Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

katka22r
21. máj 2010

a vies ze som to minule pozerala a myslela na teba?len som nevedela ci by si daco chcela take robit

dadqa86
21. máj 2010

ja som uz take nieco robila 😀 takze ja stim problem nemam ja by som isla kludne aj zametat ulice mne je to jedno hlavna vec ze si zarobim.....

burina111
21. máj 2010

dadi no čo? máš to?? joooj, myslím na teba....
krpcek ty ako? ste v pohode?povaľuješ sa cica heeej? 😀
masabi mrkni ip.....
kati náš malý mal tiež tie plienky na plávanie..boli fajne...neprepúšťajú...tak a že malá už aj číta? ako krásne drží hlavičku..joooj, hrozne je šikovná...a ty ako? ti to prešlo, či si chorá?
no a mnamko...ja som zostala zaskočená pri vete plakala som s burinou..baby, ja vás tu nechcem zarmucovať, robiť vám starosti alebo ešte vačšie depky...veď sa to už nejako vyrieši...je pravda, že vtedy som bola sama zúfalá až za hrob
☹ mnamko tak mňa veľmi teší, že sa zaujímaš o naše osudy, veď my sa tu tak máme všetky radi, aj keď sa vlastne nepoznáme....a sme radi, že tu chodíš, kľudne nás čítaj a aj prispievaj..táto téma má svoj názov ale vidíš, aj my sme tu prišli ako netehuľky, teraz už sme tehule, maminky...budeme radi, ak budeš s nami.tu je každý vítaní, nie baby? aj keď práve neprežil potrat...snažíme si navzájom pomáhať, veď problémy sú´rôzne, nie iba okolo potratov, či tehu, detí.....a viac hláv, viac rozumu, dakedy milé slová, povzbudenie....takže vitaj medzi nami a kľudne sa zapájaj...tešíme sa na to 🙂
so synom je mi to veľmi ľúto..no hádam to všetko dobre dopadne...veď nám môžeš napísať, keď chceš....držím palce
baby krásny deň všetkým a lauričke pusku

dadqa86
21. máj 2010

burinka:Este neee mam tam byt az o 15:00hod takze budem vediet az po 15-tej 😀 ,ale urcite dam vediet a dakujem ze na mna myslite 😅 😉 🙂

burina111
21. máj 2010

no tak držím palce..tfuj tfuj..len nech to dobre dopadne.....

dadqa86
21. máj 2010

kujeeeeeeem 🙂 😉

krpcek2
21. máj 2010

Ahojte baby, no Dadi, potom hoď info, aby sme vedeli, či na tvoje šťastie potom pozdvihnúť pohár multivitamínu, či čo 😀 držím palce.... 😉
Burinka, váľam sa mici, nonstop. 😅 ani nič iné nerobím. Dnes som si nafarbila vlásky, že aspoň trochu môžem byť čajočka medzi týmito stenami 😀 a ešte obočko vytrhám a zase si dám leháro. Dobre nám je. čo na robíme 😉 neboj moje, ja na teba tak pozitívne stále myslím a čakám, kedy dáš nejaký výsledok, čo ti povedia, aby ťa konečne vyviedli z toho, že s malou niečo môže byť, lebo ja Ti hovorím, že bude zdravá. myslím si, že ťa len poplašili, ale dobre je byť pripravený na všetko. Ale tá malá vám je súdená 😉 zdravá, krásna... po maminke 😉

dadqa86
21. máj 2010

krpcek 😀 😀 ok adm vediet 😀

mnamko
21. máj 2010

burina111 ďakujem
dadqa držkaj sa
ja mám posledný týždeň bolesti na lavej strane ,pred menzesom som brala antibiotiká,a potom som mala svrbenie,tak som bola u gynekológa,tak mi dal čípky a tiež som mu spomínala,že mávam skoro každé tri mesiace 2x menzes za mesiac a on,že to je v poriadku keď to nemám každý mesiac a teraz zase bolesti a nemám náladu ísť k nemu kašle na vyšetrenia vôbec ma naposledy nepozrel ani rukou ani sono,ale asi budem museť bolí to dosť,dohovie či zas nemám chlamýdie alebo cystu

burina111
21. máj 2010

krpcek jooj, ty naša optimistka, dakujeme
mnamko a nerozmýšľaš, že zmeníš gyn?? je to tvoje zdrave a taký prístup..ja som teraz pri treťom a bijem si hlavu o múr, že som ´k nemu nešla skôr.....všetko sa zmenilo a na veľa vecí sa prišlo....

mnamko
21. máj 2010

buria111 rozmýšlam ale bojím sa ísť vypítať kartu alebo si ju vyžiada lekár čo by som išla k nemu?

katka22r
21. máj 2010

mnamko prides povies ze chces vypis s karty a da ti papierik a karty si uz poslu ony medzi sebou

mnamko
21. máj 2010

katka 22rďakujem ,jáj aký pekný vek,že 22.to ja mám skoro raz toĺko,v júli 40.
Dnes je v TN krásne,aj u Vás

burina111
21. máj 2010

mnamko ako katka písala..pôjdeš k novému nech ťa zapíše a od starého výpis z karty..ostatné si už oni vyriešia medzi sebou.

mnamko
21. máj 2010

zatiaľ sa lúčim,idem z práce domov,pekný víkend,babatka nech poslúchajú

dadqa86
21. máj 2010

Ahojte ☹ 😒

burina111
21. máj 2010

dadi no čo? podľa tých smailov nič moc.....čoooooo? ako dopadol pohovor?

dadqa86
21. máj 2010

burinka:Ani sa nepytaj dosla som na pohovor bolo nas tam dost mnoo dost asi tak 11 zien ak nie aj viac...To nas vsetky zavolal dnu predstavyl sa nam a.t.d. povedal nam ze 1,81je na hodinu v hrubom a cistom stoho by nam este 1,20 strhaval kazdy den za stravne listky 😒 a na vyplatu by som mala ani nie 200eur....potom nam dal robit test z matematiky aj ked neviem naco mi bude pri linke matematika ked tam robim z kablovimy zvaskami to je akoze uuuplne na hlavu,ale nevadi mnoooo tie testy som spravila nie na vybornu,ale mala som vecssinu prikladou dobre a poslal ma domou ze sa to mam vo svojej hlave poriadne naucit a mam mu v Pondelok medzi 8-9hod zavolat a dohodnut sa kedy mozem dojst na dalsi test z matiky stoho budu este psycho testy akoze to je uuuplne na hlavu a jednym slovom som sa nato vysrala s prepacenym 😠 😒 uuplny tupec!!!

dadqa86
21. máj 2010

A mal tam taky smrad ako keby doslo nakladne auto a vysipalo tam 2-rocne stare neoprate ponozky mnoo hnus 😖

krpcek2
21. máj 2010

Ale tváril sa potrebne dôležito, čo všetko musí skúšať, dobre že neskúšal komunikatívnu anglinu, ono tie linky dajú niekedy zabrať. A tie psychotesty by som asi dala teda spraviť jemu 😉 tak teda snáď na budúce.... hm?

dadqa86
21. máj 2010

krpcek...Mnoo asi tak...ale nechapem naco im je matika pri linke sak to je somarina 😠 mnoo neviem uvidime sak budem hladat aj nadalej 🙂 😉

zdenkam
21. máj 2010

Dadqa tak to ma mrzi, sledujem ze slusny pohovor je aj po 5 rokoch od mojho odchodu v Sr, asi zazrak.
Ja som mala raz jeden taky fakt super, islo o sekretarku - ja mam strednu ekonomicku a tak tam chceli nieco z administrativny, anglictinu, test zo Slovenciny a potom preklad anglictina a asi 13 nas bolo, bolo to v 2. kolach a do druheho kola som sa dostala len ja a jedna vysokoskolacka absolventka a kedze islo o firmu zaoberajuci sa velkoobchodom s elektro a instalacnym materialom narovinu mi povedali,ze su happy aj so mnou, ale kedze ona je vzdelana navyse v obore - mala vysoku elektriku -tak davaju prednost jej.Ale aspon boli ferovi a na rovine.

Je to strasne ked sa niet ani o aku pracu uchadzat a ti zamestnavatelia potom jednaju s ludmi ako s tovarom.

Inak baby verili by ste ze som bola aj na pohovor na sekretarku do casopisu Mama a ja. Tiez nie zle, vo finalnom kole som bola ja, jedna baba co studovala zurnalistiku ten ponukli externu spolupracu a nejaka ina.Ta tu pracu napokon dostala. Ale ja som si vazila, ze to boli profesionalne pohovory.
No a dnes robim v Irsku predavacku ale viete co som s tou pracou stastna. To je ine ako predavacka doma, tu vas vsetci zdravia, pokecaju, idete pesi domov trubia aby zakyvali, lebo to je mini malinke mestecko. Mna administrativa nenaplnala...tak ktovie co budem robit az raz pojdeme s5.
Dadqa, budem ti moc drzat palecky, nech sa naskytne nejaka praca co by sa ti pacila a je ferova hlavne.

dadqa86
21. máj 2010

zdenkam:Mnoo dakujem ti moja dufam mnoo ze uz konecne aj na nas sadne to stasticko ☹ 😒

zdenkam
21. máj 2010

Burinka a na tvojom mieste by som pekne krasne seriozne zvazovala privyrabat si sikovnostou vlastnych ruk - stale na to myslim, aka si tu sikulka. A mas moju poklonu.
Doma som tvorila viac -ale nie ihlou a nitou, tu som uz asi moc zkonzumovatela a aj casu tolko neni.To som tvorila ked som bola bez prace. Vyrabala som bloky na zapisovanie, ramecky, pohladnice a tak.Ale teraz uz ani toho by som schopna nebola, nejako som "zakrpatela". 😒 Ty sa toho pekne drz, je to nadherne. 😉

zdenkam
21. máj 2010

Dadqa sadne, treba on bojovat pre niekoho, ale sadne a potom pride v extra davke za vsetko tazke co bolo, uvidis.

dadqa86
21. máj 2010

mnooo tomu aj verim ja som konecne dnes dostala mrchu tak v Pondelok idem na krv a povedia mi aj vysledky stej predchadzajucej krvi co mi brali som zvedava co pozistovali 🙂

zdenkam
21. máj 2010

tak to je dobre, sa to pomaly upravi vsetko. 😉
A zaklad je tomu verit, lebo tym sa psychicky clovek naladi na tie sily si potom k sebe akoby pritahuje.

Ja si myslim, ze tazke casy nas robia lepsimi, teda aspon tych ludi, ktori sa nad svojimi skutkami aj zamyslaju.
Nevravim, ze ich musime mat- tie tazke chvile, ale proste nieco v nas vybrusuju - ten diamant nasej duse.

dadqa86
21. máj 2010

to ano to mas pravdu zdeni a napisala si to pekne 🙂 😉

zdenkam
21. máj 2010

hej ono to znie tak pekne....len sa to tazko zije. A aj mne, neni som taka pokorna.
Inak ja mam chut byt tehotna tak dlho ako slon. Mne je tak krasne teraz. 'FAkt mam sil a elanu ako nikdy. S Patrickom som uz zacinala byt unavena, ale toto tehu je tak ine. A kedze si uvedomujem, ze zivot s 2 detmi uz bude iny, tak sa neponahlam - hoc tuzim - mat babo v naruci - do porodu. Neviem ci rozumiete co myslim. Ale az sa toto skonci, uz sa to nevrati, tak nechcem to nahlit. Dava vam zmysel ako to myslim?

Babenky, krasny vikend s rodinou prajem. Ja budem pracovat hlavne, moji muzi vyletovat. A budte na seba dobri.

dadqa86
21. máj 2010

ja ta rozumiem zdeni a velmi dobre 🙂 Len sa drzkaj a uzivaj si to naplno pokym sa da a drzim palceky nech ti to vydrzi co najdlchsie 😉 🙂 a dakujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre