Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

bludicka1
1. dec 2006

ahojte kocky, evelyn ja ani neviem kedy som otehotnela. Potratili sme 14.9. a MS mi nikdy neprisla. Znova som tehotna, a ideme buduci tt na uzv. Nevieme v ktorom som tt, ale ved to zistime z uzv. Tak babenky je to na vas, hlavne treba byt optimista a lubit sa dalej.... a ono to pride, ked bude ten spravny cas 😉 good luck

loss
1. dec 2006

bludicka z celeho srdiecka graujujem a zelam krasne tehulkovanie bez problemov,pohladkaj malicke v brusku nech pekne rastie 😉

froschka
autor
1. dec 2006

bludicka gratulujem ja som presne taky isty pripad ako ty 😀

loss ajojky uz mam troska casu 😉

evelyin
1. dec 2006

Baby myslíte že 2 týždne po prípadnom otehotnení by mi to test ukázal?
Keď som pred nedávnom zistila že som v tom, test mi to jasne ukázal až po viac než týždňovom meškaní. Dovtedy to boli čiarky diskutabilné.

peggyyy
1. dec 2006

evelyn neviem...ja som si robila test az ked som bola v 8tt

froschka
autor
1. dec 2006

evelyin tiez si myslim ze este pockaj ja som si robila milion testov a stale nic neukazalo a potom az ked mrcha meskala 2tyz

peggyyy
1. dec 2006

evelyn o nic neprides ak si ho urobis neskor.....

froschka
autor
1. dec 2006

pegy noooo ale mne mohli vsetci hovorit ze pockaj no ja som bola nedockava a veru oplati sa radsej pockat ako stresovat 😀

peggyyy
1. dec 2006

ja som si stale myslela,ze to je normalne ze mi meskaju...ved by to nebolo po prvy krat...az na oslave narodenin mojej kolegyne som pila co sa dalo a povedala som si ze ak ich teraz nedostanem tak som tehotna.....a po tyzdni som si spravila test a boli na nom dve palicky

loss
1. dec 2006

froschka si tu? 🙂

froschka
autor
1. dec 2006

loss akosi sa miname nejsi na skype ale zachvilu dojde segra tak asi az neskor pokecame ale posli mi tie obrucky este na mail

loss
1. dec 2006

mas ich uz som ti ich poslala co nedosli?ak nie poslem na skype

peggyyy
1. dec 2006

tak ja idem na nakupy majte sa tu pekne ....papa.... 🙂 🙂 🙂

loss
1. dec 2006

peggyyy pa pa a nieco pekne si kup 🙂

keikei
2. dec 2006

ahoj bludička, gratulujem k babenku a držím palce,aby bolo všetko v poriadku. To som zvedavá, koľký týždeň tt to bude, daj vedieť. Smiem vedieť,koľko ti doktor radil počkať po potrate so snažilkovaním? Ja som potratila 14.11. mne dr povedal,že aby som počkala jeden cyklus, ale zdá sa mi to nekonečné čakanie, tiež by som najradšej do toho "vhupla", ale bojím sa. Tak zatiaľ čakám.
Zdravím aj ostatné babulky čo sú tu, ahojte! 😀

froschka
autor
2. dec 2006

keikei ajojky no ja myslim ze by si pockat mala ale aj mne odporucali jeden cyklus ale sa to vymklo z ruk a doteraz je vse ok takze co sa stane to sa stane a nemusis sa podla mna bat ak by si otehu teraz

keikei
2. dec 2006

ahoj froschka! no veď to je to,že na jednu stranu počkať, a na druhú stranu zas sa hovorí,že keď sa náhodou stane, tak sa vlastne nemám čoho báť. tak ako??? to je dilema 😀 keby mi aspoň mrcha prišla už čo najskôr 😠

froschka
autor
2. dec 2006

no ja som chcela pockat polroka a uzit si zimu pekne ale stalo sa xi xi a keby som bola opatrna mozno by som nikdy nemala dvojicky xi xi takze mne panbozko potrat vynahradil 😀

peggyyy
2. dec 2006

ahojte.....

froschka
autor
2. dec 2006

ahojky aky mame vykendik?ja som bola na prechadzke a veru mam dost xi ne ze by som leniva bola ale akosi polhodka staci 😀 a co je viac je uz nepohodlne diplomaticky povedane xi xi

peggyyy
2. dec 2006

vykendik je strasne ubehany uz od rana.....aj ja by som si dala prechadzku keby sa mi chcela 😀 😅

froschka
autor
2. dec 2006

no ja som sa premohla lebo vydrzat cely den dom s 3-rocnou nezbednicou je pohroma xi tak sa trochu vybehala vyskakala a teraz si mrmle v sprche s konikmi xi xi

peggyyy
2. dec 2006

🙂 🙂 🙂 ja som doteraz behala v kuchyni okolo sporaka....ani ta sprcha nie je zly napad

froschka
autor
2. dec 2006

o jej a co si vyvarala?my sme mali rychli obed hranolky v trube a vysmazane medajloniky bravcove...

peggyyy
2. dec 2006

manzel priniesol zo zabijacky pol prasata, tak som vytapala mast, robila oskvarky, piekla bocik.....robila chlebicky

froschka
autor
2. dec 2006

mnaaaaaaaaaaaaam chces ma zabit?xi ja milujem zabijacku mnaaaaaaamiiiii mnaaaaam a pockam si na nu az v januari ale bude super.

peggyyy
2. dec 2006

mam teraz pri PC tanier s oskvarkami a sem tam si dobnem...mnaaaaam.... 🙂

froschka
autor
2. dec 2006

ojojoooj ja milujem kapustnicu zabijackovu a pecienku juj asi sa do januara zblaznim xi xi a oskvarkova pomazanka pomoooooooooooooc zmenme radsej temu

peggyyy
2. dec 2006

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 o.k.....uz si pisala jeziskovi

peggyyy
2. dec 2006

ako sa citis s bruskom?....byva ti aj zle?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre