Tehotná aj napriek krvácaniu

milagrosss20
18. jún 2014

Ahojte...chcem sa opytat..mozem byt tehotna aj napriek tomu ze pri utierani mi ide krv? Test mi vysiel pozitivne...cakam len na potvrdenie z krvi...ale nezda sa mi to lrvacanie..uz ho mam tyzden...teraz jee taka jasnejsia krv..dik za odpovede

nikolka2014
18. jún 2014

Ja by som to určite riešila a lekarom a to co najskôr pretoŽe ak bol test pozitívny tak krvácanie v tomto pripade normálne nie je.. 🙂 necakaj na výsledky ale zbehni radšej co najskôr za doktorom. . 🙂

bahira1962012
18. jún 2014

aj v prípade hnedého výtoku treba utekať ku gyneko. a ked červená krv tak čím skor nech nasadí Duphaston ,preventívne 😒

milagrosss20
autor
18. jún 2014

@bahira1962012
@nikolka2014 dakujem baby..uvdime..vsak ja to tam od pondelka ale to len tak spinenie to je...nic ine..som myslela ze som dostala menzes taky slaby...uvidime..co ma byt bude..

bahira1962012
18. jún 2014

@milagrosss20 ja som špinila pri dcerke v tehotenstve aj v tomto treťom tehotenstve a všetko bolo s dcérkou aj v tomto treťom tehotenstve v poriadku 🙂 držím palce ,nemusí to byť nič zlé ale sono by sa hodilo a nasadiť na udržiavanie lieky ....

zvolsiinylogin
18. jún 2014

@bahira1962012 kym to nie je zive tehotenstvo, tak lekar povie bohuzial....ci iba ja mam takeho debila dokiho?

milagrosss20
autor
18. jún 2014

@bahira1962012 dakujem krasne...zajtra budem vediet vsetko... 🙂

milagrosss20
autor
18. jún 2014

@zvolsiinylogin ako bohuzial?? Nerozumiem..moj zasa urobi vsetko pre udrzanie...lenze ja tehu este nemam ani potvrdene...takze uvidim...

piacere
18. jún 2014

@milagrosss20 tak nie každý lekár nasadí hneď duphaston a utrogestan v tak skorom štádiu, ak ešte nevidí nič na utz a nie každý vezme krv na hcg. Ja som napr. začala krvácať v 7tt, išla som na pohotovosť a jediné, čo urobili bolo, že mi pichli vyvolávačku, lebo mi ani neveril lekár, že som tehotná, že to mi iste hapruje mrcha..... Potom som sa mala ráno hlásiť na ambulancii na gynekológii, že ako teda a až tam mi službukonajúca lekárka predpísala duphaston, lebo až ona mi urobila utz a bola tam "bodka" bez akcie srdiečka ešte....
Ak pôjdeš na pohotovosť, tak treba počítať s tým, že ťa tam zrejme budú chcieť nechať, ak krvácaš a máš pozitívny baby test... jedine, že podpíšeš reverz....

mmarry
18. jún 2014

@milagrosss20 a v kolkom tt by si mala byť podla posl. menštruácie?

milagrosss20
autor
18. jún 2014

@piacere nie ja neidem na pohotovost naco??? Vsak ako pises aj tak nic neurobia a lezat tam nebuden..ale to ze vyvolacku no koniec...

milagrosss20
autor
18. jún 2014

@mmarry tak 12.6 by som mala dostat ...no len ja uz krvacam teda spinim od 9.6. tak neviem
.

mmarry
18. jún 2014

tak to by ti vychádzalo, že máš menštruáciu. veľa žien má menštruáciu počas tehotenstva. zajtra ideš k dr? už by mohol vidieť aj na sone že si tehotná.

koniarova
18. jún 2014

@milagrosss20 A máš test stále pozitívny? neslabne čiarka?

milagrosss20
autor
18. jún 2014

@mmarry ano zajtea idem..bude aj hcg ake mam...

milagrosss20
autor
18. jún 2014

@koniarova nie ciarky su ako rano...

mmarry
18. jún 2014

@milagrosss20 tak držím palce, daj vedieť zajtra.

lulu369
18. jún 2014

@milagrosss20 určite by som na to upozornila gynekológa...ale ak si mala v tomto čase dostať menzes, môže byť že prišiel ale je to skôr špinenie. Ja som tiež menzes dostala v čase keď som bola tehu, ale v tedy som to ešte nevedela, no ja som síce krvácala (nebolo to špinenie), no krvácanie bolo veľmi slabučké...

milagrosss20
autor
18. jún 2014

@mmarry dakujem krasne 🙂

milagrosss20
autor
18. jún 2014

@lulu369 no to je take len pri utierani...inak vobec..cize taky slabunky menzes?? Najprv do hneda a teeaz krv normalna... tak ja neviem..

lulu369
18. jún 2014

@milagrosss20 ako som už písala najlepšie urobíš keď sa na to opýtaš doktora...ale väčšina žien, ktoré majú menzes počas tehu ho opisuje ako špinenie, nie krvácanie (ja som síce krvácala ale úplne slabulinko, cez deň mi stačila jedna vložka aj to na nej bolo len minimum krvi - prepáč že som to tak na-rovinu napísala. A to som pri prvých 2 tehotenstvách nemala)

sunny170
18. jún 2014

@zvolsiinylogin aj ja som mala lekárku, ktorá ma v 5tt poslala na kyret s tym, ze srdce nebije, spinim, tak to je potratene, treba to vybrať. Teraz ma 17 mesiacov;)

nikolka2014
18. jún 2014

@sunny170. Som normalne hotová z toho co si tu napísala a ešte viac z toho co tí povedala doktorka :o niektorí doktori by sa na svoje zamestnanie asi mali vykaslat a venovať sa trebárs hackovaniu 🙂

zvolsiinylogin
18. jún 2014

@sunny170 takychto mesiarov by bolo treba pozatvarat aspon do blazinca... 😠 ozaj, dava sa teda nieco na udrzanie, aj ked to nie zive tehu? - teda ze nie je akcia, alebo iba ja mam takeho paka?

baklik
18. jún 2014

@zvolsiinylogin
@nikolka2014
@sunny170
@milagrosss20 aj ja som mala paka, ale vymenila som ho. takymto spinenim doslo ku mna k potrateniu plodu, nakolko som si myslela, ze mi prisiel omeskany menzes. asi na treti den sa krvacanie spustilo silno a vysiel s nim aj plod. :( lekar mi to na druhy den rano neveril, neunuval sa vziat ani krv, aby pozrel hcg. keby nebol pri mne priatel, ktory videl na vlastne oci, tak si myslim, ze som asi pomatena alebo co, kedze dr. ma presviecal, ze tak to nemohlo byt!
nastastie som pri dalsom tehu uz bola obozretnejsia a pri novej gynekologicke aj ovela spokojnejsia s pristupom, lebo dokonca aj pri druhom tehu mi na zaciatku tvrdil, ze on nevidi nic! menzes nikde a on na svojom predpotopnom sone nevidel nic! tehu mi potvrdil az s knizkou, takze som od neho palila kade lahsie... :-/

sunny170
19. jún 2014

@zvolsiinylogin ja som hned dostala ascorutin a duphaston.

piacere
19. jún 2014

@sunny170 ja som na pohotovosti nemohla lekára presvedčiť, že som naozaj tehotná 😅 Snažil sa mi nahovoriť, že len mi mešká (resp. podľa neho ani nemeškala) mrcha, vôbec nevnímal, keď som mu hovorila, že mám pozitívny tehu test (neveril) a nedal si vysvetliť, že skutočne nie som v očakávaní mrchy, pretože mám krátke cykly (23-dňové), furt si trepal svoje, že veď to mi mešká ešte len 2-3 dni a to je nič a šupol mi vyvolávačku...... Keby som vedela to, čo viem dnes, tak na pohotovosť nikdy viac nejdem.... Prišiel mi totálne smiešny, lebo na jednej strane ma presviedčal, že nie som tehotná, pritom mi neurobil ani utz 😅 iba pozrel vložku.... na druhej strane ma chcel nechať v nemocnici, že každé špinenie v tehu nie je želané... tak som podpísala reverz a odišla....

milagrosss20
autor
19. jún 2014

Tak som tehotna zatial 4 tt plus 4 dni

mmarry
19. jún 2014

@milagrosss20 super!!! gratulujem! aj ťa vypísal na pn?

mmarry
19. jún 2014

@milagrosss20 aha ty si na materskej asi, že?

milagrosss20
autor
19. jún 2014

@mmarry dakujem krasne....zatial som tehu...uvdime este...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre