Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

chomica
11. nov 2010

@buburka dakujem 🙂 V lete spolu kocikujeme 😉

buburka
11. nov 2010

@chomica - 😀 uz aby to bolo!!!!

chomica
11. nov 2010

@buburka neboj aj to bude, len musime este vydrzat. Ked ta to uspokoji tak ty musis vydrzat menej ako ja 😀

buburka
11. nov 2010

@chomica - to je pravda, ale teraz sa to zda ako obrovsky rozdiel...ale na konci sa uz asi ani nestihneme obzriet a budeme to mat za sebou obe 😉 Ja podvedome tak posuvam ten cas....uz aj muz sa smeje, ze este je len utorok a ja uz rozpravam o buducom tyzdni 😅

chomica
11. nov 2010

@buburka chapem ta. No cas neposunieme, skoda. Ale citim ze to bude uz super, uvidis.Vonku je dnes pekne, konecne neprsi takze vsetko bude uz len slnieckovo ziariace 🙂

buburka
11. nov 2010

@chomica - mas uplnu pravdu 🙂 Vsetko bude tentokrat uz len dobre 😉

chomica
11. nov 2010

@vavrenka tak ako? cakame super spravicku 😵

vavrenka
11. nov 2010

@chomica
@milka2008
ahojte, sono bolo super, videla som srdiecko.
Dr. ma vypisala na pn, dala mi torecan proti vracaniu a nevolnosti a tak som dnes slavnostne zjedla chlebik s maslom a cviklou 🙂 !!!
milka,kedy ides na dalsie sono? o 2 tyzdne?
chomica, ako ti je na PN, je to lepsie, ako ked si robila?

chomica
11. nov 2010

@vavrenka no vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉 tesim sa s tebou,inak to ani nemohlo dopadnut ked ti je tak strasne zle......a na Pn mi je fajnovo, ovela lepsie ako ked by som mala robit. Ziadne stresy, pohodicka, polihovanie pozeranie filmov,spanie,citanie....takze ovela lepsie 😉

chomica
11. nov 2010

@vavrenka myslis tuto herecku?

vavrenka
11. nov 2010

@chomica jojo, podoba sa na teba. fakt 😀

2ciarky
11. nov 2010

Ahojte, mozem sa k Vam pridat? 🙂
Mala som MA v podstate uz v 13tt, pricom babenko este 4 dni predtym zilo ☹
Teraz som v 10tt a dost sa bojim, no ale to asi vsetky.

chomica
11. nov 2010

@vavrenka aha ona na mna, nie ja na nu? tak dobre no 😀

chomica
11. nov 2010

@2ciarky ahoj jasne pridaj sa. Ked take citam, tak a bojim este viac.Ze v 13tt a 4 dni pred tym zilo....ach jaj....
A bojime sa vsetky, ale zvladneme to 😉

2ciarky
11. nov 2010

@chomica
jasne, ze tentoraz to bude dobre 🙂 musime tomu verit.
ono asi to fakt moze prist kedykolvek a tazko si niekedy vydychneme, ze uz bude len dobre...
🙂 uz sa budeme cely zivot len bat o toho drobca, ci je "stary" 10tt, 30tt, alebo ma 18 rokov 🙂

chomica
11. nov 2010

@2ciarky presne tak uz sa budeme vlastne bat cely zivot 🙂

2ciarky
11. nov 2010

@chomica
ja sem zasa zajtra nakuknem, teraz idem spat...najvyssi cas 🙂 pekny vecer

vavrenka
11. nov 2010

@2ciarky ahoj.... dufam, ze budeme tehotniet pekne vsetky spolu 😉

chomica
11. nov 2010

@vavrenka budeme pekne rodit mesiac po mesiaci 😉

milka2008
11. nov 2010

@vavrenka,najkrajsia sprava na svete,GRATULUJEM na 1000krat. Uz cakam iba ja na"ortiel",este neviem kedy a kam,ja sa musim niekam objednat,lebo moj dr.ma slaby uzv. Asi do gynfivu alebo na Antolsku,ty si kde bola @vavrenka ?

vavrenka
11. nov 2010

@milka2008 ja mam gyn. z Procare, ona ma uzv v ordinacii. Na Antolskej je desne prostredie, ale lekari sa mi zdali dost erudovani.. ak by si chcela niekoho sukromneho - mozem ti dat dobre tipy - overene 😉
kedy planujes ist?

vavrenka
11. nov 2010

dievcata, dobru nocku

zojka05
11. nov 2010

@vavrenka teším sa s tebou,myslela som na teba,a držala ti palce,tesííííím sa velmi z toho bijúceho srdiečka.uvidíš už bude všetko len dobré a za chvíločku si budeme posielat fotečky krásnych bábetiek ....

erika12345
12. nov 2010

@vavrenka blahozelam k srdiecku, krasna spravicka. 😉
@2ciarky to mi je luto, ze tiez patris k nam. ☹ 13tt je uz dost neskoro, a ked tymi 4 dnami robili predtym ultrazvuk, tak bolo male v poriadku? To sa clovek bude fakt stale len bat.
@milka2008 a kedy pojdes ty na ultrazvuk, v kt. chces ist tt? Myslim na teba, ak nemas problemy, malo by to byt v poriadku, nie?
Mne stale nie je zle, uz je to 5. den, tak sa nervy akurat stupnuju, tak snad v utorok budem mat dobre spravy, inak uz neviem, co viac by som mala robit, aby bolo male v poriadku, mam pocit, ze som tentoraz spravila maximum co sa tyka liekov, vitaminov a tak. Viem, ze s tym suvisi aj moja psychicka pohoda, ale to sa uz hadam, po tom co som zazila, ani neda. Tak mi prosim drzte palceky, budem to potrebovat, velmi sa utorka bojim.

katuskad
12. nov 2010

@vavrenka ahoj, dúfam že si na mňa ešte pamätáš z našej snažilkovskej témičky, len som sem nakukla a videla že si bola na sone a aj srdiečko bolo, tak ti ešte raz gratulujem a dúfam že tehu prebehne v poriadku, držím ti palčeky 😉

buburka
12. nov 2010

@vavrenka -gratulujem!!!! 🙂
@erika12345 - neviem ci ta aspon trosku potesim, ale mne zle nebolo este doteraz...a tiez som to najprv riesila, ale uz nie...proste nemusi ti byt zle na to, aby bolo vsetko ok 😉 Drzim palce na ten utorok 🙂

embabuli
12. nov 2010

@erika12345 mne tiez nejako prestalo byt zle, niezeby som predtym mala vyrazne problemy, skor nevolnosti a bolenie hlavy ale bez vracania..
a teraz akoby si to telo na hormonalne zmeny zvyklo,...skor som zacala mat hlad a suchu pokozku strasne..
teda radsej si to takto interpretujem, nez ze by malo byt nieco zle 😉

milka2008
12. nov 2010

ahojte,
@vavrenka,
@erika12345 - dakujem, že na mňa myslíte, tak ja po dnešnej návšteve dr. sa na uzv. nedostanem skôr, ako o 2 týždne, čiže to by som už mala byť 9tt plus nejaké dni. Dnes som 7 tt plus 5 dní. No čo už, beriem, to tak, že to tak má byť . A niekde v kostiach cítim, že to bude v poriadku, aj keď pôjdem na uzv až "tak neskoro".
Vlani som bola v 8tt plus 3 dni 😢 a bol tam uz iba anjelik 😔 . A to bez akýchkoľvek náznakov.
Tak sa modlím a verím .😉

@embabuli , @buburka, @erika12345 - mne nebolo zle snáď eše ani raz, iba jedno ráno , to už tak dávnejšie, ešte asi v 4 tt - ako to pekne zneje, že "dávnejšie" 🙂. Jesť mi chutí, myslím , až moc 😀. Jedine nemusím synove slaninové čipsy, ale tie mi "nevoňali" ani predtým, 😝. A jedna zmena predsa len je - nepijem kávu, minule som si dale jednu v robote a to iba dva glgy, vôbec mi nechutila, nebolo mi zle, len mi nechutila

A včera som mala tlak 103/75, takže nížší, ale to je lepšie .

@2ciarky - aký milý nick 😉 a vitaj 😉 . to je naozaj smutné, keď je MA už v takomto tt 😔 . Ale pevne verím, že sa tu medzi nami udomácniš v tom zmysle, že budeme tehuľkovať všetky pekne spolu a v lete budeme všetky čo sme tu spolu kočíkovať a písať, aké sme nevyspaté, ako detičky v noci plačú, bolia ich brušká ale aj napriek tomu aké sú kráne, voňavé, lebo sú NAŠE 🙂

embabuli
12. nov 2010

@milka2008 ja sa tiez citim kupodivu fajn a plna energie hlavne v poslednej dobe..mozno je to aj tym ze som sa trosku vyprdla na stresy v praci a pracujem hlavne z domu z postielky..
pretoze kedykolvek mam vacsiu namahu tak hned zacnu bolesti a depky...

a na maso mam furt chut! taky poriadny stejcisko by som mohla kazdy den! 😀

minule som mojmu chlapovi, ze nech mi kupi maso dake na veceru a on prisiel s majkou a jatrovkou debilko 😀

erika12345
12. nov 2010

@buburka , @embabuli , @milka2008 dakujem vam za upokojenie, ono keby mi cely cas bolo dobre, tak to neriesim a poviem si, ze asi je to o.k., len ked mne doteraz nevolno bolo celkom dost a od pondelka vobec. Nie, ze by som zvracala, ale byvalo mi velmi nevolno, natahovalo ma...Este ma ja napadlo, ze podla ms som v pond. bola 11+5,tt , teda skoro koniec 12tt , tak to by uz mohla nevolnost prechadzat, ale podla ultrazvuku som v pond. bola presne 11+1tt, t.j. zac. 12tt, tak to sa mi zda skoro..Ale nejdem to riesit, aj tak to nezmenim, bude tak, ako ma byt, aj ked by som bola najstastnejsi clovek na svete, ak by tam v utorok babatko bolo zive...
@milka2008 a preco ti este doktor ultrazvuk vobec nerobil? vsak dnes by tam uz urcite videl srdiecko, preco to odklada?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre