Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

neroriso
17. dec 2007

kei este tu ostava na chvilu emily 🙂 ale ja tu tiez nebudem dlho...

keikei
17. dec 2007

emily, to som rada 😵
my po starom, máme dlhé noci s Natálkou ☹ soplíky konečne ustúpili, aj Tatianke kašeľ 🙂 a zajtra ideme na nožičky prvý krát, som zvedavá ako dopadneme...
emily, ty si dávaš teda načas, že ešte len sa chystáš na detské vecičky 😀 ale veď asi máš všetko doma po Marekovi, či budeš aj niečo nové kupovať?
a už ste v novom ? sa tešíte, pravda? niet nad to, byť sami.... tak nech sa vám dobrúčko býva 😉

emily3
17. dec 2007

kei ako princezne?
svagrina bola u nas s malym ma dva mesiace tak super vrestal ze som rada ze ten nas je este ticho 😀 , ale uz sa nanho tesim...uz sa mi zacina snivat o porode, konecne. sice sa mi snivalo ze sa narodil malicky a mna potom poslali domov a jeho si nechali...ale dufam ze to bude dobre.
maôy cvici, vytlaca sa ...zajtra idem do poradne a dufam ze mi povie nieco viac ako dobry den a pridte o tyzden dovi...

neroriso
17. dec 2007

ja vas opustam pomaly....majte sa pekny zbytok vecera

emily3
17. dec 2007

kei mam nejake veci ale este netusim ani kde su a spolieham sa na to ze segra ma male babo a aj svagrina a ze mi poslu...

emily3
17. dec 2007

ahojko nero a drzte sa 😀

keikei
17. dec 2007

emily, princezné sú zlatučké, Natálka spinká, boli sme na prechádzke a ešte dospáva. vonku sa jej vždy dobre spí 🙂 a Tatianka zas len čaká, kedy sa konečne zobudí 😀 a chystám sa piecť medovníčky aj s Tatiankou, tak budeme mať veselo 😵 😵 😵
no som zvedavá, či ti Miško počká do nového roku 😵 prvé dve deti si mala na termín?
ja som mala obidve babulky skôr, Tatianku o 17 dní a Natálku o 11 😀

keikei
17. dec 2007

ahoj neroriso a opatruj bruško 😉

emily, to je super, keď máš po kom dostať vecičky. poznám, aj ja som tak mala kopec vecí 😵

emily3
17. dec 2007

monika bola presne na termin a marek bol o 9 dni skor ...tak uvidime...ale nieco mi stale hovorilo ze budeme mat vianocny darcek 😅
inac je to super..Monika mi hovori aby som bola cez vianoce doma, segra chce aby sa maly narodil az po vianociach (lebo mi ma vratit autosedacku) a svagrina chce aby sa narodil 27.12, lebo 29. odchadza do irska..tak to je uplne super ako si iny ludia vyberaju termin narodenia mojho babatko...ja chcem aby bol 2008 tak uvidime kedy pride 😀 😀 😀

keikei
17. dec 2007

emily a čo emik, nejako sa tu neukazuje...neni už v pôrodnici náhodou? 🙂

emily3
17. dec 2007

neviem , nemam pristup na net len tak sporadicky...nevidela som ju..mozno uz je to tu 😀

keikei
17. dec 2007

no ako vianočný darček by to bolo super 😵 ale veď to je jedno, no nie? aj tak to už máš za pár 😉

emily3
17. dec 2007

kei vlastne je to jedine co mam pre muza, nemam pre neho ziadny darcek 😅 a nic mam nenapada...

keikei
17. dec 2007

emily aj keď jediné, ale určite to najkrajšie 😵 a deti sa tešia? ako reagujú na budúceho nového člena rodinky? 😲

keikei
17. dec 2007

emily, tuším si niekam odišla... idem aj ja, robiť tie medovníčky 😵
tak papa 😉

emily3
17. dec 2007

deti sa tesia.Monika to uz lepsie chape a uz sa aj zmierila s tym ze to bude bracek 😀 , Marekovi to este asi velmi nedochadza, ale rozpravame sa o babatku, hladkaju brusko a pretlacaju sa s nim a rozpravaju. a uz ho volaju po mene...uvidime ked ho donesieme domov. Monika sa ma pytala ze kde budem rodit a kolko tam budeme a kedy prideme domov. a uz prva sexualna vychova, lebo ma otazky ako sa babatko dostalo do bruska a chce to vediet presne a ako sa dostane von...tak mame take zenske reci 😀 , samozrejme ze vramci jej chapania a nie ako ponukaju knizky nazorne a pod...

emily3
17. dec 2007

lucim sa kei ideme domov, este vecerny kolotoc a zajtra mam este skusku a este som to nevidela...dufam ze mi to da, na znamke mi nezalezi len nech ju mam za sebou...potom ma cakaju este 3, ale to az koncom januara a vo februari , dufam ze to zvladnem...v najhorsom pridem s malym tam a budem ho zduchat aby reval 😅

loss
17. dec 2007

ahoj emily 🙂

emily3
18. dec 2007

ahojte mamulky ako sa mate? este stale 2v1
idem do poradne teraz a potom na skusku. a potom konecne sa budem moc venovat nasej domacnosti..dufam ze do vianoc to stihneme upratat aspon ako tak. manzel robi po robote si navalil este nejake brigady a doma nam to stoji... 🙄

janninka
18. dec 2007

ahojte tehulky, ste tu?

emily3
18. dec 2007

ahojte mamulky....mam za sebou narocny den. bola som v poradni, dr. si daval nacas. no oznamil mi ze uz sa zacinam otvarat a ak sa nic neudeje tak po sviatkoch mam prist na kontrolu. tak uvidime, este budeme mat naozaj vianocne babatko...na stedry den si urobime veceru, rozbalime darceky a pobezime s manzelom do porodnice pre ten najvacsi darcek 😀 , uvidime.
uz musim naozxaj pripravit veci pre babatko ...

loss
18. dec 2007

ahoj emily teda to by bolo vianocne babo no to som velmi zvedava 😵

sloniiicek
19. dec 2007

jaj inak emily. gratulujem k otvaraniu. takze sa narodi mozno o nieco skor. 😀 a mozno pod stromcekom. 😀 svagrina ma termin 8.1. a tej zas povedali, ze sa este vobec neotvara a vyzera to az na toho 8.1. 😀

loss
19. dec 2007

slonik to my si este pockame 🙂 do 38tt

lucka0122
19. dec 2007

ahojte ako je s vevuskou?a malym tomaskom?

loss
19. dec 2007

snad dobre neviem 🙂

veva1
20. dec 2007

ahojte,mame sa fajn.Mame lepsie a slabsie dni.Niekedy si riadne spolu poplaceme,ked neviem preco placka.Vzdy je to ohladom kojenia.Raz mu nejde mliecko ,potom ho mam vela a strieka mu,tak sa jeduje a odmieta bradavku a tak ...
Inac je to dobrucky anjelik,kakame pri kazdom prebalovani,dam dole plienku a kaka o dusu.Vela krat je zakakane vsetko okolo 😀
boli ste zvedave na porod: podla mna nic strasne,no tie kontrakcie nieco hrozne nekonecne,ale clovek rychlo zabuda.Samotny porod malina ani som nevedela kedy bubko vysiel,iba ked som pocula plac 🙂 A co prislo potom to sa neda opisat,to musite zazit 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
troska mi to pokazilo ze sa mi placenta neodrodila a ked ju tahali tak sa potrhala tak ma museli este hned aj kyretovat a bez narkozy,no to uz bol bubak na svete tak mi bolo total jedno co so mnou robia.
buduce maminky riadne sa pripravte aj ked to asi velmi nejde,ked pridu bubaci na svet zacina byt zivot uplne o niecom inom. A este zo zaciatku je to maximalny chaos a beh,aspon u mna.Ale uz si zvykame,neplacem zakazdym ked spusti on,nerobim za vsetko paniku 🙂
No bubo sa budi tak koncim,pa

emily3
21. dec 2007

ahojte mamulky, ako sa mate? zatial som 2v1 😀
byt mame hore nohami, prezivame manzelsku krizu, hadame sa kvoli blbostiam ( ja chcem skrine tam, on tam a podom) prekracujeme krabice a nie a nie to nejak ulozit.
takzku do porodnice mam skoro zbalenu, vcera som sa konecne dostala k detskym veciam, mam vypranu prvu davku, tak dufam ze prezijeme pokojne vianoce

loss
21. dec 2007

vevus tak len sa pekne muckajte a muckajte 😉
emily neboj vsetko dobre dopadne a malicky cez Vianoce v brusku pocka a potom pojdete rodit 🙂

emmaelzer
21. dec 2007

ahojte babulky, ja sa tiez este hlasim 2-1. Uz som si sice myslela, ze babo pride vo stvrtok, mala som kontrkcie od polnoci, do poobedia ale prestalo to....dost som sa natrapila, ale uz fakt dufam, ze to coskoro pride a bude to rychle.
Dnes mi pride mamina, tak nebudem mat vela casu na pokec, ale urcite dam vediet ked pride male na svet. Zatial vam drzim palce a vesele sviatky prajem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre