Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

certica
15. dec 2006

zuz ma dievcatko, narodila sa v stredu 😀 . Alex zatial nic, zvykne diskutovat v decembrovkach 😀

jj2202
15. dec 2006

no super, gratulujem zuz. a mala cisarsky?

certica
15. dec 2006

tak to nevieme asi nikto 😕

dorotka
15. dec 2006

ahoj kocky 😉

jj2202
15. dec 2006

ahoj dorotka, ako sa mas?

madeleine
autor
15. dec 2006

jj, ano, nakoniec zuz rodila cisarskym... 😉

dorotka
15. dec 2006

ahoj jj mam sa fajn
made je nieco nove o alex? silvinka vcera pisala o alex ze ci ju prdedbehla? tak neviem ci to vyplyva zo zlych minulotyzdnovych info alebo uz je maly na svete

jj2202
15. dec 2006

dorotka tak to co si napisala vobec nechapem 😅
dufam ze su OK 😵

dorotka
15. dec 2006

no vies u alex bolo uz tolko poplachov ze z toho uz mozu byt famy ze porodila 😉 tak teraz neviem ci to je pravda alebo nie 😉

certica
15. dec 2006

dorotka, vcera o polnoci este kecala, tak snad nie. Ale dnes ma tusim poradnu a rada by uz zostat a oddelit

dorotka
15. dec 2006

no snad by sa niekomu ozvala 😉

jj2202
15. dec 2006

aj ja si myslim 😉

diddi
15. dec 2006

caute baby...dobre rano

jj2202
15. dec 2006

ahoj diddi, vcera som bola na poradni. uz ma pokazde vysetruje, krcok a tak. na vcerajsej poradni prvy krat citila kopanceky aj ona. ked som bola pre 3tyzdnami tak este necitila. 😀
ty si bola vcera?

diddi
15. dec 2006

ahoj jj, ja som bola v pondelok na poradni...tam ma zatial nevysetruje, len sme si pokecali a v stredu som bola na ultrazvuku - zatial mi robila vaginalny /snad posledny krat 🙂 / a na dalsiu poradnu idem az 5.1. tak mozno uz ma bude vysetrovat...lebo zatial mam pocit, ze nic sa nedeje

jj2202
15. dec 2006

diddi a boli tam ti medici?

diddi
15. dec 2006

🙂 nastastie na ultrazvuku neboli...ale su v ambulancii, ked je poradna...takze mna uz asi bude vysetrovat na dalsej poradni...to uz budem v 15+6
ako to u nej vyzera, vysetruje palpacne....co robi?

jj2202
15. dec 2006

diddi ano, skontroluje ti krcok. ved dojdi do budmeric tam ma len sestricku 😀

diddi
15. dec 2006

🙂 hm...to mam trosku od ruky...ja byvam v petrzalke...3min. od Antolskej

jj2202
15. dec 2006

no tak potom len povedat, ze si ich tam nezelas 😕
inak je to sila, ja by som sa urcite ozvala...

dorotka
15. dec 2006

no to som si az v nemocnici uvedomila coho som usetrena ked kolegynke z izby nabehli na ultrazvuk medici

jj2202
15. dec 2006

urcite to nie je prijemne, ked chces vidiet babatko a namiesto toho ho doktorka ukazuje medikom...teda tak si myslim ze to je....to by som fakt nechcela. 😕

funny
15. dec 2006

zdravim vas, neviete nahodou poradit? ak sa chcem nechat vysetrit (krvne testy) na slovensku u sukromneho lekara, zaujima ho moje poistenie, alebo je to vsetko vyuctovane priamo jemu? tie rocne poplatky za starostlivost (som citala v inej teme, ze sa plati cosi navyse) sa platia u kazdeho sukromnika? (zijem dlhodobo v zahranici a nie som poistena na slovensku, len privatne v pripade potreby). za odpovede vdaka.

jj2202
15. dec 2006

funny, to treba riesit s konkretnym lekarom. ja som platila 100sk za odber ked som isla inemu lekarovi....ale neviem. treba sa ich spytat.

dorotka
15. dec 2006

no moj lekar ma hlavne dva monitori jeden pre seba druhy pre mna 😀
ale v nemocnici som nic nevidela lebo bol uceny lekar ale boli tam len dvaja a ja som sa aspon viac pri tom vysvetlovani dozvedela 😉
a pri prvom usg mi lekarka len ukazala srdiecko a aby ma ukludnila asi si vsimla ako sa trasiem

lauretta
15. dec 2006

Dobré ránko 😀

jj2202
15. dec 2006

lauretta krasne fotecky 😵 😵 😵

funny
15. dec 2006

jj a vies poradit nejakeho sukromneho v ba?

jj2202
15. dec 2006

funny a co potrebujes, internistu vseobecneho alebo gynekologa?

lauretta
15. dec 2006

dakujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre