.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre