Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

certica
18. dec 2006

katrin, tusim su ti dvaja na teba, matko urcite,hmm? 😉

katrin
18. dec 2006

certica, ja neviem.. 😔 ale všetci tvrdia, že ich nezapriem... 😀

lucinka
18. dec 2006

katrin videla som ťa naživo a drobci sú celá maminka... 😉 sú to už veľkí chlopy... 😵

katrin
18. dec 2006

lucinka, no jasné.. 😵 ale aj tak sú ešte takí malí a drobučkí 😵 Miško je troška dlhší a väčší, Maťko je taký drobec.. hlavne sa ľúbi tak ako keby skrčiť do takého klbka a vtedy je veľký ako moja dlaň... 😀

lucinka
18. dec 2006

tak to máš teda dobrú dlanisko... 😀 neboj za pol roka z nich budú už riadny valibuci... 🙂

katrin
18. dec 2006

luci.. šak ja viem... 😵 nooo, idem sa najesť ja, potom idem dať jesť tým dvom hladošom 🙂 tak sa teda majte, pekný večer ešte

lucinka
18. dec 2006

aj ja už padám domenkov... tak sa maj pekne a pohladkaj drobčekov... 😵

petruska77
19. dec 2006

dnes je tu nejak pusto...

dorotka
19. dec 2006

no ono je tu pusto okdedy zuz odisla do nemocnice rodit

certica
19. dec 2006

no vazne je tu mrtvo uz davnejsie. toto je taka vseobecna temicka a kazdy akoby sa ukryl do tej svojej skupinovej 😕

petruska77
19. dec 2006

lenze aj v tej nasej skupinovej nik nie je... asi vsetci pecu, upratuju a zhanaju darceky...

certica
19. dec 2006

petrus, tak to je pruuser 😀 😀 . Zhanat darceky uz neodporucam, u nas aj v potentovanych potravinach na prave poludnie milion ludi 😲 😲

dorotka
19. dec 2006

petrus a ty nepecies?

petruska77
19. dec 2006

ja som az do piatka v praci, domov chodim okolo 18:30... napecene mam zatial len medovniky, este chcem aspon medvedie labky a vanilkove rozky, bordel mam doma ako v tanku, vobec nestiham upratovat a kupene ma zatial boxerky pre manzela a to je vsetko... slak ma ide trafit... vy uz ste baby hotove s tymito predvianocnymi zalezitostami?

dorotka
19. dec 2006

vies ze ti tu pracu zavidim 😉 lepsie ako lezat cele dni doma a ak neupraces tak sa nic nestane
ja mam kupene tiez len boxerky ale viac uz ani kupovat nebudem u nas doma sa darceky nekupuju a drahy povedal ze ich rodinu vybavi knihami

petruska77
19. dec 2006

dorotka, mne nevadi ze musim chodit do prace, len teraz by sa mi aspon jeden den volna zisiel... Chcela som vsetko porobit cez vikend, ale prisla nam necakane navsteva (manzelova sestra s priatelom) tak sa bolo treba starat o nich... Na matersku nastupujem az 12.1. ale neviem si predstavi co budem doma cele dni robit... hlavne ked nebudem mat pristup k netu 😒
Ja este chcem manzelovi kupit nejake pekne pohare na vino a zvysku rodiny este neviem... ale tiez to asi budem nakoniec riesit knihami...
Dorotka a ty co porabas? Nuda velka?
Ja zachvilu budem musiet odbehnut podpisat hypotekarne zmluvy, tak sa odmlcim...

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tonicka
19. dec 2006

Ninočka má synčeka. Filipko sa narodil o 11:30h, váži 2680g a meria 48cm 😀 😀 😀

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vavka33
19. dec 2006

Ale on je o mesiac skor narodeny,tak to je super vaha 😉

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz11
19. dec 2006

ahojte, sme doma 😀 neake nove tehule alebo mamule pribudli? 😵

cmulinko
19. dec 2006

Gratulujem zuzi.Mas nadhernu princeznu,ja som zatial pribudla ako tehulka a dufam,ze tento krat sa uz aj narodi.

ikke
19. dec 2006

cmulinko, gratulujem! 😵

zuz, zatial nie, ale uz sa na tom pracuje 😀 😅
(blizsie na strane 43, takmer na spodku 😎 )
a este raz gratulujem, a som rada, ze som uhadla 😎 😀

dorotka
19. dec 2006

aj ja gratulujem ninocke a myslim ze vzhladom na TP je to krasna vaha a prajem vela zdravicka
zuz ma gratulaciu v ip 😉

dorotka
19. dec 2006

cmulinko aj tebe blahozelam a ikke prajem mnoho zdaru

ikke
19. dec 2006

a ja tiez gratulujem ninocke, hlavne nech su zdravi 😵

dorotka, a snad nielen mne 😉

dorotka
19. dec 2006

no samozrejme aj emjee aj made a vsetkym ktore ste sa rozhodli ist na to 😉

zuz11
19. dec 2006

tak cmulinko drzime uz palce aj mi bosorky 😀
vsetkym dakujeme za gratulacie, sme radi ze uz mame po tom a aj ze to bolo aj sekciou lebo je super ze nemam ziaden problem zo zachodom a rana uz neboli 😵 dokonca dnes mi vztiahli uz aj stichy a som ready 😵 len malu akosi musim naucit jest 🤐

dorotka
19. dec 2006

zuzi nechce tahat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre