Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
15. okt 2007

veru ja podla sona som tiez len v 9tt
hoblinka tebe to vychadza dobre?

keikei
15. okt 2007

tehulky budem končiť, povinnosti volajú 😉
majte sa krásne, papá 🙂 🙂 🙂

h0blinka
15. okt 2007

mne to vychadza na den presne, ja som prsna ako hodinky aj mrchu som mala vzdy ako kukucky 😀 😀
lossik uz to bude ok, ja sa bojim do dnes ale to asi vsetky byvale misedky-tehule

loss
15. okt 2007

jasne
ja som mala tiez presnu ako hodinky a aj ovulku som mala vzorovu a podla nej a sona to je nachlp 🙂 prestne

veva1
16. okt 2007

ranecko 😵

46 😀

lucka0122
16. okt 2007

ahoj vevuska...ako sa mame?

veva1
16. okt 2007

ahoj luci. Uz bolo aj lepsie,v noci nespim koli trpnutiu ruk a uz ich citim aj cez den tak som z toho total na nervy a vsetci v okoli zo mna 😒
idem si teraz lahnut,mozno sa dam trochu dokopy.

ako sa mate vy luci? Mas aj nevolnosti?

lucka0122
16. okt 2007

no v sobotu mi bolo strasne v robote ma velmi pchalo cele brucho ani chodit sa mi nedalo tak ma poslali domov...teraz ma len sem tam pichne vlavo vpravo.....zvraciam iba niekedy len ked nieco nezapasuje..vo stvrtok ideme na kontrolu tak sa bojim ze co mi povie.....akurat mame 8tt+1den podla sona

keikei
16. okt 2007

ahojte tehulky 😉
ste tu niektorá? aspoň na chvíľku ...

emmaelzer
16. okt 2007

ahoj kei ja so tu na skok, ako sa mame, takze uz len 3 tyzde a babo bude tu...ako sa citis? nevies pohlavie?

lucka0122
16. okt 2007

ahojte aj ja som uz tu

lucka0122
16. okt 2007

kei ako sa citis?

keikei
16. okt 2007

ahoj babule, ste tu ešte?

emik, ty už asi nie, keď si bola len na skok...
no ja dúfam, že to ešte tie 3tt budú 🙂 cítim sa aj tak, aj tak. v noci sa mi už zle spí, ale cez deň sa dá 🙂 pohlavie nevieme 🙂 🙂 🙂

lucka, ja fajn a ty ako dnes?

keikei
16. okt 2007

emik ale aj ty už máš nádherných 30tt 😵 ty sa máš ako?

lucka0122
16. okt 2007

ja celkom fajn picha ma iba sem tam raz tam raz tam

loss
16. okt 2007

46 😵 uzastne 😵

emmaelzer
16. okt 2007

kei, dal by boh, ze by som uz bola tam, kde si ty....ja mam dost problematicke teho a uz sa neviem dockat kedy babo bude na svete...ani ja bohuzial neviem pohlavie, aj ked som sa nechcela dat prekvapit, ale dokt. mi nechel povedat...

loss, 46 dni do coho?

mamik
17. okt 2007

Ahojte babulky mamulky. Snažím sa vás čítať, ale to ani náhodou nestíham. Ako sa máte?

Emmka - tebe to nejako rýchlo zbehlo. A prečo máš problematiské teho? Ja už teraz viem, prečo si mi nechcela vyveštiť dievčatko. Lebo je to "chlapčisko jak bič", ako povedala moja lekárka 🙂 No čo už. Budeme mať piateho chlapca, takže basketbal už budeme môcť hrať. A snáď ďalšie bude dievča. Ja sa nedám odradiť 🙂 Aj keď môj manžel asi nebude nadšený, že to chcem ešte raz skúsiť... ale jasne som mu povedala, že kým nebudeme mať dcéru, tak budeme rodiť 🙂 Možno ma ten smiech prejde...

Loss - veľmi ma teší tvoje čísielko. Tak len nech pekne rastie..

Všetkým tehulkám prajem krásne tehoškovanie a rýchly a bezbolestný pôrod..

loss
17. okt 2007

emuska dnes len 45 dni ja pocitim prvy krat babo a vevuska svoje miminecko prvi krat bude drzat v naruci 😵
mamik dakujem verim ze bude rast

ivkaa1
17. okt 2007

ahojte bambulky 🙂

loss
17. okt 2007

cauky Ivka 😵

ivkaa1
17. okt 2007

ako sa mavate?

lucka0122
17. okt 2007

ahojte ako sa mate?vsetko v poriadku?

loss
17. okt 2007

ja fajn stale som unavena ale statna a co vy?

lucka0122
17. okt 2007

ahoj loss ako sa citis?ja celkom fajn dufam ze moje malicke je v poriadku konecne zajtra ideme na kontrolu tak sa bojim co nam povie doky ze ci je malicke v poriadku....

keikei
17. okt 2007

ahojte tehulky 😉

máte sa?

ahoj Ivka, ty si tu tuším nová, prvý krát ťa vidím, vitaj 😉

lucka0122
17. okt 2007

ahoj kei ako sa mas_

keikei
17. okt 2007

lucka, ja fajn 😉 dnes som bola na poradni, nič nové. za týždeň idem zas, tak uvidím či bude nejaká zmena.
a ty ako, pichá ťa stále, či už ani nie? zajtra ideš kedy, hneď ráno?

keikei
17. okt 2007

lucka, držím ti zajtra palce 😉 daj hneď vedieť ako si dopadla ...
papá tehulky, budem končiť 🙂

veva1
17. okt 2007

ahojky 😵
45 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre