Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

certica
6. dec 2006

no ved hej, tonci, ked mas take fajne predispozicie 😀

froschka
6. dec 2006

toni ty uz zakratko jujuuuuj 🙂 my si este brusina povlacime xi xi

peta28
6. dec 2006

diddi dakujem , to je asi 100 lekarov 100 nazorov, asi tam skocim tesne pred vianocami, aby som to mohla na vianoce oznamit aj rodinke 😀

froschka
6. dec 2006

vedvies ved sa ani nestane to ja len ze mam strielavu naladu a hladam priciny xi xi xi i iiii

zuzla2
6. dec 2006

baby ja sa dnes pridavam tiez k chorym ☹

vedvies
6. dec 2006

certica aj ty sa drzkaj 😉 , syncek poslucha?

vedvies
6. dec 2006

co je zuz?-ja nie som chora, ale vycerpana ☹

froschka
6. dec 2006

peta to by bolo naj z prekvapeni na vianoce 🙂 aj ja by som sla na tvojom mieste

zuzla ja uz pijem druhu kanvicu caju a je mi lepsie

certica
6. dec 2006

vv, no taky maly certisko 😀

zuzla2
6. dec 2006

ja neviem..dnes rano som sa zobudila a bum boli ma hrdlo, smrkam...tak som prelezala v posteli..poobede som k tomu este aj mala zvysenu teplotu 😠

certica
6. dec 2006

neblaznite, fakt su vo vzduchu nejake virusy 😝

vedvies
6. dec 2006

froschka ty sa mas - ja sa cajiku dockam az doma 😉 , kazdy vecer mi manzelik robi cajik, lebo ako pridem domov-lahnem na gauc a uz ma nikto nedostane ani len na WC - iba ak vedvieško malý 😀

zuzla2
6. dec 2006

certica zrejme ano..a to ani poriadne nikam nechodim 😖

peta28
6. dec 2006

froschka tiez to mam tak vymyslene.. hehe
a bolo by blbe nieco oznamit pokial mi to lakar nepotvrdi. stale si myslim ze tie ciarky tam vidim len ja. ked uz som to asi 150 x rano zopakovala muzovi ze su tam... tak sa ma opytal ci mi to ma nahrat na kazetu.. no romantik 😝

vedvies
6. dec 2006

ja mam tiez nadchu - bola som si kupit v lekarni morsky roztok ci co - ale moc to nepomaha
babenky a ake vyzivove doplnky uzivate? ja som si kupila Calibrum baby - je to pre 1.trimester

froschka
6. dec 2006

zuzla ja detto xi xi ale neboj to prejde ja uz 2x za tehu ale som si asi aj sama na vine mala by som sa aj poriadne obliekat

zuzla2
6. dec 2006

ja tiez uzivam calibrum babyplan, plus este navyse aj kyselinu listovu...

peta28
6. dec 2006

vedvies ja beriem kyselinu listovu , ale je to aj v calibrume

vedvies
6. dec 2006

peta to si na tom dobre, ja ked som test ukazala manzelovi, tak sa ma opytal? to co znamena? chudacik vobec netušil čaro //, hovorim mu, no dve palicky su tam a on zase: Co to znamena? nervoznel pomaly 😎 , myslela som, ze na mojich ociach je jasne vidiet, co to znamena 😀

tonicka
6. dec 2006

certi, no ved a keby som aj nemala rozhodla som sa, ze smojim dokim to bude super porod 😀

froschka
6. dec 2006

vedvies ja zacinam po kys listovej ELEVIT je to drahe jak....ale dobre

peta tak drzim palce a zober aj muza k doktorke nech sa nestane ze ani to ti verit nebude xi xi ale ne srandujemmmmmm

zuzla2
6. dec 2006

no a ja ked som dala mojmu test tak hned poxopil...este aj poznamenal,ze si myslel,ze si ten test urobim o den skor 😀

vedvies
6. dec 2006

ja som sa lekarnicky pytala, ci mam este uzivat kyselinu a povedala, ze staci ta co je v calibrume 😨 , kolko je doporucena davka?

froschka
6. dec 2006

inak ohladom kys listovej viete mi povedat aku gramaz beriete?ja mam tbl Folsan 5mg a beriem polovicku kazdy druhy den

peta28
6. dec 2006

froschka jasne, nech si pozrie co vyrobil, nie??? 😀

zuzla2
6. dec 2006

hmm..gramaz...to ti veru neviem...ale ja som sa pytala doktora a on mi povedal,ze ak beriem calibrum tak potom uz iba jednu tabletku kyseliny listovej (inac podla letaku by sa v tehotenstve mali brat 2)

peta28
6. dec 2006

Kyselina listova je 1mg a to by malo stacit na jeden den , v calibrume je tusim polovica

froschka
6. dec 2006

xi ja som bola s mojim tiez na vysetreni no a ked mi zistili ze mam dve mimi tak zial nebol so mnou a az tento utorok sme mali opat uzv a siel so mnou a skoro sa od stastia rozplakal ako sa tam malicky mrvili a trepotali a stikutku malo jedno 🙂 je to zazitok aj pre muza a hlavne ked srdiecko uz pumpuje

katrin
6. dec 2006

helou baby 🙂

froschka
6. dec 2006

ok tak mne to vychadza na 1.75mg denne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre