Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

cucuska
autor
21. máj 2007

ráno a tom som ani moc nechcela testovať

lante
21. máj 2007

Tak, vyhodila som mačku zo záhradnej stoličky a uvelebila som sa v tieniku, čo viac si priať, že? Cucuš, takže už budeš s nami komunikovať už len z domu?? Dobre robíš, žiadna práca zato nestojí. Ja som doma už viac ako dva mesiace a ani neviem ako to ubehlo. Naposledy som bola v práci 7.3. potom som 8.3 a 9.3. mala dovolenku 10. a 11.3. bol víkend. V pondelok 12.3. som sa bola dať vypísať a rovno som PN-ku so širokým úsmevom na perách v práci odovzdala. 😀 😀 😀 😀 😀

evelyin
21. máj 2007

Loss má nového priateľa alebo je stále s tým starým? Toto mi nejako uniklo.

evelyin
21. máj 2007

A Cucus, končíš v robote tak ako si sľubovala že budeš ležať s nohami hore? 😀

evelyin
21. máj 2007

No Vedvies, ja tu čakám a budem ako posledná aby som mohla slávnostne zatvoriť tému missed abortion a tešila sa s vami už ako tehotná.
Bude kedy, bude, som úplne v pohode, veď čakám mršku až do štvrtka.

vedvies
21. máj 2007

cucus su tam!!! hurrraaa - ja som taka rada, podarilo sa to 😵 a tie bolesti podbruska su normalne - fazulka ti zacina dokazovat, ze sa jej tak lahko nezbavis 😀 - tak nech je januar najstastnejsi mesiac v tvojom zivote /v januari sa rodia uzasni ludia-ja som 14teho 😀 /

lante
21. máj 2007

Vedvies, chcem sa ťa opýtať nepichalo ťa niekedy v podbrušku v mieste kde je slepák?? Mňa tam dnes od rána picha a som z toho akási nervouse.

vedvies
21. máj 2007

evelyin taketo bremeno si si zobrala na seba? zatvarat MA? 😵 - tak ich uz zatvor 😵 ... potom na slavnostne zatvaranie pozvi ok? 😅 rada ju zamknem s tebou na 100 zamkov 😵

evelyin
21. máj 2007

No rada by som aj hneď, ale ešte nás tam pár zostalo, tak jedine že by sme už boli tehotné, tak to tam do konca mája zabalíme. 😀 😀 😀

lante
21. máj 2007

Asi sa mi práve drobec hmýri, ešte to neviem tak dobre rozoznať. 🙂

lante
21. máj 2007

Ja tak dúfam, že čo najviac babuliek z MA ostane čo najskôr tehu. Samé vieme aké je to na nervy, keď to nevýjde, zas čakať ďalší cyklus. Najbližšie na koho myslím si ty eve a becík.

cucuska
autor
21. máj 2007

eve idem tento týždeň na PNku ani sekundu tu nebudem 😀 😀 😀 😀
eve a už špiníŠ????? No eše nie je nič stratené 😀 😀 😀 😀
vedvie ďakujem ďakujem takŽe už len prekonať tie 3 mesiace a vlastne čo idem si to uživať
písala mi VEVULKA malé má 5,2 cm a srdiečko bije ako zvon takže sú o.k.
lante aj mňa tam picá riadne

vedvies
21. máj 2007

lante pichalo ma tam okolo toho 18.tt ako si teraz ty a dr. povedal, ze to je maternica, ktora sa zvacsuje a vazy ktore ju drzia su namahane - a to je to pichanie....a niekedy este aj teraz ma tam picha a citim take tahanie v boku - akokeby som tam mala balvan a pritom tam je Ninuska 😀

vedvies
21. máj 2007

cucus takze ides na rizikove ze?

evelyin
21. máj 2007

Ó ďakujem lante, to by bolo niečo, ale čo by bolo s mojou zaplatenou zálohou za dovolenku? 😀 😀 😀

Cucus, zatiaľ nič, ani špinenie, len ma stále popicháva v podbrušku aj ma síce bolia pľúca / 😀 / ale to mám ešte z toho hnusného clomhexalu.
A navyše je mrška očakávaná do štvrtka večera.
Keď dovtedy nepríde, asi je prúser. 😀

cucuska
autor
21. máj 2007

VEDVIES HEJ BUDEM S VAMI PISMENKOVAŤ Z DOMU
evelyin držim moc moc palcule

evelyin
21. máj 2007

Ďakujem Cucus, ale aj keď príde, beriem to v pohode. 🙂

vedvies
21. máj 2007

evelyin hovori sa priekak 😀 a tak tfuj-tfuj na priekaky 😀

cucus tak to si potom super oddychnes - keby som mala notebook stale doma, tak som tu online stale

cucuska
autor
21. máj 2007

eve nepride ona totiž išla s mojou na spicha niekde do baru a vieš oŽrali sa a teraz sa budú 9 mesiacov spamätávať

vedvies
21. máj 2007

cucus 😀 ale to ich tam ozierala ta moja, lebo uz je v tom zbehnuta 😀

cucuska
autor
21. máj 2007

vedvies hej ona ich tam stiahla to je ale kamoška 😀 😀 😀

vedvies
21. máj 2007

o chvilu sa s vami rozlucim - idem do toho tepla - zeleninkovy salatik a pizza stangle s kamoskou si neodpustim mnaaam 😝

evelyin
21. máj 2007

Cucus, neblbni, veď Emma povedala že až začiatkom leta. 😕
To sa mi páčilo: naše mrchy teda išli do baru a ožrali sa ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No na toto som zvedavá, budem informovať, ale aj tak si myslím že dorazí.

Vedvies, až mi behá mráz po chrbáte keď náhodou niečo... 😅

cucuska
autor
21. máj 2007

evev aj ja som si myslela že dorazi síce zajtra je jej deň le dnes s 😀 😀 😀 om si ráno kukla krčok , krčok pevne zavretý a preto som aj testovala 😀

vedvies
21. máj 2007

evelyin, cucus inak niekedy by som sa najradsej tiez opila - doma sama cele dni nie je bohvieco, sem-tam je to tazke - vsetko upratujem 😅 a posledne dni som nemotorna, unudena a citim sa nepotrebna
a pred tehu som aj prilezitostne fajcila - dufam, ze sa k tomu nevratim 😅

lante
21. máj 2007

Si ma ukľudnila.

Práve som operovala. S maminou sme vyberali Chánii kliešťa.

cucuska
autor
21. máj 2007

vedvies za chvíľku ťa bude malá tak zamestnávať 😀 😀 😀

kafulienka
21. máj 2007

cucuskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hurraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja som to akosi tusila, normalne ma to napadlo asi pred tyzdnom, ze teraz to tej cucuske vyjde!!!!!
tak g r a t u l u j e m 😀 😀 😀 🙂 😎 😅 😅
a hlavne drzim palce, tak sa opatruj ako v bavlnke... 😵

vedvies
21. máj 2007

cucus ja si uz na krcok nedociahnem 😀 😵 😀

evelyin
21. máj 2007

No a kedy si mávala ovulku keď si si to sledovala, po minulé mesiace?
Vždy na rovnaký DC? Kedy? No pýtam sa preto aby som vedela, po koľkých dňoch od prípadnej ovulky si mala //.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre