Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

peggyyy
5. dec 2006

jj2202 uvidis ako ti rychlo vybehne...neboj zacne rast a to az potom uvidis

zuzla2
5. dec 2006

jj ved ti je uz krasne vidno brusko... 😉

jj2202
5. dec 2006

boze dnes som uz vypila treti caj...mne to tak nechuti, no ale musim toho bacila nejak dostat z tela 😠

diddi
5. dec 2006

jj, tak ja uz nosim tehot.rifle...mne sa hadam cez noc brucho nafuklo a nejde splasnut 🙂
nevies, kedy to bude aj mne robit? tie stery, mna v podstate este nevysetrovala, len spravila usg a potom mi zobrali krv...to je vsetko od 14.11.
pegyyy, ja by som asi prisla za nim a normalne ho prefackala - i ked to nic nevyriesi

peggyyy
5. dec 2006

diddi uz si nepomozem...stalo sa ☹

jj2202
5. dec 2006

diddi mne robila tu kolposkopiu ci co to je aj ostatne nejak vtedy ked mi brala krv na toxo ... to ti este asi nerobila, to az v 12tt tusim.
no a krcok mi kontrolovala az teraz v 16tt ci nie je zmenseny a ci je uzavrety.

ja by som ho na pegynom mieste normalne udala...akoze nic to nevrati, ale aspon dobry pocit ze to nespravi dalsej mamicke 😔

diddi
5. dec 2006

a povedali ti kedy mozes opät cakat babätko?....kedy sa vam to stalo?

jj2202
5. dec 2006

ja mam vecer brucho take nafuknute a rano zase mensie...
ale tie kopance kocky, to je bomba 😵

peggyyy
5. dec 2006

potratila som 23.7.a od decembra mozme...Andel mi dal ultimatum do marca ak sa mi nepodari otehotniet mam dojst za nim

jj2202
5. dec 2006

ozaj kocky dnes sa chcem naparovat. ako dlho musim vydrzat pod uterakom? obavam sa ze odkvacnem rovno do tej vrelej slanej vody 😅 😀

peggyyy
5. dec 2006

jj2202, ze je to super 🙂

diddi
5. dec 2006

mne robila vsetky vstupne krvne testy...na HIV, toxoplazmu, Hb...vsetko mam nastastie negativne, az na to nestastne zelezo..a to vraj nie je ani normalne zelezo, ale nejaky S-Ferit, nejake serove zelezo, no a teraz neviem, ci mozem jest listovu zeleninu, salaty, ked mam podla chybnych testov zvysenu hladinu...ale podla dalsich troch lekarov, co som im tieto vysledky ukazala, som vraj anemicka...tak si mam vybrat...budem jest salaty a este zvysim zelezo, alebo ich jest nebudem a babätko vdaka mojej anemii moze byt chore...to je strasne s tymito lekarmi!!!

peggyyy
5. dec 2006

ozaj zeny len tak na okraj...mam dnes narodeninyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jj2202
5. dec 2006

diddi niznanska sa snazi prvy trimester nevysetrovat zo spodu, aspon tak som postrehla. ved uvidis. alebo sa opytaj.

pegy vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka a coskoro krasnucke babatko do bruska 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

diddi
5. dec 2006

fakt pegyyy?..tak vsetko len to naj ti prajem a hlavne nove babätko do bruska a korbela od neho co najdalej!

certica
5. dec 2006

Tak vseeetko NAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJ!!! 😀

peggyyy
5. dec 2006

jj2202 dakujeeeeem
a mna vysetrovali odspodu jedna radost 😒

diddi
5. dec 2006

mne robia len vaginalny ultrazvuk

jj2202
5. dec 2006

pegy, no to je na lekarovi, aj teraz v 16tt ma len velmi opatrne a jemnucko vysestrovala.
ked som bola na tej pohotovosti v 6tt tak ma ten debil..nejaky uhercik tusim tak dostlacal ze ma vsetko bolelo este 2 dni. normalne som to 1000x olutovala, ze som isla na antolsku na pohotovost a nie do TT 😔 😔 😔

peggyyy
5. dec 2006

aj aj som bola na Antolskej na pohotovosti, ked mi zacali tie bolesti

alexandra
5. dec 2006

Pegy vsetko najlepsie 😉
Mna tiez vysetrovali odspodu a bez problemov 😉

peggyyy
5. dec 2006

alex veeeeeeeeeeeeeeeelmi pekne dakujem.....

jj2202
5. dec 2006

diddi ultazvuk aj mne vaginalny ale to ti nic nestlaca.
alex ja akoze nepisem ze sa tym nieco moze stat, ja len ze niznanska sa mi zda ze caka az po prvom trimestri ak to samozrejme nie je nutne.

certica
5. dec 2006

alex a ty nemas takisto Niznansku? Sa mi zdalo...

peggyyy
5. dec 2006

zeny dakujem za gratulacie a priania 😀

alexandra
5. dec 2006

certica nie, ja mam Malovu, to je moja lekarska platonicka laska 😀

diddi
5. dec 2006

moze byt, lebo ona si najprv vypocula moje problemy a dotazy, potom presla vysladky krvi a hned obvolala hematologiu, aby zopakovali testy a este sa smiala, ze jej zhrdzaviem 🙂 z toho zeleza...a podla vsetkeho k nej budem chodit kazde 2 tyzdne, asi kvoli dvojickam - co je vlastne rizikove tehotenstvo...a asi len v pondelok, lebo vraj ma ambulanciu v Budmericiach, co mne nevyhovuje, tak chodim na jej ordinacne hodiny na Antolsku...ona tusim vedie rizikove tehotenstva

certica
5. dec 2006

alex, zas som o nieco mudrejsia 😀

jj2202
5. dec 2006

diddi aj byvam a chodim do budmeric 😀 . ja idem na poradnu 14. dojdi 😀 😀 😀

jj2202
5. dec 2006

diddi ona sa celkovo specializuje hlavne na tehotne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre