Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

peggyyy
3. dec 2006

froschka moze papat vsetko? nebyva ti z niecoho zle?

peggyyy
3. dec 2006

loss...a co robenkas? 🙂

froschka
autor
3. dec 2006

pegy zo zaciatku som maso nemohla ani citit a teraz ho len tak tak zjem ale este som z jedla nezvracala.ohrnam nos nad vselicim co mi chutilo ale da sa povedat ze zjem vselico xi xi.

loss
3. dec 2006

ja teraz som si kupala vlasy a este periem lebo vcera som aj periny prezliekala

froschka
autor
3. dec 2006

loss ake vlasy?

peggyyy
3. dec 2006

froschka a kolko si uz nabrala na vahe? 😀
loss...si mohla povedat dala by som ti okupat aj moje vlasky 😀 😀

loss
3. dec 2006

ja to neznasam ale ked mne tak rychlo ostanu mastne a su hrozne jemne

froschka
autor
3. dec 2006

loss kupala a ja slepa citam kupila xi xi

pegy nooo povodne mam 57kg na 164cm spokojna xiii
teraz mam 60,8 ale pozorujem si tlste sunky a traslavu prdel ale inak som zatial spokojna xi xi tych 57 je letna vaha a 59zimna takze extremne to priberanie zatim neni

peggyyy
3. dec 2006

tak mame rovnaky problem.....ja ich strasne veeeeeeeeeeela.....snazilkovali ste sa vcera? 😎

froschka
autor
3. dec 2006

baby inak ja mam vlnite haro a musela som ich doposial fukat aby mi stal uces xi ked som vysla z kupka a vlasy mi uschli tak som bola jak baran na tretiu xi xi a teraz som dostala zehlicku na vlasy remington a mam krasne rovne leskle vlasky za 20min vazne odporucam

peggyyy
3. dec 2006

froschka...tak to si na tom super...ja som pocas celych 21 tyzdnov nepribrala ani kilo...prave naopak schudla som 7,5kg....a lekarom to vobec "nevadilo"

loss
3. dec 2006

pegy my nie tie jahodove dni 😀 uz 6den 😖

froschka
autor
3. dec 2006

pegy a kolko si mala kg? a vrrrrrrrr lekari si ta zoberiem ku mne do innsbrucku a tu budes ako v bavlnke

peggyyy
3. dec 2006

ja som velka zena....ked som porodila som mala 70kg,,,,pozvanku prijmam... 😀

loss
3. dec 2006

pegy a ako je to mozne?teda to nechapem ten lekar je nejaky divny

froschka
autor
3. dec 2006

no ja neviem niektori lekari si zasluzia posekat prsty vazne...

peggyyy
3. dec 2006

ked som chudla zo zaciatku som to brala tak, ze je to normalne najskor trocha schudnut, ale ak som ani po case nepriberala a spomenula som to lekarovi nejako ma nevnimal....lekara som uz zmenila, takze uvidim ako sa bude spravat ku mne tento ak budem tehu

loss
3. dec 2006

spravila si dobre a neboj dalsie babenko pride a bude dobre a isto sa aj narodi zdrave a vesele 🙂

froschka
autor
3. dec 2006

pegy mala by si si overit od znamych aky je to lekar a radsej si dat kartu aj do ineho mesta lebo lekar je velmi dolezity.je mi smutno ked citam aj od inych bab ake maju skusenosti

peggyyy
3. dec 2006

froschka no tento bol, strasne divny......loss ja dufam, ze som spravila dobre, tohto mi odporucalo vela znamych

loss
3. dec 2006

aj ja som mala takeho lajdaka ale tento je suprovy ,mam v nom doveru a to je fajn

froschka
autor
3. dec 2006

kocky myslite ze nevadi v tehu ked mam jeden zubok deravy?mam vytiahnute korene z neho ale aj tak nepapam na jednej strane a trosku hnisa...injekcie sa v tehu nemozu a vytrhnut ho bez by bolo horor pre mna

peggyyy
3. dec 2006

froschka....u tohto mam kartu dva mesiace....a prestupit k druhemu mozem az po pol roku od podpisania zmluvy...takze uvidim aky bude tento,,,,ale mal by byt fajn, on je aj detsky gynekolog.....zeny ake mate na dnes plany?

froschka
autor
3. dec 2006

pegy tak je fajn ze si zatim spokojna
ja som chcela ist na prechadzku ale teraz je u nas kamarat a pojdeme asi az ked odide alebo navecer inak nicnerobenie 😀

peggyyy
3. dec 2006

froschka...mne pocas tehu vytiahla zubarka dva zuby....dala milen lokalnu injekciu a hovorila mi, ze je blbost, ze v tehu ti nemozu dat injekciu

froschka
autor
3. dec 2006

no ono by sa vraj na zac tehu nemalo ze to moze vyvolat porod potrat....
ale asi bude lepsie dat ho von ako citit zelezo v ustach xi xi

peggyyy
3. dec 2006

vsak ides v utorok k lekarovi, tak sa ho na to spytaj

froschka
autor
3. dec 2006

joooooo uz nech je utorok som zvedava na drobcekov

loss
3. dec 2006

no veru nech je utorok aj ja sa na malickych tesim budu nove fotecky hura

peggyyy
3. dec 2006

🙂 budes mat aj aktualne foto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre