Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

stankatt
5. apr 2008

Ja som tiez brala utrogestan, aj ked som potom... A pri tomto tehotenstve mi ho na prve mesiace dal pre istotu tiez..

loss
5. apr 2008

ascorutin je proti krvacaniu

bianca
5. apr 2008

presne tak.Posiluje to krvne steny,ale najlepsie na tom je ze sa podla letacku nema brat v tehotenstve...
Ja osobne i myslim,ze tie moje krvacania su len naznaky menstruacie,lebo teraz to bolo skoro presne ako 1.x

duracelko
5. apr 2008

bianca - ty sa naozaj tak volas?? krasne meno - aj ja som vybrala pre nase dievcatko toto meno. .. strasne sa mi paci...ale asi sa bude pisat s K "Bianka"

bianca
5. apr 2008

duracelko :nie nevolam,ale strasne som toto meno chcela pre dcerku,ale uz mi hoo medzi tym vyfukla manzelova teta 😠

duracelko
5. apr 2008

ved neva - ked bude dve Bianci v rodine.. toto meno nie je este take okukane : to je sama: Nina, Emka, Sofia..

bianca
5. apr 2008

ja viem 🙂

emmaelzer
5. apr 2008

jarus ja som otehotnela podla jonasa, presne mi jeho vypocty padli na ovulaciu a na prvy pokus sa to podarilo

loss
6. apr 2008

bianca len sa pekne opatruj a hlavne sa nenamahaj

bianca
6. apr 2008

loss:ani sa nenamaham.Som neskutocne leniva 😔

loss
6. apr 2008

tak to ma byt ved potom ked sa male narodi sa nabehame 😀

bianca
6. apr 2008

joj sa na to tak tesim 😀

loss
6. apr 2008

aj ja sa velmi uz tesim
dnes mi je nejak divne ale malinka sa hybe a ja jej robim zle ze sa s nou pretlacam 😅

bianca
6. apr 2008

jejda.Sak ona ti to vrati az vylezie 😀

loss
6. apr 2008

haam nie aspon vie ze ju stale sledujem ona je ozaj zlatucka uz v brusku 😵

bianca
6. apr 2008

princezna

loss
6. apr 2008

to ozaj je to take vytuzene dieta ze ked sa narodi od samej lasky ju rozpucim 😀

bianca
6. apr 2008

u nas to bude rovnake lebo tatko uz teraz uteka s prace aby sa mohol pomaznat

loss
6. apr 2008

to je mile ozaj

bianca
6. apr 2008

😀 😀 😀

stankatt
6. apr 2008

Bianka, ako? Uz je lepsie ako vcera?

loss
7. apr 2008

dobre ranko tehulky dnes to mame za 34 😉

veva1
7. apr 2008

to uz je fakt za chvilku 😵

h0blinka
7. apr 2008

cafte 😀 😀 dafno som vas nevidela
lossik pekne rasties 😝 nezavidim vlacit 😀 😀
i ked minule som pustila ze chcem byt tehu ako mi bolo v tedy super, migreny som vobec nemala a teraz su spat 😝
krasny kocarik, peknucka farba a to srdiecko 😅

loss
7. apr 2008

hoblinka dakujem
ja som velmi chcela byt tehu a teraz sa tesim ze uz to skonci som velka a niekedy mam pocit ze ma roztrhne a hlavne chceeeeem uz malu mat pri sebe
brusino mam uz nizko a tak mi vadi ked sedim 😀 no vydrzim ta mala mi za to stoji

evitkamalicka
7. apr 2008

lossik ahojky, tak uz ti tam svieti krasny 36tt 😵

h0blinka
7. apr 2008

no jasan, ved uz len tyzden a mozete rodit, 😀 😀
tak ten bachrik som nemala z polovice ako ty ale zavadzal riadne, zlatusik malinky, laska jedina moja, idem ju kuk lebo si niejako moc blaboce asi si rozpravaju vtipy so svojou oblubenou hrackou 😀 😀

lucka0122
7. apr 2008

ahojte lossik ako sa mas?a nelinka pocuva?moj maly sa prevaluje zase sa mu chudiatku cka....

loss
7. apr 2008

evi super ze dnes to mame za 34 🙂
hobi to brusino je zavazie riadne 😀
lucka moja Nelly poslucha ona sa uz len tak trochu posuva a ja vobec neviem kedy sa jej cka 😔 ako to zistis?

evitkamalicka
7. apr 2008

lossik ja som dnes objednala postielku, matrac, stojan na baldachyn, vankus a paplonik, do konca tyzdna by to malo prist tak sa vytesujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre