Tehotná po pol roku od cisárskeho rezu

22beba
27. dec 2012

Ahojte kočky .. mam taký problém nechodi menzes a tak však viete a som pol roka po CR... tak by som vas milé ženušky chcela poprosiť či sa tu nájdu nejaké ktoré boli tak skoro po CR alebo do roka znova tehu 🙂 chcela by som vediet vaše pocity, komplikácie , zdravie, rana.... či bolo všetko v poriadku či babo "poslúchalo" ... lebo priznám sa mam z toho stresy nervy lebo som nemala idealne tehu mala som preklampsiu... tak píšte pomôžete mnohým ktoré sa ocitli v takejto situácii 🙂 dakujem velmi pekne

zanin
15. jan 2013

@22beba zmen lekarku ty by si nemala chodit so strachom k dokymu. Ja osobne som vzdy isla s usmevom ku nemu a este s vecsim odtial. Zlu skusenost som mala len s lekarom na pohotovosti a to som plakala aj ja. V 40tt som prestala citit pohyby tak sme leteli ze co ak sa nieco deje. A on ma poslal do teplych krajin ze zbytocne otravujeme. Takze ak mas strach s dokyho tak ho zmen. A hlavne meskajuca MS moze byt sposobena unavou a stresom. Treba si spravit dalsi test. Drzim palce nech je vysledok taky aky chces. 😉

22beba
autor
15. jan 2013

@zanin dakujem 🙂 ale to je taka "rodinna" doky takže neviem ako to bude znašat zevraj byva naštvana ked niekito od nej odýde .... ☹ tak neviem to budu pekla stresy ...

zanin
15. jan 2013

@22beba ja som to vyriesila jednoducho kedze moj doky ku ktoremu som chodila a chcela som vediet ci som tehu tak mi povedal ze je tam mala tehotnost kukala som ako puk ze bud som alebo nie a co je to za vyjadrenie ze mala tehotnost. A hned za tym mi povedal ze interupciu mi spravi do 12tt tak som odchadzala nastvana. odkial vzal ze babpo nechcem a hned som volala inemu. Toto ma nastartovala vyhladat doktora ktory vam neponuka interupciu miesto gratulacie. A ten novy mi povedal ze vsetko vybavi mam prist a on si postou odneho vyziada dokumentaciu a aj ma odhlasi. Tiez som bola svedkom toho ako moj byvaly lekar krical na babu co odneho odchadzala a nechcel jej vydat kartu. Tak som to povedala novemu dokymu a vsetko zariadila sestricka. So starym dokym som nemusela prist do kontaktu co bolo velmi fajn 😀 . Novy mi urobil vstupne vysetrenia pogratuloval k tehu a to bol pristup co som hladala. Takze staci ist a vsetko sa da vybavit a bez stresov. Odvtedy chodim s usmevom aj na preventivky. Hoci dochadzam 50km ale stoji mi to zato. Vsetky vysetrenia su poctivo spravene a nic sa nezanedbava ani nebanalizuje. Drzim peste aby si aj ty nasla toho svojho dokyho.

alohim
20. feb 2013

@22beba tiež by som zmenila Dr., a takýto prístup neznášam...žena je v tehotenstve citlivá a ešte lekár sa chová strašne. Čo sa týka otehotnenia po sekcii, mám kamošku, ktorá otehotnela 3 mesiace po akútnej sekcii a teraz má krásne zdravé dievčatká s ročným rozdielom a zvláda to, dokonca mohla rodiť i prirodzene no pre varixy bolo i druhé sekciou. Ja som tiež po cisárskom a mám 9mes. beťára, uvidíme čo nás bude čakať a kedy príde druhé;) 3 roky ako mi povedali v pôrodnici to nebudú.
@zanin dobre si urobila ...hrozný prístup

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre