Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emmaelzer
3. dec 2007

vevus a citis nejake priznaky , ze uz to bude coskoro?
Ja uz mavam skoro kazdy den kontrakcie a boli ma cela panvova cast tela..akoby som uz citila ako sa otvaram...

loss citis uz pohyby?

evitka v calibru mami je vsetko co potrebujes, takze nemusis brat navyse kys. list.

loss
3. dec 2007

vevus ani ja nic ☹
emmus este nie ☹ snad do Vianoc dufam

veva1
3. dec 2007

emus-necitim ziadne priznaky.Ta panvova kost boli aj mna nejake tri tt az tak ze sa mi niekedy neda ani chodit a ani po leziacky prehodit noha cez nohu.

lossik ja som si vzdy v absolutnom vegete lahla na chrbat,vystrela nohy,aby bolo brusino viac napate a sustredila sa na brusko.Zhlboka dychala a po nejakom case sa vzdy pohlo.Cakaj nieco jemne,nejake stuchnutie zvnutra.Aspon ja osobne som citila bublinky az neskor.Zo zaciatko akoby ta niekto uplne jemnulinko drgol a po chvili zasa tak rozlisis ci to nie su creva 😉

emmaelzer
3. dec 2007

veva, no to uz coskoro pride, snaz sa chodit trochu na prechadzky
loss ja som tak isto zacala citit babo ako veva

keikei
3. dec 2007

ahoj tehulky 😉

vevik 😨 tak ty ešte stále nič? úplne som bola v tom, že už si len prečítam miery tomáška 😀

lossik, ešte nemusíš cítiť pohyby, na prvé tehu je to dosť skoro. ja by som čakala asi okolo 19-20tt. to máš za chvíľku 😉 😉 😉

emik a ty ako?

emmaelzer
3. dec 2007

ahoj kei, my sme v poriadku, aj ked kazdym dnom sme vacsi a uz nas boli cele telo...tak len hadam, ze pride babo aspon o tyzden skorej. Uz mavam dost caste kontrakcie...

emily3
3. dec 2007

ahojte mamulky cakatelky...uz som si robila plany na tyzden, ze sa konecne zacnem venovat sama sebe..priprava na porod, na babatko a tak..ale moj milovany syncek si rozbil hlavicku tak ho mam zase doma 🙄 ,

emmaelzer
3. dec 2007

emily ja ta obdivujem, byt tehotna s 2 detmi...ja som tak rozmaznana, ze sa len lutujem a pozorujem a venujem sa sama sebe, chcem aby ma vsetci obskakovali a neviem si predstavit, ze by som mala este sa starat o dieta...
dufam, ze sa to zmeni, keby som sa rozhodla mat druhe....

svetluska.p
3. dec 2007

ahpj baby, ako sa mate?

emily3
3. dec 2007

emm...neztiham sa sledovat, ci sa mi chce alebo nechce musim fungovat a niekedy je to fakt odrzku.
idem dat spat Mareka, uz mal davno spat a uz nevie co sebeou...papa

emmaelzer
3. dec 2007

pa emily , drz sa

mm1
3. dec 2007

ahoj Anet 🙂

emmaelzer
3. dec 2007

MM ako sa mi mas?

mm1
3. dec 2007

no docela dobre.... v pondelok idem znova do poradne, tak uz sa tesim... a drobcek kopka kopka.... 🙂 a ty???? ako sa máte????? ešte stále je v brušku prekvapko?

lucka0122
3. dec 2007

ahojte maminky,,,vevus este stale nic?tomaskovi sa nechce ist na svet?uz nech je von uz chcem vidiet fotku....my ideme 6.12 na kontrolu aj na tie testy..tak drzte palceky

loss
3. dec 2007

lucka my uz sme boli dufam ze budu OK a aj tebe drzim palce 😵

lucka0122
3. dec 2007

diky lossik uz sa tesim....

loss
3. dec 2007

Luci vo stvrtok cakam na nove foto a dobre spravy 🙂

lucka0122
3. dec 2007

jasne ale len vecer lebo do 21.00 robim...a mam novu foto kukla si?

loss
3. dec 2007

jasne ze kukla uz ma dobiehas s bruskom 😉

loss
3. dec 2007

inak ja som vlozila kocik kuk nan dufam ze sa vam paci 🙂

veva1
3. dec 2007

losik kocik je pekny,taky si kupila suseda co mi predala tento moj,ale v ciernom a s takou podlozkou akej farby je tvoj.Ak budes mat chlapca mozes zobrat cierny s modrou,alebo zelenou podlozkou 😉
lucul brusino uz riadne vyduva,teraz to uz pojde.
to moje by uz ale mohlo splasnut,aj ked ho velmi lubim 🙂

veva1
4. dec 2007

ranko
- 3 😀

loss
4. dec 2007

takze mile moje mame v brusku 200g a 17centimetrovu slecnu 😵

emily3
4. dec 2007

ahojte mamulky, nemohla som ist na konika neslo mi to 😠
cele doobedie som stravila na kramaroch...akoze priprava na porod a bola som sa prihlasit do poradne tam, lebo tam chcem rodit.
uz sa mi to krati, a uz som si chcela konecne vychutnat aspon posledny mesiac, ale nestiham...mame toho tolko a ja nevlaaadzem.
moj synator sa dostava do dalsieho levelu a zistil ze uz nemusi posluchat mamu, ale ze si moze robit po svojom...takze teraz nastupuje tvrda vychova...musim ho vzdy nejak spacifikovat, lebo by som ho nezvladala...exper jeden, este Mon uz je vacsia a rozumnejsia...

veva ako stale 2 v1? kamosku som dnes stretla v poradni mala termin 2.12 a tiez je 2 v1, Mikulas to isti 😀

emmaelzer
5. dec 2007

lossik gratulujem k babe

inak dobra sprava, veva je v nemocnici ako som sa docitala v decembrovkach.
Tak jej drzme palce a myslime na nu

mm1
5. dec 2007

babule na Vevku to prišlo... dnes rodíííííííííííííííííííííííííííí 🙂

vilkakatka
5. dec 2007

Ahojte Babulky 😉

Vevus, drzime palceky 😵 😵 😵

Ahoj Emmka, ty sa este nechystas? 😉
Lossik, takze dalsia princezna 😵

emily3
5. dec 2007

ahojte svetluska to pisala v missedkach...ze sa rodi tomasko 😀 hura...tak drzime palce a dychame spolu s vevou 😀 😀

emily3
5. dec 2007

ahojte tak tomasko uz je na svete velky valibuk 54 cm a 3700g...hura 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre