Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

petruci6
19. okt 2008

sem uz nikto nechodi??????? halooooooo

bianca
26. okt 2008

fakt je tu tichucko 😕

petruci6
3. nov 2008

Haloooooooooooo kde ste kto????????
smejko,bershka,zuzkaprofant,...??????????????????????? 🙂
bojim sa tu sama

cukruska1920
3. nov 2008

baby po akom case od kyretu ste otehotneli?

petruci6
3. nov 2008

cukrus ja az po roku 😒

cukruska1920
3. nov 2008

petruci...tolko sme mi cakali na prve....takze je dost mozne je aj teraz to bude tolko 😢

petruci6
3. nov 2008

cukrus neboj,u vas to moze byt skor,kazda sme ina,hlavna bola u mna psychika,preto sa tolko nedarilo
stale som myslela na svojho prveho anjelika a bolo mi strasne smutno a pri kazdej mrche som dostavala depky,az som si jedneho dna povedala,ze este babo nechcem,zac som si robit plany a bum vtedy to prislo,ked sme to vobec necakali!!! takze hlavne sa dat do poriadku so psychikou a bude to aj skor,drzim palce 😉

klementina
4. nov 2008

caute, co nove? pozeram, ze bersha bude mat tiez dievcatko? gratulujem. tu bude dve lindy? 😉
petruci ako sa mas? uz si nachystana do porodky, kde budes rodit? a co smejko-ten uz nema nahodou aj termin?

petruci6
4. nov 2008

ahoj,teba som tu davno nevidela,kde sa flakas? 🙂

bersh bude mat mozno este aj Saru,uvidime 🙂

Pokial viem,tak smejko je este kinderko,termin ma koncom novembra

Ja uz som tiez pobalena do nemocky,keby to nahodou prislo skor,len este veci z lekarne nemam

ale uz vybavicka je cela,aj kocik,posielka,vanicka,vsetko je doma,len este nic nie je poskladane

a co ty? ako sa mate? vsetko ok? chodis este do roboty?

klementina
4. nov 2008

chodis este do prace, zatial to v pohode zvladam, chcem ostat do konca roka, tak ako to mi to vychadza podla porodu, nech este nejake drobne zozbieram v praci. ja mam zatial nakupene len hadry, mame vybranu postielku, nad kocikom este rozmyslame, a nemam vobec ziadne veci co sa nakupuju z lekarne ako drogeriu, odsavacky, teplomery a tak -ani neviem, co vsetko vlastne treba.
ty si aky kocik nakoniec vybrala? viem, ze si rozmyslala nad jane slalom..lebo my tiez rozmyslame, ze bud ten alebo teutoniu...

klementina
4. nov 2008

aha, teraz som ti kukla do albumu, ze ste vybrali iny, ale velmi pekny, krasna farba.kam ides rodit?

lante
4. nov 2008

Čaute babule 😀 Ako sa mááááte 😀

klementina
4. nov 2008

ahoj lante, gratulujem k tehu druhemu. budete mat doma riadne veselo 😉

petruci6
4. nov 2008

cau lante,konecne sa aj tu objavuju tehulky,v tej nasej starej teme MA je to teraz take smutne,same nove tvare,tak ich tam nechcem viac depkovat 😔

ja nebudem rodit v BA

lante
4. nov 2008

Klementina, to teda bude.....hlavne preto, že musíme spať všetci v jednej izbe....sa to nedá inak vyriešiť.

Petru, všimla som si že ich je tam kopec. Červená čiapočka mala byť júnovka tak ako ja ☹, sme si tam aj chvíľu písali......

petruci6
4. nov 2008

a este k tomu teraz to jesenne depresivne pocasie nie je pre ne bohvieco,tak tam radsej ani nechodim drazdit ich zbytocne s mojimi tt 😖

klementina
4. nov 2008

lante, aj kamoska moja tak ma dve deti, tiez chlapcov, prvy nemal este ani dva roky, ked sa narodil druhy a tiez spia vsetci v spalni a pohoda, si pochvalu, resp. sa nestazuju, ze by sa to nedalo zvladnut, ze je trochu problem pri kocikovani, ze sa s nimi neda ist na daleku cestu, ale inak pohoda. 😎
fakt to som si aj ja vsimla, ze dost dlho nebol nikto novy v ma, a teraz ich je tam nejako vela 😔

petruci6
4. nov 2008

baby ako sa to vlastne riesi s kocikmi pri takych malych detoch,ked jedno potrebuje este sportak a druhe hlboku vanicku?

klementina
4. nov 2008

ta kamoska to riesi tym skatom ku kociaru, ze tam stoji na takej jak skateboardovej doske, ale vacsinou tam ze stat nechce, tak beha okolo kocika. ale su aj take kociky pre dve deti, len neviem, ci tie mamicky co maju kocik po prvom dietati su ochotne investovat do dalsieho po roku.

petruci6
4. nov 2008

ved prave,nestoji to male peniaze a ked sa to prve unavi,kam ho das lahnut pripadne sadnut?
no ja to nemusim riesit,len ma to tak zaujalo,ze to urcite nie je lahke s dvomi malymi detickami

cukruska1920
4. nov 2008

Ahojte....boli ste po kyrete na kontrolnom sone ci je vsetko ok a ci sliznica dorastla.....mne doktorka nekazala prist tak teraz neviem.....myslite ze do februara dorastie? kyret som mala 15.10. dakujem

evitkamalicka
4. nov 2008

cukrus ja som na kontrolnom sone nebola

cukruska1920
4. nov 2008

evit...dakujem....som z toho zmatena zato sa pytam...lebo pocuvam rozne nazory, vraj by sa malo a tak....ach jaj ...muselo sa toto vsetko stat? ☹ ale co uz ..asi ma caka krajsie miminko 🙂 len nech uz sa aspon mozme snazit

evitkamalicka
4. nov 2008

cukrus neboj, urcite sa dockas, len netreba stracat nadej 😉

cukruska1920
4. nov 2008

nestracam....len keby mi niekto zaruci ze sa to nezopakuje bola by som kludna a cakala s kludom na snazenie ale takto....

evitkamalicka
4. nov 2008

nuz zial to nevie zarucit nikto

lucim
4. nov 2008

ahojte kocicky ... psssssssst hlasim ze uz 3 dni mam // 🙂

evitkamalicka
4. nov 2008

lucim jeeej tak potichucky gratulujem 😵

lucim
4. nov 2008

(dik) 😉 si mi prikladom, ze sa to da dokonca .

evitkamalicka
4. nov 2008

lucim to fakt? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre