Těhotná bez těhotenských příznaků. Je to možné?

kosicanka1
1. dec 2006

Ahojte,
mrcha mi meska 2 tyzdne a 4 testy som mala s //. K lekarke mam prist az o tyzden. Ale: ja nemam ziadne ine tehu priznaky ako tu vsade vypisuju babenky. Ziadna nevolnost, ziadne caste mocenie, ziadne chute - nic. Mozno trosku napate prsia, ale len trosicku. Je to mozne, ze sa testy vsetky zmylili?

janisekr
5. jan 2010

Ahoj a dobré ránko! chci se zeptat stalo se vám ze začátku těhotenství že vás v tom podbříšku tak divně šimralo? Je to napůl tlak a napůl šimrání. Děkuju za odpovědi a omlouvám se za mý poťouchlý otázky, nemám za sebou ještě zdárný těhotenství a potřebuju se pořád ujišťovat že je to dobrý..
Děkuju Jana

selene
5. jan 2010

Nešimralo, spíš tlaky jakože to každou chvíli dostanu...

lila794
5. jan 2010

Ja som mala tiez take cudne pocity, pobolievalo ma ako pri menstruacii - vraj to je v pohode, organy sa zacinaju posuvat v brusnej dutine a pomaly rastuca maternica vsetko roztlaca 😉

janisekr
6. jan 2010

Tak já už teď nemám ani to šimrání v břiše.. Prostě se vůbec necítím těhotná, protože mě nebolí břicho, ani prsa, jediný co mi tak je je nechuť k jídlu a mám trochu nafouklý břicho.. jo jo holky, je to boj s těma nervama a čekáním! ☹

selene
6. jan 2010

Já teď budu čekat minimálně 2 měsíce až se probliju ke spokojenosti ☹

lila794
6. jan 2010

Janisekr, ale pri druhom ma brucho vobec nebolelo, ani prsia, iba mi bolo tazko od zaludka a nechutilo mi jest. Myslela som, ze mam nejaku crevnu chripku alebo pokazeny zaludok. Ono to kazde je ine.

olgas
6. jan 2010

janisekr: buď ráda , že o ničem nevíš, lepší než blít od rána do večera. Já jsem taky o ničem nevěděla ze začátku, akorát jsem měla mnohem víc energie (ale to jsem si s těhotenstvím spojila až později) - třeba jsem na kole vyjela kopec, který bych kdybych nebyla těhu nevyjela (ale fakt to bylo v prvních pár dnech těhu - nic potvrzeného), zato potom se to otočilo, od druhého do čtvrtého měsíce jsem spala a spala a přidaly se prsa. ale úplně na začátku jsem taky žádné příznaky neměla.

lindus1
7. jan 2010

Ahojte baby 🙂 som tu nova a som nejaky 7tt..
janisekr: ja som mala uplne prvy priznak, este pred ocakavanou menstruaciou, brnenie v podbrusku a to som nikdy predtym nemala.. vtedy som manzelovi povedala, ze som tehotna 🙂 trvalo to tak tri dni a myslim, ze babo sa vtedy uhniezdovalo..
teraz sa citim normalne, akurat obcas pocitim taky nahly hlad 🙂 inac vsetko ok..

xpetka1x
7. jan 2010

lindus a uz si bola u dokyho ked si v 7tt ak ano bolo daco vidiet?? ja som v 5tt ale este cem pockat zo 2t

xpetka1x
7. jan 2010

janisekr.. tak mam pocit ze sme na tom rovnako ja sa tiez xystam okolo 20 k dokymumoja psledna mrcha bola 8.12 aj test je //

lindus1
7. jan 2010

xpetka bola som u doktora 21.12,no a akurat potvrdil tehotenstvo a zmeral dutinku, ktora mala 4 mm a ze este nic ine nebolo vidiet.. a povedal mi, ze som 4 tt, aj ked vsetky kalkulacky mi ukazovali 6 tt (odo dna poslednej mestruacie, ktora bola 16.11).. najblizsie idem k nemu 21.01, tak hadam sa dozviem aj uvidim viac 🙂

xpetka1x
7. jan 2010

no tak to je haluzze si len 4 tt ked si mnala tak neskoro poslednu m.. asi mas posunutu ovulku

lindus1
7. jan 2010

ovulku som mala len o dva dni neskor, vtedy som bola akurat na gynde na klasickej prehliadke, takze presne viem kedy bola.. ale skor si myslim, ze povedal vek baba, to mi skor sedi.. neviem som z toho jelen, kazdy to tusim rata inak 🙂

xpetka1x
7. jan 2010

no bohvie ani mne to pri prvom nevychadzalo ja sa tiez xystam okolo 21..tak koncom toho tyzdna bo teraz by mi tam nic nevidel a nechcem aby mi tam moc sprtal to moc bejby nepomaha 🙂

aktak4444
7. jan 2010

Ahojte.....prosim vas co znamena ked mam na 20DC teplotu 37 a dost husty vytok

lindus1
8. jan 2010

ahoj aktak, to moze byt kadeco... vydrz este tyzden, potom skus testik.. ak by sa zhorsilo, tak utekaj k lekarovi

almi82
8. jan 2010

ahoj aktak - s tym hustym vytokom mam problem aj ja. Som 26DC a cca od 20DC to zacalo. Vtedy som ho mala taky husty a biely, po zaschnuti az zltkasty, potom ho bolo menej a dnes zase je dost viditelny. Tiez neviem co to znamena. Aj som si myslela ci to nebude nejaky zapal, mykoza a pod., ale ziadne svrbenie nemam, tak neviem. Inak ziadne priznaky necitim, len mam trosku nafuknute brusko a citim par krat za den take sem-tam pichnutie vo vajecniku a mierne akoby svrbenie v brusku - a to vsetko od toho 20DC. tak neviem co z toho vznikne. Testovat este nechcem, bojim sa ze to znova nevyslo, tak cakam...

aktak4444
8. jan 2010

Ahoj almi - ty to mas presne ako ja...tiez som mala ten husty vytok, akoby hlien a tie po zaschnuti je zltkasty, nic ma nesvrbi, a tiez ma obcas pichne vo vajecnikoch a mam pocit akoby som mala dostat mrchu. Ja tiez sa bojim kazdy mesiac ci to vyjde a ci nie
Kolko sa snazite?

almi82
8. jan 2010

no 4 kola - od septembra. V pondelok by ne-mala prist mrcha tak uvidim. Len manzel sa stazuje ze som v poslednej dobe nejaka nervozna. Ja si to ani neuvedomujem. Bojim sa ze si to vsetko nahovaram. Velmi uvazujem ci dnes testnem alebo nie. Ale asi nie... A ty? Kosko sa snazite?

aktak4444
8. jan 2010

my tiez 4 kolo, od septembra......nie radsej netestuj, radsej vydrz do pondelka.....ja este musim vydrzat do piatka, ci mrcha pride a ci nie, a tiez som dost nervozna a z toho zasa vesela......tie nase vytoky by mohli signalizovat ze sme tehulky noo nie?

janyka
8. jan 2010

Ahojte babule, ja som zistila, že som tehu len na prsiach. Jedno ráno som sa zobudila a mala som veľmi bolestivé, zväčšené prsníky. Už som vedela, koľká bije. Ale iné príznaky som nemala. Občas mi bolo blbo, ale nevracala som. 😵

aktak4444
8. jan 2010

Janyka a kolko to bolo od toho co ste sa snazili? po akom case ta zacali prsia bolet?

xpetka1x
8. jan 2010

baby no napr. nam trvalo prve 7 kol ale mala som tvrde treningy 3x do tyzdna a soboty zapas tak som to pripisovala tomu.. ked som s tym prestala zadarilo sa na prvy krat ale to som potratila teraz zas sme skusili nno a na teste boli // ale jedna slabucka tak o par dni pretestujem..mala som ja ja vytoky huste biele a prsia ani nevravim bolia hlavne bradavky v noci ani spat nemozem neviem ako ix mam ulozit 🙂

lindus1
8. jan 2010

baby, moj uplne prvy priznak bolo brnenie v podbrusku (take jemne vibrovanie) a stale mi stali bradavky 🙂 a este mi bolo dost teplo a to som inak zimomrava osoba... to bolo este pred ocakavanou menstruaciou... a az potom neskor ma zacali boliet prsia a teraz sa uz aj zvacsili o nieco, inak nic, ziaden vytok, ziadne zvracanie, ani nic podobne.... ale kazda sme ina, takze verim, ze u vas to kludne moze byt priznak tehotenstva 🙂

danatje
9. jan 2010

ahojte, ja som tiež nervózna, všetko,čo zjem mi ostáva na žalúdku a obed mi trávi až do večera. No ja mám práve za sebou druhý testík a mám tam slabú druhú /. K doktorovi sa tak skoro nechystám.Aby som nebola sklamané, nech je to už potom riadne vidno.

lindus1
9. jan 2010

danatje aj slaba ciarka je ciarka 🙂 len mas este malo hcg hormonu.. urcite si tehotna!

xpetka1x
9. jan 2010

ja som mala tiez prve dve slabe no a o dva dni uz krasne // a to som si robila nie rano ale o 15 🙂

tiriel
9. jan 2010

ja som tiež zistila že som tehotna vdaka výtoku,asi na 20DC žlty a potom biely, a potom bum // a včera na poradni dokyna vravela,že je to mykoza aj napriek tomu,že ma to nesvrbí.ale nič mi nato nedala,zatial nemožem

aktak4444
9. jan 2010

tiriel...to si ma potesila ze aj ty si na 20DC mala taky vytok, takze je aj mala sanca ze by som mohla byt tehotna...uz mi ostava len cakat ci mrcha dorazi. ale prsia ma nebolia, len tak mierne v nich obcas ma pichne, takze asi zasa nic ☹

fecova
9. jan 2010

Ahojte,ja asi sem nepatrim,ale chcem sa opytat poslednu MS som mala 15.12, a presne na novy rok sme si povedali,ze by bolo dobre mat druhe babatko,no mne je uz tyzden nenormalne zle,take mam tlaky na vracanie , ale nevraciam,v bruchu mam tiez take cudne brnenie,bolia ma vajecniky ako ked mam dostat MS,tak mozu byt priznaky uz tak skoro od oplodnenia?lebo pri prvom som nemala ziadne priznaky,takze ja neviem co je to zvraciat,alebo bolest prs,MS mam dostat 13.1, ale nikdy som take pred MS nemala.robila som si test a bol negativny.Tak ak mi viete poradit dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre