Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

vedvies
20. okt 2007

emma ja nemam trojkolesovy - to som tam hodila link len kvoli farbe - mam 4-kolku - predne kolecka su blizsie k sebe a su otacave. Velmi dobre sa s nim manipuluje - najma medzi regalmi v obchodoch, ktore nemyslia na maminy s kocarmi-vyssie som dala spravny link 😉

emmaelzer
20. okt 2007

ten x lander je pekny kocik
kolko x za noc sa Ninka zobudi?

vedvies
20. okt 2007

emma ber radsej lahsi 😉

kika manzel mi povedal, ze mi mohol radsej za tie peniaze kupit staru skodovku, otvorit okienko a prevazat sa 😀 , ale z tych naj ktore som chytila do ruky bol najlacnejsi - vysiel nas komplet so vsetkym/prsiplast, sietka na hmyz, autosedacka, vanicka, sportak, taska, sietka na autosedacku/ 18 litrov po zlave, ale ja ho beriem tak trochu ako porodny darcek, kedze bol taky drahy

a predne kolesa sa daju zablokovat, aby sa neotacali - je to fajn hlavne ked sa ponahlam, ked chodim po schodoch, alebo idem dlho rovno 😎

vedvies
20. okt 2007

emma neuveris, ale ninka sa v noci nebudi, spinka od 20tej do 6tej 😎 mam doma proste poklad ... prvy mesiac sme vstavali 1x okolo 2hej

vedvies
20. okt 2007

a este po tej 6tej spinka hodku a pol

emmaelzer
20. okt 2007

vedvies, ved aj ja si myslim, ze najlahsi je najlepsie, presne preto aj ja nechcem 3 kolesovy.
Mna vyjde kocik okolo 22000 Sk, a ako vidim, neni to az take zle...

emmaelzer
20. okt 2007

vedvies, tak to som este fakt nepocula...tak to je fakt neuveritelna...

vedvies
20. okt 2007

hmmm ja to tvrdim od zaciatku, ze je po nas - my milujeme spanok 😀

vedvies
20. okt 2007

hmm tie kociky su brutal drahe, prvy ktory som chytila bol jane metrix za 25.000 - uzasny kocik, ale ta cena bola uz fakt vysoka, X.lander je velmi podobny a je super - som s nim uzasne spokojna.

kika potom ti dam pokocikovat, nech si vyskusas 😉

emmaelzer
20. okt 2007

Jane je velmi dobry kocik, moj muz ho chce, len koli tomu, ze ma rucnu brzdu...
len mne sa zas nepaci, ze je dost velky a vacsinou tie, ktore su pekne su 3-kolesove...

No ked bude nase babo po mojom muzovi, bude spat 24/7, ale ako sa mi tak zda, bude to kludne babo, pretoze nie je take divoke ani v brusku

vedvies
20. okt 2007

ninka bola tiez kludaska v brusku, musela som do nej stuchat, aby sa pohla a ja som mala istotu, ze je vsetko oki 🙂
ale myslim ze to je tym, ze som pocas tehu bola na rizikovom, teda ziadne stresy a uzivala som si jar i leto - hlavne tie 40°C teploty 😀

loss
20. okt 2007

caute ako sa mate?My tu mame sneh

emmaelzer
20. okt 2007

no vedvies, u mna je to podobne, babo je kludnucke, a ked kopka a chytim ho hned aj prestane, ako by si uz teraz vyzadoval pozornost (tiez ako baby ocko 😀 )
Az na ten stres, ktoreho som mala dost...
loss, tak vy uz riadne zimujete...u nas je krasne slniecko

veva1
21. okt 2007

ahoj,trosku to zanedbavam vcera 42.dnes krasnych 41 😵

keikei
21. okt 2007

ahoj tehulky 😉
prajem peknú nedeľu 🙂

keikei
21. okt 2007

aj tu sa lúčim, krásnu nedeľu ešte všetkým, papá 🙂 😀 😵

loss
21. okt 2007

41 veva super 🙂
tu je taka zima

veva1
22. okt 2007

40 😉

loss
22. okt 2007

cau vevi 😵 😵 😵
dnes je tu zase zima

veva1
22. okt 2007

este bude aj prihoruco losik. Mne uz za 40 dni 😀

loss
22. okt 2007

no to ano to si viem predstavit neboj ale potom sa budeme tesit 😵

emmaelzer
22. okt 2007

ahojte babenky, tak lossik, ako nevolnosti, uz by mali prestat. brusko uz vychadza?
veva, ty ako?

veva1
22. okt 2007

mam sa celkom faj,akurat mi nas drobec sedka na zaludku,tak mam problemy s jedenim a strasnu chut.No co uz aspon nepriberiem 😉

veva1
22. okt 2007

emus ja som taky egoista,ani sa nespytam ako sa mate vy? Som zvyknuta ze teraz ked som tehu tak sa vsetko kruti okolo mna 😅

loss
22. okt 2007

nevolnosti trvaju a brusko uz vychadza az moc 😀
a co ty Emuska vsetko Ok?

emmaelzer
22. okt 2007

ja mam podobne prob. stale som hladna, a ked vela jem, tak mam boli zaludok...
babo je stavle viac aktivnejsie, teraz mam prazdniny a potom uz nerobim kazdy den, takze zacneme trochu viac oddychovat...
loss, potom daj nejake foto do albumu

veva1
22. okt 2007

emus daj aj ty aktualne foto 😉 JA dam tento tyzden 😉

emmaelzer
22. okt 2007

dam dnes nejake,
tento tyzden kupujem kocik, a neviem sa rozhodnut, ci tento

http://www.groovystyle.co.uk/productpages/micra...

alebo

http://www.groovystyle.co.uk/productpages/icand...

veva1
22. okt 2007

ja som zatazena na ciernu a ta druha verzia sa mi paci ovela viac,dost sa podoba na moj Quinny. Aj z tej prvej ponuky by som brala cierny

emmaelzer
22. okt 2007

aj ja som chcela ten druhy, az kym som neviedela ten prvy, len prvy je lahsi, da sa zlozit jednou rukov, ten druhy je tazsi a moze byt ako 4-ka a aj ako 3-kolesovy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre