Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

cajova_lienka
16. jan 2012

@monika2712 ok tak ten jeden kotvicnik sa dohodneme 🙂

monika2712
16. jan 2012

@cajova_lienka oki, dam ti vediet ked to budem mat, lebo zatial cakam na info od nich ze si pre to mozem prijst na predajnu. inak to mas jednoduchsie na uzivanie tu tinkturu a niekto mi tu uz pisal, vraj tintkura je najsilnejsi vytazok, takze mozno aj lepsie ako vyluh z caja.

cajova_lienka
16. jan 2012

@monika2712 poslala som ti IP

bambi2
16. jan 2012

@monika2712
@cajova_lienka bolo to v tom linku kde to testovali ti manzelia... caj je vraj dobre rozdrvit na prasok a nechat velmi dlho luhovat. tinktura je lepsia... a su vraj aj tabletky ale v tom bude urcite este nejaka chemia aby to drzalo pokope... 😉

monika2712
16. jan 2012

@bambi2 diky moja, hej presne.. no ja som si objednala dve, ale nechcem zrusit objednavku, takze ak by mal este niekto zaujem o tu druhu tak rada posuniem dalej.

kukucg
16. jan 2012

@monika2712 tak ja by som si zobrala tu druhu tinkturu 😅 😅

monika2712
16. jan 2012

@kukucg oki ozvem sa ti ked to budem mat.

evakva
16. jan 2012

@cajova_lienka Mne islo objednat. Ja si preto pojdem osobne. neviem pisat cez IP, tak pisem takto. Ak by si mala este zaujem, ozvi sa

cillamilla11
16. jan 2012

jak zistim, ze kedy mam ovulaciu (plodne dni) ked som cca mesiac po kyretazi a menstruaciu som zatial este nemala..

abriela
16. jan 2012

@cillamilla11 takze ani plodne dni zatial nemas

yasmin0001
16. jan 2012

ahojte babky bylinkarky. Tato tema sa zmenila na temu: alternativna medicina pre plodnost po potrate 😀 😀 😀
Ja dnes trosku smutne: baby v julovkach uz citia pohyby babetka, ked si predstavim, ze aj ja som uz mohla...

@cillamilla11 zatial tie plodne dni nejako neries. Pockaj si na menzes a potom sleduj.

cajova_lienka
16. jan 2012

@evakva poslala som ti IP

cajova_lienka
16. jan 2012

@yasmin0001 hej aj ja som z toho bola smutna ☹ ze som mohla byt uz okopkavana zvnutra - ale zase asi to tak malo byt 🙂 mozme sa o chvilu zacat snazit zas 🙂

monika2712
16. jan 2012

@cajova_lienka
@yasmin0001
babulky ani nehovorte, ja by som o mesiac uz rodila.. ale tak uz na to nemyslite.. ideme dalej. podari sa znova. musi 😉

cajova_lienka
16. jan 2012

@evakva kotvicnik by som chcela ten 200g a vitex staci 50g 🙂 ak ta mozem krasne poprosit - zvysok mas v IP

cajova_lienka
16. jan 2012

@monika2712 vsak ale ty sa sice s malou dusickou ale uz tisko radujes - a mas nase vsetky palce aby bolo vsetko v najlepsom poriadku - a my sa este musime snazilkovat 🙂 a mozno nas caka dlhsia cesta 🙂 ale neva - aj snazilkovanie je super 😝

bambi2
16. jan 2012

no baby ja som uz rozmyslala, ze si nasadim v zahrade liecive bylinky a budem susit 😀 😀 😀 😀 miesta mam dost takze na jar ma caka tooooooolko robotyyyyyyyyyyyyyy...
no ja by som uz o 9 dni mala mrchu dostat tak uvidime ci ten caj k niecomu polepsil... zatial nemam naliate prsia nic, ziadne priznaky... som zvedava ci vobec nejake budu... a uz nech je tu ovulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

monika2712
16. jan 2012

@cajova_lienka nuz s velmi malinkou dusickou veru zatial.. velmi sa bojim dalsieho MA... zatial velmi s rezervou to berieme obaja.. musim verit ze tentokrat to uz vyjde..

yasmin0001
16. jan 2012

@cajova_lienka joooooj len neviem na co to bolo dobre! Stale som na to neprisla.
Ale hej, ved snazit uz pomaly aj mozme, ale ono to asi ostane vo mne uz navzdy ten smutok a strach ☹
Vy kedy idete na to? My sa prestaneme chranit asi vo februari. 😅

cajova_lienka
16. jan 2012

@yasmin0001 no ja som mala MA v decembri - ovulku som uz napodiv mala a straaaasne silnu - inak povedana este nikdy som takto neplavala v nohavickach 😀 a teraz podla priznakov ocakavam tak do tyzdna mrchu (prvu od juna 2010) takze uvidime a rozmyslala som ze pockam este do dalsej mrchy a potom sa zaciname snazit - ja mam ovulku taky 10, 11den takze niekde po polovici februara ideme na vec 🙂 (teda ked sa mi nezlakne a neujde manzel) 😀

yasmin0001
16. jan 2012

@monika2712 ja drzim velmi velmi palce kazdej jednej tehulke a zvlast tym, co maju za sebou takuto neprijemnu skusenost ako my. Dava mi to nadej, ze aj u mna to raz pride...

monika2712
16. jan 2012

@yasmin0001 ver tomu ze vsetko co sa deje v nasich zivotoch ma svoj vyznam. aj to ze odide plodik.. nam to pride nespravodlive, nelogicke, ale ono to ma svoj dovod... ja verim tomu ze moje prve odislo preto, ze som vtedy zazivala inu tragediu a prepadla tazkym depresiam, babatko sa proste rozhodlo ze nie je spravna doba, ze toto telo by ho nezvladlo vynosit a porodit.. a preco som potom vobec otehotnela? preto aby sa to moja umierajuca maminka dozvedela den pred smrtou a mohla umriet s usmevom na tvari a s vedomim ze bude babka.. proste vsetko do seba zapada ako skladacka. je to krute a boli to, ale je to proste tak.. spravila som moju maminku naposledy stastnou 😉

yasmin0001
16. jan 2012

@cajova_lienka noooo tak nam to snazenie vychadza naraz 😎. Mne to vychadza podla predbeznych odhadov okolo 20 teho...

yasmin0001
16. jan 2012

@monika2712 to musel byt pre teba hrozny rok, teda fakt!!! Velmi drzim vsetky palce, nech sa ti to vyvija spravnym sposobom.

monika2712
16. jan 2012

@yasmin0001 aj ja drzim vsetkym snazilkam a tehulkam palce, pretoze kazde tehotenstvo prinasa rizika, a kedykolvek sa moze stat nieco zle.. ziadna zena to nema vyhrate a ziadne nevie ci dieta donosi a porodi zdrave.. ale bohuzial my po potrate uz sme obozretne a ustrachane o nieco viac ako tie co to neprezili. ale aj na to sa treba pozerat pozitivne, urcite ci to viac vazim ze som znova tehotna, viac opatrna na seba, verim ze aj to zle nam bude na nieco dobre.. aj ked tie obavy su silne, ale tie uz budem mat cely zivot, aj ked uz budem maminkou, uz navzdy budem mat strach o moje dieta..

bambi2
16. jan 2012

aj ja to hovorim, nic sa nestava iba tak.. vsetko ma svoje dovody... 🙂 a ja verim, ze väcsina z nas tu bude coskoro tehotne... celkom iste, jedna po druhej 🙂 😵 😵 😵
mne by mal zajtra prist ten kotvicnik pre manza tak som zvedava ako sa bude citit o mesiac 😉

monika2712
16. jan 2012

@yasmin0001 ano mala, najhorsi v mojom zivote.. preto dufam, ze tento rok uz bude iba stastny.. ze ma uz nic zle necaka.. ze som si vsetko zle vycerpala.. ale kto vie.. mozno ma zivot skusa.. vselico sa este moze stat.. 😒 ale uz to nebudem brat ako nespravodlivost..

btw fazulka sa mi ozyva.. boli brusko, asi si prisposobuje domcek troska 😝

bambi2
16. jan 2012

@monika2712 ono sa to musi vyvazit. zleho si dost zazila, tak teraz su na rade uz iba tie "dobre veci"!!!! 🙂

katty27
16. jan 2012

@monika2712 aj ja by som o mesiac rodila,,ale co uz,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre