Tehotenský vankúš alebo vankúš na kojenie?

palma
14. aug 2006

😵Ajojte. Už ste si ho kúpili,alebo sú to len "kecy",že je super?!? Videla som rôzne,líšia sa v kvalite a v cene.Poradíte? Som v 32tt a neviem si nájst polohu,aj kríže sa už ozývajú,takže nad ním špekulujem.Za názory,ďakujem 🙂

alexandra
15. aug 2006

palma ja som si ho uz kupila, pouzivam ho na lezanie, spanie, opieranie a neviem si ho vynachvalit 😵

mucilienka
15. aug 2006

ahojte, ja suhlasim s alex, ocenujem ho hlavne teraz, ked mozem lezat len na bokoch (lezanie na chrbte mi meni cudne rytmus srdca)... je to super vec...

sisa2
15. aug 2006

palma, ja ho tiez mam uz dlhsiu dobu a neviem si ho vynachvalit, super sa s nim spi a tak ako alex ho pouzivam aj na opieranie. nelutujem ani halier, co stal.

aktak
15. aug 2006

videla som vankus v kike, ale neviem ci bol kvalitny, stal okolo 900 korun, kde ste ho kupili vy?

mucilienka
15. aug 2006

aktak, v kike mi ho kupila nevesta stal tusim 500,-Sk

alexandra
15. aug 2006

V kike som ho kupila za 529sk a je super 😵

dorotka
15. aug 2006

ale to bola len akcia 😉

zuz11
15. aug 2006

ja si chcem kupit co maju v mame za 1200 sk tusim ma vyhodu bo ma vsestrannejsie pouzitie a ma napln ktora sa da uberat alebo dokladat 😀

dorotka
15. aug 2006

inac ja mam gulickovy zo zdravotnickych potriebu kupovala som si ho davno kvoli chrptici ale neda sa doplnat 😉

zuz11
15. aug 2006

dorot, no do tohto sa daju gulicky dokonca aj dokupovavat 😀 ena ho ma a velmi ho chvalila 😀 je vacsi a a na koncoch ma gombik takze sa s neho da urobit taka ako slza na ulozenie mimi 😉

alexandra
15. aug 2006

zuz to si radsej kupim gombin, ihlu a nit a dosijem si to tam 😀

palma
autor
15. aug 2006

😅 výplň je asi rôzna.Niektoré sú plnené nejakými polyst.guličkami,niektoré(asi lacnejšie),obyčajnou vatou 😝 Je to pravda? 😅

mucilienka
15. aug 2006

palma, hmmm, lebo tie gulicky su hrozne drahe... daju sa dokupit na www.predeti.sk

zuz11
15. aug 2006

palma, hej, hej je velmi vela druhou 😀
alex ale tento vankus nie je plneny takou obycajnou vatou ako tie vase.... taky si si mohla za 100 aj usit 😀 tento je gulickovy a je to aj ina kategoria kvality, radcej kupim jednu kvalitnu vec ako 10 nekvalitnych.... lahko predam dalej uz si nan brusi zubky made 😀

mucilienka
15. aug 2006

zuz, v nasich su gulicky... teda aspon v mojom...

dorotka
15. aug 2006

zuz neboj nebudes predavat 😉

alexandra
15. aug 2006

zuz tento je gulickovy 😉

zuz11
15. aug 2006

no ale ta kvalita co je tak take dokazem usit 🤐

alexandra
15. aug 2006

si ho videla ze vies ze nie je tak kvalitny? 😲

zuz11
15. aug 2006

alex, hej sla som si ho kupit ale v predajni som sa otocila a sla domov 😀

majusa
15. aug 2006

baby, trochu zasiahnem do vašej debaty. Ja doma túto podkovu (ako to odborne nazývame) nemám, ale pracujem v distribučnej firme so zdravotníckymi pomôckami. V poslednom čase sa veľmi rozbehol predaj týchto kojeneckých podkov. Mojej sesternici som ju darovala, keď krstila svoju dcéru a veľmi si ju pochvaľuje hlavne preto, že nie je určená len na kojenie, ale aj na polohovanie dieťaťa, keď začína sedkať. Tiež je dobrý na boľavý chrbát. Má tieť vnútro guličkové. Sú aj veľmi pekné, lebo majú obrázkovú návlečku, ktorá sa dá samostatne prať.U nás to stojí 770,-- korún.

aktak
15. aug 2006

majusa nemas foto alebo link? 770 je celkom fajn cena, dakujem

dorotka
15. aug 2006

navlecku budem musiet riesit ten moj je len biely bez navliecky 😉

aktak
15. aug 2006

dorotka v kike tusim maju aj navlecky ale neviem aky rozmer a aka cena

majusa
15. aug 2006

aktak, nemám, ale pokúsim sa zohnať. Ak sa mi podarí niečo získať, tak to sem hodím.

aktak
15. aug 2006

dakujem, uz by som si nejaky aj kupila, ale ten v kike sa mi nezdal velmi dobry

dorotka
15. aug 2006

no neviem ci to bude sediet najprv si ho musim dat od nasich doviest a potom to poriesim skor cez zdravotnicke potreby alebo sa naucim sit 😉

majusa
15. aug 2006

dorotka, my dodávame tiež do zdravotníckych pomôcok, takže tam ich majú aj s tými návlečkami (a drahšie) 🙂

alexandra
15. aug 2006

Tak som asi blba ze som kupila nieco co si ty kupila za viac ako dvojnasobok pricom nam to obom super sluzi 😀

zuz11
15. aug 2006

alex, sa necerti to som nepovedala.. ja som zatial nic nekupila a vidis aj aktak sa pri nom otocila a nekupila ho..... no proste ked uz mam dat prachy tak za nieco kvalitne radcej doplatim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre