Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

veva1
29. nov 2007

a ja mam ist nepripravena? Lebo ja mam len sem tam pocit ako pred mrchou,max. 2x za den 😨

emmaelzer
29. nov 2007

veva pustia ma domov po prvom dni, takze dam hned tu vediet
emily, no ja uz mavam taketo kontrakcie uz fakt dost dlho, aspon 3 tyzdne, preto ma to velmi neprekvapuje, len vcera to uz bolo fakt intenzivne ako zvycajne.
ale uvidime, pripravena som, takze budem cakat, v kazdom pripade so sexom opatrne...(veva nie ty, ked chces aby Tomi isiel von...)

deina
29. nov 2007

Ahoj baby, neviete, co je s Tribitkou, ako sa ma? Dlho sa neukazala v marcovkach, naposledy sla do nemocnice na infuzie, tak dufam, ze je vporiadku.

emily3
29. nov 2007

veva to je v pohode...kamoska mala mat termin 7.11. a dva tyzdne pred tym jej dr vravel ze sa este nic nedeje ze to bude neskor...a mala sa narodila 1.11. 😀
to mas spravne pocity, tak vlastne nejak budu kontrakcie, stvrdne ti cele bruchu a budes mas pocit ze musis to vytlacit von...a kazda zena to preziva inac, takze sa neda predpovad ako dlho budes rodis 😅 ...drzim ti palceky a najkrajsi pocit je ked male babatko drzis na rukach a je po tom... 😀 . tak si uzivaj posledne dni hodiny..

emily3
29. nov 2007

emma ale sexik keksik 😀 urychluje porod...skusenosti
my sme sa pred kazdim porodom milovali a v noci sme potom utekali...vidis mali by sme poradit veve nech dlho necakaju 😀

veva1
29. nov 2007

deina tribitka je v nemocke a nemaju sa velmi dobre.Brusko jej stale velmi tvrdne,je skoro stale na infuzkach.No vsetci verime ze este par tt vydrzia 🙂

veva1
29. nov 2007

keksik bude v piatok vecer 😀
sme sa vcera s muzom smiali,ze sa ukaze cij je to synacik.Lebo ak to pride do soboty tak to moze poriadne zapit,ale ak neskor tak bude v robotke a ja na dalsi vikend doma a s pitky nic nebude. Tak sme zvedavi komu nas Tomasko viac nadrza 😀

deina
29. nov 2007

Vdaka. 🙂 Dufam, ze to este par tyzdnov vydrzia, ona aj mala su bojovnici.

veva1
29. nov 2007

veru bojuju cele tehu ,tak musia uz aj k uspesnemu koncu.Hlavne ze ju drzia pod kontrolou a keby nieco tak uz urcite dokazu zachranit aj malu princeznu 😵

emily3
29. nov 2007

veva moj muz si este vybera kedy sa ma narodit 😀 , ale teraz ani neviem ci by bolo dobre skor alebo neskor...vychadza nam to akurat cez sviatky...vianoce,silvester traja krali... 😅 uvidime

emmaelzer
29. nov 2007

emily tak to je naozaj pravda, ja tomu 10% verim, sex=kontrakcie
Takze veva, ked chces aby si aj mlady oslavil synatora, chodte na vec.. 😉

veva1
29. nov 2007

ono by bolo najkrajsie 1.1.2008 ako prve deculo na slovensku 😀

mm1
29. nov 2007

tak sa narodili dievčatká minulý rok mojim dvom kamarátkam... presne 1.1.2007 ale neboli prvými na Slovensku. 🙂

veva1
29. nov 2007

baby a ako sa to robi? U nas nic nebolo uz 6 mes. 😨

keikei
29. nov 2007

ahojte tehulky 😉

som tu len na miniskok, čo nové?

vevulka, aj keď sa tu neukazujem, ale vždy aspoň nakuknem, či si ešte tu 😵
takže si 😀 no nič sa nedeje????? ako to vidíš? budeš ešte novembrovka, či až decembrovka? 😉

emmaelzer
29. nov 2007

vava, tak to neverim, ze 6 mesiacov nic...

kei, ako si uzivas baby?

mm ty ako, kontrakcie uz zacinaju?

mm1
29. nov 2007

emma: uz niekedy áno....
a mimochodom, ani ja uz neviem ako sa to robí...... 🙂 😲

veva1
29. nov 2007

ahoj kei,verim ze decembrovka 😵

emus naozaj,vies ze muzik mal problemy a doki mu zakazal a teraz by sa aj dalo,ale nejako mam respekt pred hybajucim sa velkym bruskom.Ono je to asi trosku ine ked sa milujete priebezne pocas celeho tehu,ako ked mate takto zrazu s takym velkym brusinom ☹

emmaelzer
29. nov 2007

baby, je to jednoduche, ked uz neviete ako sa to robi, opytajte sa svojej polovicky, on vam to urcite z radostou vysvetli, dokonca aj nazorne ukaze....som si ista, ze oni to nezabudli 😀 😝

keikei
29. nov 2007

ahoj emik, tak ty už máš parádne čísielko 😵 sa teším, že čoskoro budeš aj ty mamina 😵 😵 😵
s babulkami si to užívam naplno...niekedy neviem kde mi hlava stojí 😝

emily3
29. nov 2007

veva to musite sami 😀 , objednajte si super veceru, potom si dajte penovy kupel a venujte sa jeden druhemu a sup na vec..za dve hodky utekate do porodnice 😀 ( vyskusala som funguje to 😀 )

ahoj keike mamina...takze natalkine prve vianoce sa blizia 😀

veva1
29. nov 2007

a poloha? ci na to prideme sami? Nie ze mu ublizim ked sa na neho vyskriabem 😀

emmaelzer
29. nov 2007

veva, inak to chapem, my to uz tiez nerobime tak casto, je to uz tazsie s tym brusiskom, a tak isto muz sa uz viac boji, ze sa nieco moze stat...

kei, uz sa to fakt krati... Inak pridaj nejake nove foto ked mas

keikei
29. nov 2007

vevik, no som zvedavá kam budeš patriť 😉 ale veď to je jedno, hlavne aby bolo všetko ako má, bez komplikácií a tomáško bol zdravučký 😲
keby som ťa tu už nestihla, lebo chodím poredšie, tak vevulka držím ti moc,moc silno palce 😉 tak sa drž a daj hneď vedieť, budem sem aspoň nakúkať 🙂

tehulky už aj musím ísť, robotka čaká a aj princezničky sa mi už zobudia za chvíľu, tak papá, majte sa tu krásne 🙂 😉 😵

emily3
29. nov 2007

mozem vam povedat, ked som bola prvy krat teho tak som mala kazdy den chut skakat na manzela...ale teraz zase opak...tak je to tak sporadicky..a este je to "romanticke" ked spime v jednej izbe s detmi, ony na posteli a my na zemi na madracoch a hned za stenou spia moji rodicia...takze uplne super podmienky na intimitu 😅
uz sa nam parkrat stalo...teda sa stavalo dost casto ked deti spali s nami v izbe ze v najlepsom sa zobudili...
alebo prisli knam potichu a mon ma chytila za nihu...myslela som ze zinfarktujem...

a na druhy den mi dcera vravi " mami podme robit to co ti robi ocko" a sadla si na mna .... 😅 😅

veva1
29. nov 2007

pa keik a dakujem. Veru je uplne jedno kedy sa narodi,len nech to uz je 😀
pekny dnik s princeznami ti prajem 😵

veva1
29. nov 2007

joj emily 😨 😨 😨 😨 neprijemne.Este nech to niekedy ukaze v skolke 😀

emmaelzer
29. nov 2007

emily, tak to som sa teraz tak nasmiala.... 😀 😀 , to fakt nie su velmi dobre podmienky na intimitu...

veva, neboj urcite to drahy prezijes, ked na neho aj vylezies, ale najpohodlnejsia poloho pre oboch je od zadu. Tak ma aj maly dost priestoru , aby sa trochu pomrvil, ked si nevie najst polohu, a je to dobra gymnastika pre teba ked trochu zahybes panvou....takze cela rodinka je spokojna.... 😉

emily3
29. nov 2007

lucim sa mamulky povinnosti voooolaaaajuuuu
veva drzim palceky 😉

veva1
29. nov 2007

emus ta posledna veta bola krasna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre