Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
1. dec 2007

cauky Tinka tak ako sa mate uz *NInka tak neplacka?
vevuska dufam ze si uz isla 😵

svetluska.p
1. dec 2007

takze jedno na rano:
ABRAKADABRA,
CARUJE SVETLUSKA,
NECH MA DNES VEVUSKA,
NA SVETE TOMASKA !!!!

v tomto pripade velke pismenka neznamenaju nahnevane kricanie (pre adminov) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

loss
1. dec 2007

krasne si jej to vycarovala 😵
isto maly Tomasko sa dnes narodi,vevus drz sa myslime na teba 😵

svetluska.p
1. dec 2007

no prave mi vevuska pisala, ze podnikla vcera vsetky kroky a vysledok je ten, ze sedi cela s muzom pri ranajkach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . ziadne naznaky. uvidite, maly sa narodi, ako som predpokladala.... 😀 .niekedy okolo mikulasa...

loss
1. dec 2007

tak vevus neva este to s nami vydrz 🙂

vilkakatka
1. dec 2007

Ahojte Babulky 😉

Takze Tomaskovi sa nechce von do tej zimy 😅 ... asi je lepsie v teplucku v maminom brusku 😵

Ja si uz akoze 2 dni uzivam volna 😕 (vcera cely den na nakupoch, potom upratovanie), no a dnes v tom upratovani asi pokracujem 😝
Kto mi chce prist pomoct??? 😀

veva1
1. dec 2007

ahojte tak este stale z domu 😀 ,ja uz budem asi tehoska navzdy 😀

svetluska.p
1. dec 2007

ahooj veviiik

keikei
1. dec 2007

vevik, tak ty si ešte tu? tomu tomáškovi sa teda veľmi páči v tvojom brušku 🙂 ale deň ešte neskončil 😀 a na poradni ti čo povedali, že ako to vyzerá, na kedy? 😉

keikei
1. dec 2007

a samozrejme zdravím ostatné tehulky aj svetlušku 😉 😉 😉

cucuska
autor
1. dec 2007

ahojte babule. aspon na chvilku vsetky vas i ked zo spitala ale predsa pozdravujem

emily3
1. dec 2007

ahojte mamulky 😀
tak pripravte sa na rodicostvo a penvne nervy...prisla som domov zo skloy a moj synator mal rozbitu hlavu a fest. tak sme z muzom utekali s nim na pohotovost, nastastie tam nebolo vela ludi, ma "iba" 5-6 stehov,,,moj maly hrdina, chvilu reval ked mu pichla injekciu, ale zvladol to...prisli sme domov a uz sa zase natiahol spadol vedla stolicky, myslela som ze sa tam zase vratime 😠

veva1
1. dec 2007

emila ale ste mali rusno 😅 no hlavne ze nic vaznejsie ak ked vidiet dieta s rozbitou hlavou nie je vobec prijemny pocit 😔

emily3
1. dec 2007

ahoj veva...no Marek si to pre velky uspech zopakoval, smykol sa a hlavou trafil roh postele, teraz to ma rozbite aj zo zadu...asi tak na jeden steh...ale to som uz neutekala na pohotovost, dufam ze to nebude az tak zle. no dnes ma zly den.

veva1
1. dec 2007

tak ho uz teraz nepustite z ruk,lebo dva krat skoro tri krat si za den rozbit hlavu,sa nepodari kazdemu.Pekne pusti nejaku rozpravocku v tv,nech sa uz ani nepohne 😉

emily3
1. dec 2007

veva keby to bolo take jednoduche, jeho noc nezastavi..... 😅

veva1
1. dec 2007

tak navar nejaky makovy vyvar 😀

emily3
1. dec 2007

nic - noc...tie moje preklepy
inac kamoska tiez mala termin vo stvrtok a nic, ale povodny ermin ma 2.12. tak uvidime. deti uz dali babke...aby to nemali take rusne 😀
tak sa vevi drzkaj a pride to vpravy cas... 😀

veva1
1. dec 2007

dnes je ten pravy cas 😀 dakujem 😉

simsonek
1. dec 2007

Čaute žienky, poslušne sa hlásim z nemocnice 🙂 . Všetko je OK už nekrvácame a už len rastieme. Mužíček umyl riad a teraz vysáva a umýva dlážku 😅 . To je pohlad. Troška mi je ho lúto ale lekár povedal že si to mám užívať 😀 tak musím poslúchať a úžívam si to. Som tak rada že to takto dopadlo 😀 😀 😀

loss
1. dec 2007

simsonek super sprava
vevus tak ako mozno je toto tvoj posledny vikend s Tomaskom v brusku 😵

veva1
2. dec 2007

ahojte
dnes -1 😀 😀 😀
losik uz citis? ci cakas kym porodim?

simsonek to je super,velmi sa s tebou tesim 😵

simsonek
2. dec 2007

veva držím palečky 😅 .Potom napíš ako si to prežívala. 😅

evitkamalicka
2. dec 2007

kocky, myslite ze v CALIBRUM BABYPLAN je dost kyseliny listovej alebo by som ju mala uzivat este zvlast k tomu?

simsonek
2. dec 2007

No to by som aj ja rada vedela. 🙂 Ja pre istotu ešte jem viacej zeleninky a ovocia a čítala som že kyseliny listovej sa nedá predávkovať.

emmaelzer
2. dec 2007

veva myslim na teba, ako vidim, zas mame 2 nove decembrovcata a zas sa len prebiehaju vianocne baba...takze ti drzim palce a nech uz ide Tomasko von (nezabudni vela sexu) 😝

veva1
2. dec 2007

musim bezat k svokrovcom na obed,tak len rychlo emus ja uz neverim na ziadne urychlovaky,tak tomu nechavam volny priebeh.Sak raz Tomasko musi prist.Najlepsie hned dnes 😀 Som ti vravela ze este mozeme rodit aj naraz 😉

loss
2. dec 2007

vevus jasne ze cakam na teba dohodli sme sa spolu,tak spolu 😉

emmaelzer
2. dec 2007

vevus tak to fakt ti neprajem aby si prenasala tak dlho....

veva1
3. dec 2007

-2 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre