Tehotná 8 mesiacov po pôrode

janula02
17. dec 2015

Ahojte.chcem sa opytat ci mate niektora skusenosti....mam 9rocneho.3 rocneho a 8 mesacnehosyna/ov.a pravdepodobne som zas vtom.stale dojcim.menzes nemam.no priznaky mam...len to bude asi len 2tyzden tak je este skoro na test.ak fakt som tak som si neni ista ci sa to da zvladnut...manzel pracuje mimo Sk.nesoferujem.byvame sami.rodicia su na blizku.no predsa.. neviem si predsavit to behanie do poradne a pod.mate niektora skusenosti?dakujem

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula02
autor
19. dec 2015

@kinna jeej ty si sikulka 🙂 velke rodiny su krasne

ester851
21. dec 2015
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

@janula02 Ďakujem, aj tebe 🙂

milagrosss20
26. dec 2015

@janula02 ahoj.tal si tehu? Ci?

janula02
autor
28. dec 2015

Tak pravdepodobne to neni tehot.ale alergia na cukor.mam celiakiu a intoleran.na mlieko...tak sa mi s najvacsou pravdep.pridruzila dalsia alergia.to mi nafuklo brucho a bolelo v podbrusku..takze tak.neviem co je lepsie 🙂

erickatt
28. dec 2015

@janula02 takze Julinka nebude? Zatial

milagrosss20
28. dec 2015

@janula02 skoda :-/

janula02
autor
28. dec 2015

Veru skoda.uz som bola na to nadstavena.ale upozornila som manzela ze o nejaky rok by som asi chcela planovane 🙂 neni moc tomu nakloneny a pouzijem vsetko aby som ho presvedcila.. krasny silvester dievcence a hlavne zdravia a stastia v novom roku

milagrosss20
28. dec 2015

@janula02 ani moj nechce ale ja chcem 😀

janula02
autor
28. dec 2015

@milagrosss20 treba na nich nieco vymysliet 🙂

milagrosss20
28. dec 2015

@janula02 no neviem co... Nutit nebudem...a este pockam isto...mala ma 10 m takze az neskor 🙂

beatrix1985
28. dec 2015

Ja by son tiez chcela, name 2 , jedneho syna,ten he has biologicky sun a potom name adoptivane dievca. Navrhnem mu to nabuduci rok. Mozno sa podari, neberem antikoncepciu.

janula02
autor
29. dec 2015

Ja ho tiez az o rok.teraz je este skoro..no neviem ako ho presvedcim.to je krasne...ze ste si adoptovali.ja som vzdy po tom tuzila dat domov dietatku ktore ho nema...mate u mna poklonu.krasne.

beatrix1985
29. dec 2015

Nevsimla som si, ze mam anglicku klavesnicu, pisala som hrozne. Dcera ma 15 a syn 7 . Je to niekedy tazke mat taky rozdiel a este aj parik. Nevahala som ani sekundu, ked sestra zomrela. Je to smutne, ze nemat oboch rodicoch. Niekedy by som chcela 3 dieta, niekedy zase nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre