Môžem byť tehotná z prerušovanej súlože?

tinka1234567
9. apr 2019

12. deň cyklu som mala nechránený pohlavný styk, prerusovanu súlož.. Bolo to pred týždňom a teraz pociťujem nejaké divne pocity v podbrušku a mam citlivé bradavky.. Avšak ak by som aj bola tehotná, tak skoro by som asi žiadne príznaky nemala, alebo áno? A na test je ešte skoro takže mi ostáva len počkať.. Bábätko by sme už chceli ale momentálne by ma to moc nepotešilo keďže o mesiac mame naplánovanú dovolenku a caka ma 16 hodín v lietadle.. Ďalšia vec ze 2 dni po styku som absolvovala očkovanie kvôli dovolenke proti tetanu, hepatitíde A a týfusu, tak neviem ci by to nemohlo bábätku uškodiť.. Mate niektorá podobnú skúsenosť?

danielak84
10. máj 2019

@mamcotka dakujem,snazim sa😂,ale teraz vazne.Neplanovala som tolko deti.S byvalym mam jedneho syna,s terajsim mam styry deticky a aj ked niektore neboli planovane som stastna ze ich mam😍 a keby nam neumrela dcerka bola by som najstastnejsi clovek na svete.

renca206
6. jún 2019

Ahojte, som v riadnom šoku, práve som zistila, že som asi tehotná. 4 tehotenské testy boli jasne pozitívne. S prerušovaným sexom fungujeme vyše 15 rokov a vždy to fungovalo na 100%. Máme už spolu 2 dievčata (ale boli obe plánované) a teraz bude asi tretie. Ešte som to mužovi ani nepovedala, lebo ani neviem ako mu to mám povedať a za druhé ešte to musím rozdýchať aj ja. Naozaj sme neplánovali a je to veľký šok. Stále nechápem ako je to možné keď sme nešli naplno. A pritom keď sme chceli druhé nemohla som otehotnieť dlhé 3 roky a už som bola zúfala. Mám totiž cyklus aj 40-50 dní tak podľa mňa je to skôr zázrak. U lekárky som ešte síce nebola ale keď sa nad tým zamyslím mám všetky možné príznaky. Naliate a bolestivé prsia, mierne bolesti v podprušku, únavu, kríže ma začali bolieť, náladovosť a pred takými 3-4 týždňami pahltnú žravosť. Naposledy som mala mrchu koncom marca ale presne ani netuším kedy, keď mi to chodí vždy inak. Niekedy mám 28 dní a ďalši cyklus aj 50 dní, tak si to presne ani nepamatám...

mamcotka
6. jún 2019

@renca206 tak to považuj za zázrak .. ja ti gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre