Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tehotenastvo

Tehotenstvo
54872136
14. jan 2020

Ahojte mam na vás otazku tyžden mi meška ms . Ale aj v decembri mi meškala nejakych 5dni a potom prisla no tentokrat som mala tmavohnedy vytok akoby s krvou ešte pred ms nebolo toho vela vzdy obden asi 2-3krat max . Čitala som kadečo že to môze byt uhniezdovanie vajička ... spuštanie ms.. ale ms nikde .. dalej som strašne ospalá , naduvanie a plynatost ...pobolievanie v podbrušku az pichanie ...dnes napr . Bolest svalou na nohe a slabiny nadcha bez toho aby som sa citila nejak prechladnuta , studene ruky, nohy .. Nadcha bez toho aby aom za citila nejak nachladnuta a asi 2tyzdne neskutocnaa bolest hlavy a nizky tlak .... .. dotoho up
lne slabunke až žiadne vytoky a väčšinou konzistencia vaječneho bielka .. môžu toto byt priznaky aj ked testy vychadzaju negativne ? P.S. ano chystam sa aj k lekarovy no najprv sa chcem orientacne uistit ci si len namyšlam alebo by to mohlo byt aj tehu 🙂 dakujem krasne za vsetky odpovede 🙂 a mam zanedlho 21 ;)

miriam1983
14. jan 2020

@54872136 test sisi nerobila?

dominika_sk
14. jan 2020

Za 50 eur som ochotna sa postaviť , pohladať veštecku gulu a vyveštiť ti. Za 20 eur ti poviem pravdu že je to 50/50, za 5 eur aj s cestou maš test a zadarmo ti doktorka zoberie krv alebo urobi ultrazvuk lebo predstav si , bez tychto dvoch veci to nezisti ani ona...

veronikaszabova
14. jan 2020

@miriam1983 pise, ze ich ma negativne

denullllka
14. jan 2020

@54872136 ahoj, mne dnes mešká 6 dni a test mi až dnes vyšiel pozitívny a presne tie iste príznaky mám čo aj ty, bolesť pŕs, nádcha, bolesť v podbrusku, nadúvanie, zmena nálad a podobne 😄 čiže môžeš aj nemusíš byt tehotná, ja by som ešte pockala pár dni a spravila opäť test.. ale doktorovi chod určite ten ti povie na 100%. Držím palce aby ti to vyšlo pozitívne 🙂)

marryy11
18. jan 2020

@54872136 ahoj ja som si naposledy robila test keď mi meškala menštruácia 2 dní a ukázalo mi pozitívne. Neviem od čoho to záleží. A inak tiež som niekedy mala taky hnedavy výrok, ale to bolo dávnejšie a doktorka mi povedala že to mohla byť ako menštruácia ale mohla som byť prechladena, alebo chora a že vtedy môže byť taká to začínajúca slabá menštruácia. Najlepšie spravis ak zajdes k doktorovi a ťa vyšetrí . Držím palce 🙂

sapa20
Moderátor
19. jan 2020

Pokiaľ si si robila test a vyšiel negatívne môže byť niečo iné. Je veľa gynekologických problémov /diagnóz.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli