Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

madeleine
autor
7. dec 2006

myra, ja ti neviem, asi to mozne je... 😕

certica
7. dec 2006

a co bolo nakoniec na obed? 😕

vavka33
7. dec 2006

To si uz aj buvala?A kedy 😀 A aky kaloricky obed si si nakoniec dala?

ninocka
7. dec 2006

no nakoniec som si spravila karfiol na cibulke a vajicku

nevesta
7. dec 2006

Ja som sa chcela ist najest a normalne som sa nedostala, vsade tolko ludi, ze som objednala pizzu 🙄

verulka
7. dec 2006

no teda, uz aj alex je v porodnici 😕 myslime na vsetky a nech sa moc netrapia a tesia zo zdravych babatiek 🙂

vavka33
7. dec 2006

No tak to bol vyzivny obedik Ninus 😀

ninocka
7. dec 2006

vavka no otvorila som chladnicku a nejak mi dosiel chut na karfiol dlho som ho nemala

ninocka
7. dec 2006

tak alex sa veru poponahlala

vavka33
7. dec 2006

Veru,akosi sa tie prvorodicky ponahlaju a co my stare kusy???? 😀

ninocka
7. dec 2006

vavka vsimni ako to ide rychlo katrin bola tiez januar a aj alex no aby sme nesli aj my

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam17
7. dec 2006

myraya..tak to dufam ze neisy tehotna lebo aj ja ama taky problem zo zaludkama spinenim...len dufajme....

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninocka
7. dec 2006

to vazne aj po porode mozu byt take stavy

froschka
7. dec 2006

hmmm mne sa tiez zda ze sa deticky v poslednej dobe rodia akosi skoro inak vraj koli globalnemu oteplovaniu je aj zapricinena vyssia porodnost dvojciat a ze onedlho bude pripadat na 10 porodov 2 s dvojickami 🙂 🙂
to len tak ako postreh 🙂

ninocka
7. dec 2006

s tymi dvojickami mas uplnu pravdu

katrin
7. dec 2006

helou baby.. 🙂

certica
7. dec 2006

ahoj katrin 😉 . Spinkate?

katrin
7. dec 2006

deti spinkajú, mamina sa už vyspinkala 😀 boli sme dnes na očnom, tak ich to zmorilo a samozrejme aj mňa... rozmýšľam, čo na obed, nechce sa mi variť 😝

bubonic
7. dec 2006

dorotka mlieko sa nesmie zohrievať v mikrovlnke, pretože mikrovlnka nezohrieva rovnomerne a teda mohla by si sa opáliť. tak mi to bolo vysvetlené.

icha skús si dať do vyhľadávačaa Dr. Breštenský, ľahšie nájdeš ten telefón. Alex teda Michaela nie a nie presvedčiť. Hm, a čo jej "dvojčiatko" Tonička? ešte sa držíme?

certica
7. dec 2006

Pekne to mas zadelene 😎 Inak tiez dnes nevarim, az malemu ked sa zobudi. Ocka v poriadku?

katrin
7. dec 2006

certica, ale hlad je, len sa mi nechce... 😀 Očká v poriadku, len teraz musíme chodiť každý týždeň na kontrolu očného pozadia... 😝 kvôli tomu, že boli takí nedonosenci

certica
7. dec 2006

Nevadi, radsej nech je vsetko pod kontrolou, aspon sa trochu prevetrate 😀

diddi
7. dec 2006

do Hlohovca je cislo 033/7425754 alebo 033/7425937...je to dr.Breštansky Vladimir...600Sk...19-25tt

certica
7. dec 2006

Aj ked urcite su idealnejsie prechadzky, nez v cakarni u lekara.
katrin a chodite s nimi na Antolsku?

diddi
7. dec 2006

v BA je to na Zahradnickej ...02/50102900...3D stoji vraj 1500 a 4D..1800..je to pre 20-25tt

katrin
7. dec 2006

certica, nie je to také jednoduché... napríklad, ak by som nešla autom a nemala malých v autosedačkách, ale zobrala by som kočík, tak by som sa do výťahu nezmestila a na 3. posch ťahať kočík v poliklinike, tak to teda neviem... no logicky vymyslené.... 🙄

diddi
7. dec 2006

baby, mozem jest len tak "na posedenie" normalnu kyslu kapustu? nemoze sa nic stat pocas babätkovania?

certica
7. dec 2006

tak na dvojicky, pripadne viacpocetnejsie deturence sa vseobcne este akosi prilis nemysli, aspon u nas 😒 . Chodis s nimi sama? to si neviem predstavit 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre