Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

ollako
16. apr 2010

peti no ved a ked mas sportovy, tak nie je o com , ja osobne by som uz do kombinacie nesla

xpetka1x
16. apr 2010

ved ano to sa mi neoplati ale tie nekomb. sa mi moc nepacie no zatial som nasla len jeden a on ma naspodu taku mriesku ak nakupny kosik a to sa mi na tom nepaci pojdem kuk do mesta do chica co maju tam...

juj idem varit ale sa mi nece dnes len strukova polievocka s porom🙂

zdenkam
16. apr 2010

baby tak to hej, vam kombinacie netreba, vela nenacestujete. Ale ja si bez nej neviem predstavit zivot. A aj bez bugginy. NO a nemienim menit kocik kazdych 6 mesiacov. A je pravda ze ak mate dietatko na jesen a do zimy ze si zide vacsia vanicka. Pre mna to ale moc nema vyznam. A proste musim byt schopna poskladat kocik jednou rukou, to je dolezity fakt.
A ozaj ak mate len hlboky, to vam potom dietatko nevylieza z vanicky? Lebo mne sa paci na tych sportakoch to ze si pekne sadka a kym este nesadka uplne samo, tak ze tak v polosede je. Lebo oni deticky su zvedave chcu vidiet aj ked sa im este celkom neda. Takze do priameho sedu este nemusi ale vidi. To sa mi paci. Ale napacia sa mi napr. ze tu vela zien nosi kociky a v nich tie akoby sedacky uz a male babo non stop vonku skrutene v ten sedacke. Brrr. Chudatko chrbtica. Pri malom som mala ale hned od zaciatka sportat, ktory sa krasna zlozil do vodorovnej polohy a tam spinkal ako babo a potom sme uz sporotvu verziu neskor pouzivali.

Kto tu vari porovu polievku? 🙂 Ja som dovarila kelovu s porom. Nejaky novy recept som nasla, ze nazov vynikajuca polievka, tak uvidime 😀 Dnes papame zdravo . Druhe jedlo cestovinka s kuracimi prsiami pecenymi na panvici na kusky a spenatovou omackou.

katka22r
16. apr 2010

my dnes mame brokolicovu polievku a palacinky mnam 🙂

zdenkam
16. apr 2010

zuzi klidek. Ak by sa cosi prihodilo pocuvni doktorovu radu a utekaj. Mne tiez vraveli, po tom potrate kym nemali potvrdene ze ci to tam isto je alebo neni /lebo na scane nebolo ale v krvy hej/ ze ak by som mala nejaku bolest hned mam bezat do nemocnice. To mi vraveli priamo v nemocnici kde ma vysetrovali,ze moze ist o mimomaternicove tehu. NO ale si ma objednali o 3 dni a to uz ani v krvy nebolo nic. Ako vies co asi to je brutal, ale som si vravela, ze uz radsej len potrat ako mimomaternicove teliesko. To som sa fakt bala.
Xpetka nestresujej.

U nas stale krasne. Maly v skolke tak dovarim a bezime pred obedom este na ihrisko. 😉
Pekny vikedn aj vam zelam a nech vas zle obchadza.

katka22r
16. apr 2010

no u nas prsi a to sa malo oteplit panecku ja tak neznasam pocasie,blbosti trepu 😠

kto to tu rodi ako prvy?panecku kocky ja by brala este jedno 😀 asi sa vomne prebudil materinsky cit 😀 😀 😀

dadi ako s vysledkamy s tou stitnou zlazou?

xpetka1x
16. apr 2010

ved ano ale potom je sama v strese ked nevie co sa deje preto som nazoru pytat sa a pytat a pytat z vlastnych skusenosti...

no nasa mala sa naucila sediet sama v nemocke ked lezala furt v postielke tak trenovala ja som tam s nou nebola a ked prisla domou bolo to na vianoce spala v kociari v izbe a pekne spadla rovno na podlahu ale bola ok trochu placu a hrcka na cele ale tych uz bolo tak od vtedy uz do kocika len pod dozorom...no sikulka si sadla sama a tahala sa von a len bum akurat som robila vianocny salat

Zdeni nie porovu por nemam moc rada ale kopor mnam som si dala dva taniere to je moja naj. polievocka

ollako
16. apr 2010

zdeni ano mas pravdu , ze tie hlboke kociky nie su moc dobre do auta, ale podla mna ziadny hlboky kocik nie je dobry do auta, ci uz je to varianta kombinovaneho kocika, ta vanicka je velka,a pokial nemas auto combi, tak je to problem a mala vanicka je k nicomu, mozno pre jarne dieta budis,...a ked uz kombinovany tak odlahcena konstrukcia, moj kocik sa sklada , da sa povedat lahko , ale tazky je ako fras, ma 11 kg a to je horor, ked som sla niekde sama, tak som sa narobila ako kon 😝

xpetka1x
16. apr 2010

tak zatial asi tento za 180 eu je cisto novy ziadne kombinacie dufam ze sa da zlozit..

ollako
16. apr 2010

úpeti je krasny, uplne super, ja ti ho schvaluje a vyzera, ze je skladatelny 😉

katka22r
16. apr 2010

xpetka noo pekny kociarik

moje zlate aka ma byt teplota dietatka?nas teplomer je zly ved malej nameral len 36,5 to je malo nie?a aka je zvysena???

xpetka1x
16. apr 2010

kati to je ok 36.5..a kde jej meras v zadocku?? ak ano tak tam sa odpocitava 0,5 stupna.. a teplota u deti je nad 38 stupnikov cize nie ako u nas nad 37...

katka22r
16. apr 2010

nie pod jazyckom my mame taky teplomer 🙂

dadqa86
16. apr 2010

xpetka1x: Mnoo aj mne sa paci kociar takze ti ho tiez schvalujem 😉 🙂 pekny pekny je....co mas nove moyka??

xpetka1x
16. apr 2010

jaj no Kati neviem ci sa daco odratava aj ked sa meria pod jazyckom.. ja som vzdy do ritky merala...dadi dakujem mi sa mame dobre a nove dokopy ani nic najblizsiu poradnu mam az 28.4. tak potom uvidime a ty ako?? co nove s fajcenim da sa aspon obmedzit?? si musis vybrat kedy nepojdes napr. cez reklami ked bol film ja som tiez tak zacinala a dali sme si tv do ixby som si lahla do pyzama som sa dala a kukala a uz sa mi necelo vstavat...

dadqa86
16. apr 2010

xpetka1x:Mnoo mam sa celkom dobre...Nove nemam nic a co sa tyka toho fajcenia tak obmedzujem dnes som dokonca ani celu cigaretu nevyfajcila dala som si len zopar tahov a koniec..... 🙂 ja len dufam ze sa mi to podari a uz v zivot nezacnem naspet fajcit.... uz nikdy 🙂 A ako ti prebieha tehu???Uz ti zle nebyva predpokladam 😉

katka22r
17. apr 2010

xpetka aha ta vies teraz zasa same novoty 😀

dadi jasne ze sa ti to podari

xpetka1x
17. apr 2010

ani nie sem tam este grcnem daco ale to uz malinko...jest mi chuti ak za 5 nie za dvoch🙂 no nech uz je to vonku...
neboj to zvladnes aj ja dufam ze uz nezacnem..hlavne koli detom

petika
17. apr 2010

Ahojte baby, ste tu toho popísali 😅 čítať nestíham...... Dadulka, úspešne sa blížiš k tomu, že už fajkať nebudeš, máš dobrú odmenu na konci, ktorú by si za to mohla dostať, myslím, že dosť dobrá motivácia, hm? 😉

xPeťkax: ty občas pregrcneš? Ja mám len dosť často pocit, akoby som mala žalúdok na vode, sa nejak otočím a mi dvíha dekel 😀 ale ešte som s tým nebežala, zatiaľ som ešte ani raz negrcla, uvidíme, ako bude ďalej 🙂

pekný deň vám všetkým, Kati, Peťka,Dadka, Zdenka, Masabi, Burinka a všetky ďalšie, čo sa k nám pridali 🙂

burina111
17. apr 2010

ahojte holky, tka ja tu nie som dva dni a celé slohy tu nájdem....
no dufam, že sa máte všetky fajn, my sme mali rušno...včera autosalon v ba, dnes ideme na koncer IMT Smile tak sa teším, teším...
všetkým krásny víkend
🙂

petika
17. apr 2010

jéééééj, burinka, tak to bude malá trsať o sto šesť v tebe 🙂 snáď si jej trafila strunu, aby sa jej páčili 😅 hlavne na seba dávajte pozor a užívajte si to. 😉 my si dáme večernú prechádzku mestom, možno nejakú pizzu a potom romantika 😀

katka22r
17. apr 2010

ides na imt smile?super tak sa bavte a krpcek v brusku nech sladko spinka alebo poriadne tancuje 😀

a my si dame navstevu k svokrovcom vecer kupkanie,plac a sup do postielky 🙂

xpetka1x
17. apr 2010

pekny zazitok...

peti no aj teraz som salatik cestovinovy vzgrckala no niake tie jedla mi este stale nesadnu ale uz je to omnoho lepsie ako na zaciatku... a to som grckala dost a ani nechudla vaha bola vyssia

katka22r
17. apr 2010

xpetka aj ostatne tehulky tak ja som potom mala pekne tehulkovanie lebo ani raz som negrcala

katka22r
17. apr 2010

KTO CHCE ABY NASA LAURA VYHRALA NECH SA ZAREGISTRUJE NA STRANKE www.omalovanky.sk POTOM KLIKNI NA LAVEJ STRANE NA NAZOV OMALOVANKACI A HLADA OBRAZOK S NASOU LAUROU POD CISLOM P4070108 A DA 5 BODOV...DAKUJEME ZA VSETKY HLASY...PRE HLASOVANIE SA MUSIS ALE PRIHLASIT!NETRVA TO DLHO TAK ESTE RAZ DAKUJEME

zaregistrujte aj vase deti a budeme posielat hlasy 🙂

xpetka1x
17. apr 2010

baby tak som nasla este lacnejsie a cisto nove za 125 eu... paci sa mi viac cierny ale ten kosik dole sa mi nepaci ze je dierkovany...

ollako
17. apr 2010

petka ahoj aj mne sa paci ten cierny, a tiez sa mi moc nepaci ten kosik, ale mozem povedat, ze je fakt praktickejsi, no ale ja by som tiez brala iny kosik, a nemas do taky zo stareho kocika, ak by sa hodil farbou a ol by zachovaly, mozno by sa to dalo prehodit 😝

ollako
17. apr 2010

a mozno ho perdavaju a s tym druhym kkocikom treba sa na to opytat 😉

ollako
17. apr 2010

do prcic,.... predavaju aj s tym druhym kosikom... sorry

xpetka1x
17. apr 2010

no moja skusim sa opytat na to,,,nasla som ho aj na inzerat za 85 eu a ten ma pekny kosik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre