Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

sloniiicek
9. apr 2008

caute babule. prajem vam pekny dnicek.

bianca ja som citila pohyba na prelome 20-21tt.

bianca
9. apr 2008

slonicek ahoj.Pozerala som albumi.Nadhera

sloniiicek
9. apr 2008

jej vdaka bianca. drahy sa boji, ze to nestihne vsetko spravit, kym sa mala narodi. 😀 lebo si objednal v pondelok drevo na skrine a tak. ale on je sikovny, a urcite to dokonci vcas a malicka sa nebude ponahlat. 😀

bianca
9. apr 2008

hlavne nech je kludny.Date malu hned do izbicky,alebo ju budete mat pri sebe?

sloniiicek
9. apr 2008

chceli by sme ju mat pri sebe v postielke. a tam budem mat skrinu a prebalovaci pult. a taky mali gaucik roztahovaci - provizorny. ale susedia chcu prerabat strechu - robit novy krov a spalnu s oknom stresnym mame akurat k nim orientovany. a pri nasom stasti, to mozu zacat robit akurat v tom obdobi, ked sa narodi. tak potom by sme sa asi nejako prestahovali s malou do detskej. ale zatial to neriesime. pevne dufam, ze to stihnu urobit kym sa malinka narodi. 😉

bianca
9. apr 2008

joj to su radosti.To ja to mam jasne.V Ostrave mame 1+1 tak je to vyriesene a doma v BJ mame tak velky dom ze babo musi byt s nami,lebo detska ja daleko

sloniiicek
9. apr 2008

a chcete zostat este v ostrave? predtym si tusim spominala, ze by si sa rada vratila do BJ. neviem ci si to dobre pamatam. 😉

bianca
9. apr 2008

dobre sa pamatas.Budeme sa vracat a aj by sme uz sli,ale koli miminku tu musime ostat.Keby neboli tie problemi tak sme uz mozno doma,ale nechceme riskovat

sloniiicek
9. apr 2008

teraz neviem, mate nejake vazne problemy? a dokedy chcete ostat v ostrave?

bianca
9. apr 2008

no dvakrat som krvacala tak mam strach a mam aj vysoky tlak tak ma dr.,,pozoruje,,a placenta je nizsie ako by mala .No proste si tehotenstvo uzivam 😉

V OV zostaneme do porodu.PO porode chceme postupne stahovat tych nasich milion veci.Bude to zaujimave

sloniiicek
9. apr 2008

tak silno drzim palceky. aby to dobre dopadlo. esteze si aj tak doma na pn. skrz robotu. 😉 a manzel chce tiez vpohode odist? tak to si pomalicky moze zacat hladat pracu doma. 😀

bianca
9. apr 2008

no on prave dostal neuveritelnu ponuku pre to sa vraciame.Take ponuky sa neodmietaju

sloniiicek
9. apr 2008

jaaj, tak to je uplne super a idealne. a pockaju na neho?

bianca
9. apr 2008

ano.Bude tam teraz chodit kazdych 14 dni na 14 dni a ja budem sama doma,ale co uz.Jedna sa o rodinnu firmu ,takze pockaju.Tam ide hlavne o buducnost aby mal kto prebrat vedenie 😉

sloniiicek
9. apr 2008

jaaj, tak jasne. 😉 musim uz koncit. som uz dost unavena. a na chvilu si lahnut a potom umyt riady. zatial papa. 😉

bianca
9. apr 2008

pa pa a odpocinte si dievcata

loss
9. apr 2008

bianca este si tu?my uz mame postielku juj taka som rada

bianca
9. apr 2008

rasna.Uz som pozerala

bianca
9. apr 2008

krana

loss
9. apr 2008

dakujem tak sa z nej tesim

bianca
9. apr 2008

verim.Ja sa tesim na ten nekupovaci osial.Mam pocit ze Peter sa vyblazni viac ako ja 😀

evitkamalicka
9. apr 2008

lossik krasna postielka

bianca
9. apr 2008

loss citala som ze ste boli s Nellynkou na 4D.Kde?

loss
9. apr 2008

evi cauky kde si bola cely den uz som sa o vas bala 😠
bianca my sme boli v Poprade mame to najblizsie bol tam skvely doktor

evitkamalicka
9. apr 2008

lossik bola som v poradni, brali mi krvicku na AFP a pocuvali sme srdiecko babatka, bol to nadherny zazitok, 7.5. idem znova a to mi budu robit ten velky ultrazvuk, takze teraz mi nerobil

bianca
9. apr 2008

a neposles mi info na IP?Mi to mame tiez relativne blizko

loss
9. apr 2008

evi super teskam sa s tebou
bianca posielam

evitkamalicka
9. apr 2008

lossik som sa normalne rozplakala ked som to pocula, bolo to nadherne 😵 a ty sa ako citis?

bianca
9. apr 2008

losik si zlaticko

loss
9. apr 2008

mne sa uz zporodnieva 😀 co ma veeeeeeeeeelmi tesi
bianca mas?Ak ides do Popradu chcem sa s tebou stretnut 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre