Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

vavrenka
16. okt 2010

@chomica 😀 😀 😀 sme ale nervacky, co?ja som vyhodila vsetky pouzite testy, kt. mali byt pre mna kontrolou ako mi rastie hcg a zvsysne, nepouzite mi na moju ziaodst schoval manzel. A uz som pokojnejsia.
BT si meriam stale, mala by byt zvysena od ovu 18 dni na potvrdenie tehotenstva, tak v ut. pomeriam posledny krat a hotovo.

chomica
16. okt 2010

@vavrenka 😀 😀 ja som si robila tri testy a viac ich nastastie doma nemam 😉 A hej hej tu bazalku mam aj ja zvysenu.Bolia ma prsia a stale ma nutka na cikanie. Cez noc stale dva krat idem. Vecer zaspavam uz dobre ze nie o 8mej 🙂 Uz nech je pondeloooooooooooook. A nervacka som hlavne, ked mam na nieco cakat 😀
Budem ti v stredu drzat palce velmi prevelmi 🙂

vavrenka
16. okt 2010

@chomica dame si vediet, ako sme dopadli. mna len tak trochu zaujima, preco mam stale zvysebńu teplotu 37,3 uz vyse tyzdna. je to velmi unavne, asi mam aj zapal moc. ciest, som PN a v pondeok idem k obvodnemu na kontrolu..
S tymi teplotami a tehu sa mi vsak vobec nechce ist do prace.... ☹

chomica
16. okt 2010

@vavrenka odkial vies ze mas zapal mocovych ciest?

vavrenka
16. okt 2010

v juni som mala zapal mocaku, v auguste - a odvetdy sa z toho nejajko neviem dostat ☹ , ale v po mam mat vysledky. tak uvidim

chomica
17. okt 2010

@vavrenka Aha. Tak zajtra sa ozvem. Drz mi palce 🙂

vavrenka
17. okt 2010

@chomica DRZIM!!

chomica
18. okt 2010

@vavrenka dnes gyndos nerobi! 😒 Som tam prisla a ze zavolal sestricke ze nepride, takze super. Tak som si aspon dala predpisat dalsi duphaston, lebo rano som zobrala poslednu tabletku no a idem zajtra, teda dufam ze tam bude.Tak som bola na to uz nastavena a musim cakat dalej, co uz.

veronkaj
18. okt 2010

ahojte
už som sem písala a pýtala sa ale neviete prečo mi robí toto???

= 20.9.2010 teda dnes je to 29 ty deň čo mi robili čistenie po potrate
= 12.10.2010 teda na 23 ty deň od čistenia sme mali ťuťu a manžel si nedal pozor
= 17.10.2010 teda na 28ty deň od čistenia som mala len slabulinké špinenie ráno na papieri po wc a pred obedom trošku čerstvej krvi na papieri po wc a odvtedy nič, akurát ma riadne občas zabolí podbruško a to je všetko. odvtedy čisto jak lalia.

mávam 28 dňový cyklus ale s ovuláciou okolo 21 dňa.

čo s tým ???

chomica
18. okt 2010

@veronkaj ahoj...hmmmm co ja viem tak bud si mala len taku slabu menstruaciu alebo mozes byt aj tehu a bolo to zahniezdovanie.

drake
18. okt 2010

ahojte babulky
chcem vas len troska povzbudit 😔 ja som potratila minuly rok 9.9 2009 v 11tt v 7 tt sa mi prestalo vyvijat babo,nevedla som to iba ked som zacalla spinit a uz som sla aj do nemocnice 😔
minuly tyzden 12.10 sa mi na teste zjavil dusik neverila som tomu,lebo sa snazime naplno od februara a tento cyklus som to uvzdala a sustredila sa na pracu,prestala som merat BT a prestala som robit ovu testy a milovali sme sa asi len 1x v strede mesiaca a sup podarilo sa 😵 😵 😵
neverila som tomu a stale neverim,testik silnie dnes som uz mala krasne kolajnicky 😵 😵 😵 este som nebola u doktora mam prist 25.10 aby bolo nieco uz vidiet taksa modlim nech je vsetko v poriadku,drzte palce a ja verim ze coskoro kazda z vas bude tehu 😵 😵 😵 😵

veronkaj
18. okt 2010

@chomica zahniezďovanie????
tak to ma nenapadlo a nebolo by to nejako skoro? lebo ovu mávam síce okolo 21 dňa a bez ochrany sme boli na 23 deň cyklku a pred tým asi 2x v priebehu týždňa pred tým ale to si dával pozor.

a tak teoreticky ked to špinenie ale fakt teda málo len na papieri bolo vlastne ak nerátam toho 12teho večer tak na 5ty deň od tak to by nebolo skoro??? a myslíš že by som mala už tak dobre sliznicu po čistení že by sa malo aj do čoho uhniezdiť???

@drake gratuluje, nech všetko dobre dopadne 🙂

drake
18. okt 2010

@veronkaj uhniezdovanie sa moze prejavit aj spinenim,ja som mala strasne pichacky okolo vajecnikov,ale to som si myslela ze sa uz mrcha dostavi,ale nedistavila sa dnes som 40dc a mavala som aj 35dc

veronkaj
18. okt 2010

no uvidíme čo bude,
tak vaječník popichával aj mňa aj podbruško ma bolí počas dňa občas a dnes ráno bolelo dosť a nič, čistá jak lalia, no som nervozna už jak rex ale ty si mala bežne menzes ja som po čistení a tak preto .

vavrenka
18. okt 2010

@chomica co???? to snad nie mozne.. 😠 , ale dnesny den sa kratiii.. 😉 😉 😉
Mne viarocka na testiku pekne silnie, takze duafm, ze vsetko je ok 🙂

vavrenka
18. okt 2010

@drake ja sm objednana na utz tiez na 25teho, verim, ze bude vsetko ok. V ktory DC si si robila tehu test?

chomica
18. okt 2010

@drake gratulujem 🙂 ja idem na gyndu zajtra na potvrdenie tehu.

chomica
18. okt 2010

@vavrenka no co ti mam na to povedat. Strasne nervy som mala 😠 😠 😠 .Dufam ze zajtra tam bude, lebo sestricka mi nevedela povedat. Na nervy to je. Bola som uz na to psychicky pripravena a nic. Tak zajtra sa modlim nech uz vidim to co maaaaaaaaaaaam.

chomica
18. okt 2010

@vavrenka a super ze ti ciarocka silnie!!!!!!!!!!!!!!!mne uz nema kde silniet kedze som ju mala uz v prvom teste taku silnu ze dovi.Strasne nervozna som dnes ☹

vavrenka
18. okt 2010

@chomica 🙂 , este mas stres? dufam, ze uz menej. ak by tam lekar nebol ani zajtra, nemozes zbehnut za nejakym inym?

chomica
18. okt 2010

@vavrenka no vies ake to je, ked som s tym ratala uz dnes. Ked zajtra nebude tak idem inde. Jednoducho zajtra to musim uz vyriesit lebo uz viac nevydrzim cakat. Ale hadam bude.

vavrenka
18. okt 2010

@chomica cooo?????? uz v prvom teste? no pekne prosim! 😎 a tu ma niekto strach 😉
neboj, vsetko bude ok. Budes mat babo ako lusk. Len aby tam neboli dve 😀

chomica
18. okt 2010

😀 😀 😀 no hej na prvom teste vecer o 9tej 🙂 aj ja som bola prekvapkana 🙂 prve tehu bolo tak, ze ciarka postupne silnela. No ale neviem co toto je dokaz toho zeje vsetko ok. Ja som strasne nedockavy clovek. A ked mam na nieco cakat idem zosaliet 🙂 Ty sa mas dnes ako?

drake
18. okt 2010

@vavrenka ja som si robila na 34dc to mi este ani nemeskala mrcha akurat som mala dostat a zrazu tam bol dusik 😅 😅 😅 som skoro odpadla 😵 😵 😵 a dnes som 40dc a uz mam pekne // juj sa tesim,ale stale tomu nemozem uverit,mam testiky aj v albume 😵 😵 😵

chomica
18. okt 2010

@drake videla som testiky. Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

drake
18. okt 2010

@chomica 😵 😵 😵 uz len nech v pondelok nieco vidi a nech mi konecne povie ze je vsetko ok 😔 😔 😔

vavrenka
18. okt 2010

@drake , tak to ta musim pochvalit!!! tomu hovorim krasna CIARA! 😀 , gratulujem 😉 a ked vsetko bude ok, kedy sa to ma narodit? uz si si pozerala tehotensku kalkulacku?

chomica
18. okt 2010

@drake verim ti ja cakam tiez uz od 30.9 a idem zosaliet.Ja to uz budem vediet zajtra. 😖

drake
18. okt 2010

@vavrenka 15.6 2011 baby ale viete co je natom nahorsie?ze moj muzik to este nevie 😀 😀 😀 ja to viem od 12.10 a jemu to chcem povedat az 30.10 lebo mame 1 vyrocie svadby tak to chcem dat ako prekvapenie 😵 😵 😵 😵 😵 juj ale sa tesim neskutocne ja verim tomu ze teraz to uz vinde 😵 😵 😵

chomica
18. okt 2010

@drake jeeej to je ake super no ja som to nevydrzala my sme testovali s muzikom spolu 😀 😀 😀 😀 vinde to urcite nic neboj! 🙂 🙂
Ja mam termin 7.6.2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre